› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Bielizna damska, czyli co naprawdę działa na mężczyzn?

› bieżące 5 miesięcy temu    25.04.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bielizna damska, czyli co naprawdę działa na mężczyzn?

Seksowna i subtelna, ostra czy zabudowana? O to, jaka bielizna damska naprawdę działa na mężczyzn, pytają kobiety na różnych etapach związku. Wielu wydaje się, że panowie preferują skąpe fatałaszki – takie, które zdradzają wszystkie tajemnice kobiecego ciała. Tymczasem seksowna bielizna damska nie musi oznaczać oczywistej nagości. Co naprawdę pociąga partnerów, mężów i kochanków - jakie komplety bielizny wybrać?

Czego naprawdę oczekują mężczyźni?

Wybierając seksowną bieliznę, pamiętaj, że mężczyźni lubią zdobywać. Zrezygnuj zatem z modeli, które odsłaniają zbyt wiele i zastąp je biustonoszami z gęstej siateczki, zabudowanym body albo eleganckim gorsetem. Taka bielizna damska perfekcyjnie oplata ciało, pozostawiając przestrzeń na domysły, fantazje i wyobrażenia. Co jeszcze przyprawia mężczyzn o szybsze bicie serca?

1. Seksowne i kobiece koronki

Zmysłowe biżuteryjne zdobienia, perfekcyjnie wymodelowane piersi, oplecione gęstą koronką albo zachęcająca kokarda, zawiązana powyżej pępka? Sposobów na pobudzenie męskiej wyobraźni jest mnóstwo. Im więcej z nich wykorzystasz, tym większe pokłady kreatywności w sobie obudzisz. Zwłaszcza że ta erotyczna zabawa nigdy się nie nudzi.

2. Ponadczasowa kolorystyka

Mężczyźni to wzrokowcy – warto zatem zwrócić uwagę na kolorystykę bielizny, którą chętnie zakładasz w alkowie. Okazuje się, że poza klasyczną czernią, panowie szczególnie upodobali sobie ognistą czerwień i subtelną biel. Jeśli te kolory pojawią się na seksownej koronce, możesz mieć pewność, że on straci dla Ciebie głowę!

3. Jakość i estetyka

Jeśli zdecydujesz się na seksowną bieliznę, wybierz model z kolekcji marki premium, np. Obsessive, proponującej odpowiednio miękkie i elastyczne komplety. Tania bielizna damska najczęściej źle się układa, co więcej - jest nieestetycznie wykończona, w przypadku droższych kompletów ten problem się nie pojawia.

4. Pikantne szczegóły

Seksowna bielizna damska, która wiele odsłania i jeszcze więcej zakrywa, to bezsprzecznie – wybór mężczyzn. Niewielu jednak wie, że kobiety mają swoje tajemnice i wiedzą, jak skutecznie podnieść temperaturę w sypialni. Jeśli chcesz go zaskoczyć, sięgnij po body z otwartym krokiem. Ten pikantny szczegół przyspiesza bicie serca i pobudza wyobraźnię… na długo przed miłosnymi uniesieniami.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.