› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Zarybic i bedzie swieza rybka co piateczek, a na wigile karpik jak znalazl! ~ Pomyslowy DobromirCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewTam chodzą biedaki ale umysłowe. ~ STOP UST 447Kantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankZapomnieli dodać że w budynku 101 wiecznie fekalia w piwnicy stoją taki smród że wytrzymać... ~ Polkakiedy te bydlaki chamy doprowadzą do wykoszenia trawy przy ogrodach???????na skarpie!!!Gdzie są... ~ w---nya czy będą palety!!!lepiej niech trawę wykoszą na skarpie ~ elblążaninNowosci zawsze przyciagaja klientow, chodzby po to aby zobaczyc co sie zmienilo i czy teraz jest... ~ PickA kiedy zostaną wykończone wjazdy na parkingi naziemne i podziemne? Ściany wyglądają, jakby... ~ Klientelaczekam drugi rok w pażdzierniku nastepny termin do remontu . Pracuję, nie mam gdzie się... ~ mati46Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noris

Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

› bieżące 5 miesięcy temu    25.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
Ruszyła Akcja „Posesja” 2019, wiemy od jakich ulic rozpoczęto kontrolę

Dzisiaj (25.03) ruszyła akcja pod nazwą „Posesja 2019". Są to działania służb miejskich, które pogrupowane w komisje, patrolują różne części miasta. Są one złożone z administratorów, policjantów i strażników miejskich. Mają na celu kontrolowanie porządku.

W akcję jak co roku zaangażowani są dzielnicowi. To oni współuczestniczą w sprawdzaniu wyglądu poszczególnych ulic, budynków, czy też tego, co dzieje się na zapleczach sklepów i innych obiektów. Akcja posesja to również okazja do tego by podzielić się swoimi uwagami z administratorem danego terenu. Podczas działań sprawdzane jest także oznakowanie drogowe, ewentualne uszkodzenia chodnika czy jezdni. Wszystkie te rzeczy wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców.

Dzisiaj w ramach akcji sprawdzane są następujące ulice: Teatralna, 12 Lutego, Hetmańska, Tysiąclecia, Piłsudskiego, Płk. Dąbka, Ogólna, Legionów, Łęczycka, Bema, Orzeszkowa,  Sienkiewicza, Górnośląska, Traugutta, Moniuszki i Marymoncka.

„Posesja 2019" potrwa do do 29 marca wtedy też poznamy wyniki kontroli.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP w Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Oburzona
4 miesiące temu 9
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te karteczki roznosi... Nie życzę sobie żeby w ten sposób zwracać się do ludzi. P. S mam remont i na pewno nie posprzątam. W końcu jak na brudasa przystało
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanin
4 miesiące temu 8
Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu innych miejscach,Okrężna itd.Straz miejska i ci co smieci zbierają za nasze ogromne opłaty i zaróbcie na swoje pensje uczciwie!!!!!!!!111111111
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ potrzebna interwencja
4 miesiące temu ocena: 100%  7
Błagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qaz
4 miesiące temu ocena: 100%  6
Zapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat "Prezydentowi" zacznijcie akcję od swojego podwórka (miasto) a potem kontrolujcie innych.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sor
5 miesięcy temu ocena: 0%  5
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wiosna
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
Chętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy ich nie widziałam w okolicach Grunwaldzkiej od Morszyńskiej, Przyjaźni i pobliskich ulicach. Szczególnie ciekawi mnie jak zareagują na stojące na chodnikach samochody ,które uniemożliwiają przejście pieszym jak również właścicielom posesji posprzątanie przed posesją. Z tego co wiem to niedawno w tym rejonie była straż miejska ponieważ kontrolowano piece, i jakoś na stojące samochody nie zareagowano. Czyżby zmieniły się przepisy?
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkaniec rencista
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
na robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ novak
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
będzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do miasta przejadą na pełnym gazie .
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tatus505
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei stronie jak się wchodzi na dolinkę od Agrykola jedne wysypisko śmieci wizytówka miasta
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.