› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac18.25.1. Jeśli stojący na początku nazwy wyraz: ulica, aleja, brama, bulwar, osiedle, plac,... ~ ulica, aleja, plac" [82] 18.25. Jedno- i wielowyrazowe nazwy dzielnic, ulic, placów, rynków, ogrodów, parków,... ~ ulica, aleja, placJeżeli Rada Miejska w Elblągu podejmie uchwałę, że np kwiat róża piszemy ruża to też tak... ~ ulica, aleja, placA jak poprawnie napisać aleja Odrodzenia? ~ ŚwiadekNajpierw pseudo dziennikarzy wysłać na nauke języka ojczystego, a póxniej niech pisza! ~ EuPiNo coz, to bardzo przykre ze tak jest w Elblagu. To moje miasto rodzinne, tam sie urodzilem i... ~ AlexanderTaaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjupowiem tyle że te panie są okropne. A zwłaszcza MK ~ brak słówMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ SraczkaPrzede wszystkim to na dzień dobry należy zwiększyć próg dochodowy. Bo najwięcej jest osób,... ~ ambrozyco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccby tylko zaistnieć...... ~ j23

8 sposobów na... zaniedbane kąpielisko miejskie

› inwestycje miejskie ponad rok temu    6.09.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum elblag.net

Osiem różnych pomysłów na zagospodarowanie starego, odkrytego kąpieliska miejskiego wpłynęło do Urzędu Miejskiego – podał „Dziennik Elbląski”. Który z nich zwycięży i wygra 30 tys. zł? O tym dowiemy się 10 października.

Przypomnijmy, że Ratusz, chcąc „ruszyć” temat zaniedbanego i od lat zamkniętego kąpieliska przy ul. Spacerowej, ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest aż 30 tys. zł. Na czym polega? To, przynajmniej w zarysach, „proste” zadanie: architekci musieli przelać na papier swoje pomysły dotyczące zagospodarowania tego miejsca. Chętni mogli to zrobić do poniedziałku, 5 września.

Jak podaje „Dziennik Elbląski” powołując się na biuro prasowe Urzędu Miejskiego, zgłosiło się osiem podmiotów. Wśród nich zostanie wyłoniony zwycięzca. Kiedy? 10 października komisja konkursowa podejmie decyzję. Przewodniczy jej mgr inż. arch. Jacek Bocheński, urbanista.

- Oceniany nie będzie wyłącznie wygląd-wizja artysty, ale też funkcjonalność tego miejsca – mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta.

Media już góry zostały poinformowane, że do 10 października Urząd Miejski nie udzieli żadnych informacji na temat nadesłanych propozycji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ asd
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dajcie to mieszkancom do oceny rowniez!!!!
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkmn
ponad rok temu ocena: 100%  1
hehe marysia nawet rosnie :)
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.