› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawda

Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków

› bieżące ponad rok temu    6.05.2014
Ines Kuraś
komentarzy 9 ocen 10 / 30%
A A A
7 zdjęćBrak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków fot. Bartłomiej Ryś

W Elblągu od dawna wiadomo, że brak parkingów oraz wąskie uliczki powodują utrudnienia w przejeździe. Ciężko znaleźć wolne miejsce postojowe, więc mieszkańcy ustawiają samochody w bocznych uliczkach. Z takim problemem borykają się mieszkańcy ul. Rodziny Nalazków.

Wąska uliczka wśród kilku dziesięciopiętrowych bloków, w tym niewielka ilość miejsc postojowych. Tak wygląda ulica Rodziny Nalazków. Mieszkańcy parkują samochody na chodniku, a ci którzy nie znajdą tam miejsca, zatrzymują się na ulicy, skutkuje to niewielkim przejazdem bądź przemieszczaniem się slalomem pomiędzy pozostawionymi samochodami.

Prawdziwy problem pojawia się w momencie, gdy służby ratunkowe, takie jak Straż Pożarna czy Pogotowie Ratunkowe muszą dojechać do potrzebujących osób, ale nie mają w jaki sposób. Co w takich sytuacjach? Czy miasto powinno zająć się problemem, który utrudnia ratowanie życia ludzkiego?

Informowaliśmy już o tych problemach jakiś czas temu. W tej chwili radni z komisji bezpieczeństwa chcą, aby miasto sprawdziło jak ta sytuacja wygląda w Elblągu. Radni sugerują, aby Urząd Miejski przeprowadził szczegółowe analizy dojazdu służb ratowniczych do budynków mieszkalnych. Chcieliby, aby w przypadku trudności podjąć działania, które wyeliminują zagrożenia.

 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
 • Brak parkingów i wąska uliczka problemem na ul. Rodziny Nalazków
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (9)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mieszkam tu
ponad rok temu ocena: 100%  9
Każdy mądry który tam nie mieszka ;) Ehhh ludzie, trochę empatii
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zuza
ponad rok temu ocena: 50%  8
do ~ czytelnik: Tak wygląda ulica w ciągu dnia, gdy mieszkańcy są w pracy. Od godziny 17.00 jest dużo więcej samochodów. Zaparkowanie graniczy z cudem. Stawiam samochód na parkingu przy ul. Kalenkiewicza.
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zielony
ponad rok temu ocena: 82%  7
Sprzedawać samochody - chodzić piechotą, jeździć komunikacją, kupić rower. Cieszyć sie życiem!
odpowiedz oceń komentarz 9 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolo
ponad rok temu ocena: 0%  6
a może spółdzielnia zakrzewo wezmie się za myślenie i pobuduje garaże na byłym boisku przy szarych szeregów.
odpowiedz oceń komentarz 0 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ franc
ponad rok temu ocena: 100%  5
Problem to na osiedlu ZAWADA mamy z mieszkańcami syfiarzami co nie potrafią porządnie śmieci wrzucić do pojemnika i z segregowaniem też jest różnie , brak kultury i obycia ......
odpowiedz oceń komentarz 9 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zobaczycproblem
ponad rok temu ocena: 67%  4
Problem to jest ale przy bloku na Armii Ludowej 10-12. Tam jest dosłownie kilka miejsc parkingowych na ponad 110 mieszkań. Po południu samochody stoją na okolicznych trawnikach, chodnikach i gdzie się tylko da. O wizycie zmotoryzowanych znajomych to można zapomnieć....
odpowiedz oceń komentarz 4 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 78%  3
Zapraszam na Władysława IV wtedy pani redaktor zobaczy co to brak miejsc parkingowych i jak straż musi manewrować między autami żeby dojechać wtedy możemy porozmawiać
odpowiedz oceń komentarz 7 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czytelnik
ponad rok temu ocena: 90%  2
bez jaj, może pani pseudo redaktorka, napisze że powinna tam powstać autostrada??? uliczka jest szeroka co pokazuje zdjęcie 3. widać że jeszcze jedno auto zmieściłoby się w tej uliczce, szerokość na przejazd 3 aut to mało?? co do parkingów? trzeba parkować z głową a nie na 3 miejscach jedno auto.
odpowiedz oceń komentarz 9 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szakal
ponad rok temu 1
Trzeba na skarge do p.Wilka
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.