› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Mogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględny

5 najlepszych preparatów do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych

› bieżące 11 dni temu    31.03.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
5 najlepszych preparatów do czyszczenia i konserwacji podłóg drewnianych

Podłogi wykonane z drewna mają szczególne wymagania pielęgnacyjne. Należy czyścić je i konserwować z należytą starannością bo tylko wtedy mają szansę pozostać przez długi czas piękne i solidne. W tym wpisie przedstawiamy Ci 5 różnych preparatów, które skutecznie usuwają zabrudzenia, a przy tym nie uszkadzają nawierzchni.

Do czyszczenia podłóg drewnianych możesz wybrać preparaty uniwersalne, ale nie zawsze będziesz zadowolony z efektu, jaki dają. Znacznie lepiej (i bezpieczniej) jest wybierać produkty czyszczące do drewna, paneli lub powierzchni drewnopodobnych. Zapewniają one skuteczne, choć delikatne usuwanie zabrudzeń, a przy tym piękny połysk i zabezpieczenie przed ścieraniem. Oto nasz top 5!

1. Preparat olejowy do odświeżania podłóg drewnianych Wood Refresher

Środek jest przeznaczony do kompletnej konserwacji podłóg  drewna. W swoim składzie zawiera woski i oleje, a ich kompozycja pozwala na skuteczne zabezpieczenie nawierzchni przed zniszczeniem. Doskonale radzi sobie z pielęgnacją podłóg zniszczonych, wykonanych z twardego dębu i egzotycznego bambusa.

2. Płyn do codziennego mycia paneli podłogowych

Laminet jest przeznaczony do mycia podłóg drewnianych, w tym parkietu lakierowanego. Jest delikatny dla ich powierzchni i pięknie pachnie. Podczas mycia nie pozostawia nieestetycznych smug. Jest antypoślizgowy, co potwierdzają spełnione normy DIN 18032-02.

3. Produkt do ogólnej konserwacji i pielęgnacji podłóg drewnianych Wood Care

Wood Care to kolejny godny polecenia produkt, który odznacza się wysoką skutecznością oraz wydajnością w myciu posadzek drewnianych. Wystarczy jedno przetarcie, aby podłoga była umyta, wyczyszczona, wypielęgnowana. Dzięki jedwabistej warstwie zewnętrznej posadzka efektownie lśni, prezentuje się świeżo i pięknie przez długi czas.

4. Produkt do gruntownego czyszczenia podłóg drewnianych Wood Strip

Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych z wykorzystaniem preparatu Wood Strip gwarantuje bardzo dobre rezultaty. Sięgnij po niego, kiedy zajdzie potrzeba gruntownego oczyszczenia posadzki mocno zabrudzonej, np. po remoncie, przeprowadzce lub wylaniu wina. Środek jest tym lepszy, że może być stosowany również do mycia mebli ogrodowych czy desek tarasowych – zarówno ręcznie jak i mechanicznie przy pomocy maszyn sprzątających.

5. Emulsja z naturalnymi olejkami do pielęgnacji olejowanych powierzchni drewnianych Wood Oil Care

Emulsja Wood Oil Care dobrze radzi sobie z czyszczeniem i zabezpieczaniem powierzchni drewnianych. Produkt ma w swoim składzie świeże oleje, które zapewniają piękny zapach i wysoką skuteczność sprzątania. Można sięgnąć po niego, aby odświeżyć posadzki lub zakonserwować te niezabezpieczone wcześniej. Efekt? Drewniana podłoga będzie chroniona przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, a jej faktura, czyli naturalne sęki i słoje efektownie wyeksponowana.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.