› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
no i komu to przeszkadzało?   Charles ~ CO1986Zróbmy to panowie, zróbmy to! ~ elblążaninIle można łożyć rok w rok na te szkoły. Co roku coś dostają. To już staje się nudne. Niech... ~ RealistaJeśli chodzi o temat urządzania wnętrz, to ostatnio zainspirował mnie pewien wpis na blogu.... ~ wróbelAsphodel jedź za granicę i sie tu nie marnuj więcej :) ~ HmmmBardzo dobry pomysł , a ja dorzucę jeszcze :1/ zajazd na Gorze Chrobrego , jak przed 1945 ,2/... ~ ottoSwoją drogą, to słusznie zauważyła w artykule redakcja, że tzw. szkolne projekty (które... ~ Robert KolińskiJawor, masz mój głos, topór i łuk - w zamian tylko o basenie pamiętaj;) ~ Robert Koliński@ Radej stąd:... ~ krzysiek jaworskiprzeciez to tylko odgrzewany kotlet z lat ubieglych, gdzei taka wieza otrzymala minimalna ilosc... ~ jako komisja panu zabraniamKoszt 400 tysiecy - prośba o rozpiske co i za ile i czemu tak drogo? Ok 700 zł kosztuje m3 drewna... ~ Radejtylko koniecznie z monitoringiem, znając możliwości i fantazję naszych mieszkańców drewniana... ~ kierownikKrzysiu super pomysł. ~ łowczyni widokówdo Fa nieszczęściem Elbląga są mierni posłowie z niepełnym podstawowym wykształceniem ~ sylwekJa lubię lumpeksy, nie widze w tym nic złego... Można znaleźć sporo perełek i ładnych,... ~ hanulkaTrąbki Wielkie przepraszają za Andrzeja Kobylarza ~ poppostawcie panele słońce nagrzeje za darmo ~ wuplDlaczego w zakładce nie można otworzyć artykułu pana Kobylarza??, wcześniej nekrolog , a... ~ elblażanka

8 sposobów na... zaniedbane kąpielisko miejskie

› inwestycje miejskie ponad rok temu    6.09.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Osiem różnych pomysłów na zagospodarowanie starego, odkrytego kąpieliska miejskiego wpłynęło do Urzędu Miejskiego – podał „Dziennik Elbląski”. Który z nich zwycięży i wygra 30 tys. zł? O tym dowiemy się 10 października.

Przypomnijmy, że Ratusz, chcąc „ruszyć” temat zaniedbanego i od lat zamkniętego kąpieliska przy ul. Spacerowej, ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest aż 30 tys. zł. Na czym polega? To, przynajmniej w zarysach, „proste” zadanie: architekci musieli przelać na papier swoje pomysły dotyczące zagospodarowania tego miejsca. Chętni mogli to zrobić do poniedziałku, 5 września.

Jak podaje „Dziennik Elbląski” powołując się na biuro prasowe Urzędu Miejskiego, zgłosiło się osiem podmiotów. Wśród nich zostanie wyłoniony zwycięzca. Kiedy? 10 października komisja konkursowa podejmie decyzję. Przewodniczy jej mgr inż. arch. Jacek Bocheński, urbanista.

- Oceniany nie będzie wyłącznie wygląd-wizja artysty, ale też funkcjonalność tego miejsca – mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta.

Media już góry zostały poinformowane, że do 10 października Urząd Miejski nie udzieli żadnych informacji na temat nadesłanych propozycji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ asd
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dajcie to mieszkancom do oceny rowniez!!!!
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkmn
ponad rok temu ocena: 100%  1
hehe marysia nawet rosnie :)
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.