› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

5 nietypowych dekoracji salonu

› poradnik miesiąc temu    22.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Chcesz, żeby twój salon zachwycał wszystkich gości? Podpowiadamy pomysły na zaskakującą aranżację dużego wnętrza! Wolisz biokominek, ocieplający pomieszczenie subtelnym światłem, a może prawdziwe, żywe drzewo? Wybierz to, co najbardziej pasuje do twojego stylu i twojego domu.

Duży salon w dużym domu to aranżacyjne wyzwanie. Im większa przestrzeń, tym trudniej ją zagospodarować tak, aby wnętrze pozostało nie tylko eleganckie, ale też praktyczne. Często brakuje elementu w środkowej części pomieszczenia, który równoważyłby umeblowanie znajdujące się pod ścianami. Z pomocą przychodzą wówczas nietypowe rozwiązania.

Biokominek

Najnowszy trend, który cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Biokominek znacząco różni się od zwykłego kominka. Pali się w nim biopaliwem, a nie drewnem. W procesie spalania biokominek emituje jedynie ciepło, parę wodną oraz niewielkie ilości dwutlenku węgla, dlatego nie potrzebuje podłączenia do komina. Dzięki temu biokominek można ustawić dosłownie wszędzie! Dostępne są piękne modele biokominków, projektowane przez najlepszych designerów. Warto poszukać takiego, który prezentuje się świetnie z każdej strony (zobacz). Będzie idealnie wyglądać na środku salonu!

Drzewo

Rośliny to skarb każdego wnętrza. A jeśli wnętrze jest odpowiednio duże, to dlaczego małego kwiatka nie zastąpić dużym drzewem? W domu świetnie sprawdzają się np. specjalne karłowe odmiany bananowca, egzotyczne juki, fantazyjne bonsai, a nawet drzewa oliwne, które w wersji doniczkowej osiągają 2 do maksymalnie 3 metrów. Drzewo zawsze przywodzi na myśl najlepsze skojarzenia, a ustawić je można dosłownie wszędzie.

Podwieszany fotel

Lubisz w letnie wieczory odpoczywać na hamaku? A co powiesz na miniaturową wersję hamaka, na której będzie można się relaksować przez cały rok? Rozważ zamontowanie w salonie specjalnego, podwieszanego fotela. Może być w wersji materiałowej, przypominającej hamak, może też być w formie specjalnego okrągłego kosza z miękkimi poduchami.

Akwarium

Świetne rozwiązanie dla każdego wnętrza! Akwarium to dekoracja ciekawa, przyciągająca wzrok, a jednocześnie relaksująca – podwodne życie można obserwować godzinami! Rozmiar akwarium i kształt można dobrać w zależności od rozmiarów wnętrza i potrzeb aranżacyjnych. To samo dotyczy zagospodarowania wnętrza akwarium, doświadczony akwarysta z przyjemnością opowie ci o możliwych kompozycjach.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.