› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

8 sposobów na... zaniedbane kąpielisko miejskie

› inwestycje miejskie ponad rok temu    6.09.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
8 sposobów na... zaniedbane kąpielisko miejskie fot. archiwum elblag.net

Osiem różnych pomysłów na zagospodarowanie starego, odkrytego kąpieliska miejskiego wpłynęło do Urzędu Miejskiego – podał „Dziennik Elbląski”. Który z nich zwycięży i wygra 30 tys. zł? O tym dowiemy się 10 października.

Przypomnijmy, że Ratusz, chcąc „ruszyć” temat zaniedbanego i od lat zamkniętego kąpieliska przy ul. Spacerowej, ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest aż 30 tys. zł. Na czym polega? To, przynajmniej w zarysach, „proste” zadanie: architekci musieli przelać na papier swoje pomysły dotyczące zagospodarowania tego miejsca. Chętni mogli to zrobić do poniedziałku, 5 września.

Jak podaje „Dziennik Elbląski” powołując się na biuro prasowe Urzędu Miejskiego, zgłosiło się osiem podmiotów. Wśród nich zostanie wyłoniony zwycięzca. Kiedy? 10 października komisja konkursowa podejmie decyzję. Przewodniczy jej mgr inż. arch. Jacek Bocheński, urbanista.

- Oceniany nie będzie wyłącznie wygląd-wizja artysty, ale też funkcjonalność tego miejsca – mówi Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta.

Media już góry zostały poinformowane, że do 10 października Urząd Miejski nie udzieli żadnych informacji na temat nadesłanych propozycji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ asd
ponad rok temu ocena: 100%  2
Dajcie to mieszkancom do oceny rowniez!!!!
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jkmn
ponad rok temu ocena: 100%  1
hehe marysia nawet rosnie :)
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.