› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludzie jesteście nauczeni cholernego dziadostwa !!!! Każdy chce isc do domu a skoro kasjerka... ~ XxxOtto, dokładnie. Gdyby nie ludzie, którzy przyjechali tu z Pasłęka, Braniewa i innych... ~ księgowyprawie kazdy elblążanin po studiach ,a w wieku produkcyjnym jest trochę zakompleksony , że tu... ~ ottoPrzyjechałem tu z Gdyni. To nie jest miasto z topu wyścigu szczurów, ale tu jest spokojniej,... ~ JaroSławekBo codziennie rano i wieczorem przytulam się do żony, a ona nigdzie wyjeżdzać nie chce :( ... ~ WKBo po 42 latach pracy już brak sił i chęci ~ Benek... ~ Andrzej z Elbląga Nie wyjeżdżamy, bo nie mamy pieniędzy na bilety :) A tak na poważnie to najpierw trzeba trochę... ~ kacperPrzestańcie te przeterminowane badania przeklejać. Od zeszłego roku mieszkańców przybywa,a... ~ hdNic nie trzyma, a wręcz wszystko wypycha np. kolesiostwo, układy, pogarda Januszy byznesu dla... ~ ddBo tu się można...porządnie wyspać. ~ Śpiący,zmeczonygdybym nie przeczytał tekstu od początku do końca to bym się nie wypowiadał. W tekście jest... ~ jesiotr do Olimp"ale znaczna grupa mylnie umieszcza go w województwie pomorskim (12,8%)" - i to jest właśnie... ~ Do_pomorskiegoProponuję po Starym Mieście rozlokować różne figury z Piekarczykiem -w różnych strojach i... ~ fadsjeśli dobrze kojarzę, to jednym ze zdecydowanie najczęstszych wskazań osób spoza Elbląga... ~ jesiotrDo papugarni jeżdżę bardzo często do gdańska, bardzo żałuję że nie ma takiego miejsca w... ~ UveŚwietny pomysł ja rownież mam nadzieję zę w Elblagu powstanie papugarnia, to na prawde urocze... ~ MSMało zdjęć budynku Kompanii Dowodzenia (za moich czasów tak sie to nazywało zwyczajowo), poza... ~ Jesion 02-03

8 sposobów na... zaniedbane kąpielisko miejskie

› inwestycje miejskie ponad rok temu    6.09.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Osiem różnych pomysłów na zagospodarowanie starego, odkrytego kąpieliska miejskiego wpłynęło do Urzędu Miejskiego – podał „Dziennik Elbląski”. Który z nich zwycięży i wygra 30 tys. zł? O tym dowiemy się 10 października.

Przypomnijmy, że Ratusz, chcąc „ruszyć” temat zaniedbanego i od lat zamkniętego kąpieliska przy ul. Spacerowej, ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest aż 30 tys. zł. Na czym polega? To, przynajmniej w zarysach, „proste” zadanie: architekci musieli przelać na papier swoje pomysły dotyczące zagospodarowania tego miejsca. Chętni mogli to zrobić do poniedziałku, 5 września.

Jak podaje „Dziennik Elbląski” powołując się na biuro prasowe Urzędu Miejskiego, zgłosiło się osiem podmiotów. Wśród nich zostanie wyłoniony zwycięzca. Kiedy? 10 października komisja konkursowa podejmie decyzję. Przewodniczy jej mgr inż. arch. Jacek Bocheński, urbanista.

- Oceniany nie będzie wyłącznie wygląd-wizja artysty, ale też funkcjonalność tego miejsca – mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta.

Media już góry zostały poinformowane, że do 10 października Urząd Miejski nie udzieli żadnych informacji na temat nadesłanych propozycji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ asd
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dajcie to mieszkancom do oceny rowniez!!!!
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkmn
ponad rok temu ocena: 100%  1
hehe marysia nawet rosnie :)
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.