› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Przykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polis

AGD i RTV gdzie kupić. Sklepy stacjonarne kontra internet

› bieżące 3 miesiące temu    29.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
AGD i RTV gdzie kupić. Sklepy stacjonarne kontra internet

Sprzęty gospodarstwa domowego, zarówno te ułatwiające nam życie – AGD, jak i umilające – RTV są dziś oczywistym wyposażeniem domu. Szeregując potrzeby, stawiamy je na równi z łóżkiem i umeblowaniem. Gdzie najwygodniej kupić AGD i RTV?

Sklepy stacjonarne ze sprzętem RTV i AGD

Wadą tych największych, a więc i najtańszych, jest odległość. Nie każdy mieszka w dużym mieście i może odwiedzić hipermarket z elektroniką. Z kolei te mniejsze sklepy nie oferują tak niskich cen, jak moglibyśmy oczekiwać.

Niewątpliwą zaletą sklepów stacjonarnych jest możliwość obejrzenia, a w przypadku niektórych, nawet osobistego przetestowania interesujących nas artykułów. Nie da się przetestować pralki, ale już suszarkę do włosów bądź telewizor – jak najbardziej. Do plusów trzeba zaliczyć też możliwość osobistej rozmowy z wykwalifikowanym personelem, chociaż nie zawsze uzyskamy odpowiedź na najtrudniejsze pytania.

Sklepy internetowe

Zakupy w internecie to nie tylko konkurencyjne ceny, chociaż nie da się ukryć, że kupując sprzęty AGD i RTV na Allegro można trafić na prawdziwe okazje cenowe i ofertę darmowej dostawy.

Nie da się przecenić wygody zakupów online. Sklepy dostępne są dwadzieścia cztery godziny na dobę, coraz więcej oferuje rozmowę na czacie z konsultantem nawet w nocy.

Dużym ułatwieniem jest wyszukiwarka sprzętów online. Nie musimy biegać po sklepie stacjonarnym w poszukiwaniu najlepszego sprzętu. Wystarczy, że oznaczymy interesujące nas parametry i aktywujemy filtry. W ciągu kilkunastu sekund otrzymamy propozycje sprzętów AGD i RTV pasujących nam zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

Dlaczego warto kupować w internecie

Jest kilka argumentów, które przeważają szalę na korzyść zakupów w sieci. Po pierwsze nie musimy wychodzić z domu, co w dobie pandemii dla wielu osób może mieć niebagatelne znaczenie. Po drugie oszczędzamy sporo czasu, bo samo dotarcie do sklepu i pobyt w nim to kwestia kilku godzin. Mało kto robi tak długo zakupy w internecie. Oszczędzamy też pieniądze, bo sklepy internetowe bardzo często mają niższe ceny, niż sklepy stacjonarne. W końcu nie ma się co oszukiwać – przez internet jest wygodniej. Błyskawiczne zakupy za pomocą smartfona można zrobić dosłownie wszędzie, choćby jadąc tramwajem. A jeśli mamy to szczęście i jesteśmy w domu, to możemy siedzieć w wygodnym fotelu i popijać herbatę, słuchając ulubionej muzyki. W takiej atmosferze łatwiej o podjęcie racjonalnej i przemyślanej decyzji.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.