› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast

Branża security bez tajemnic. Po czym poznać dobrą agencję ochrony?

› poradnik 2 miesiące temu    27.11.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Branża security bez tajemnic. Po czym poznać dobrą agencję ochrony?

Z usług agencji ochrony korzystają już nie tylko obiekty handlowe czy budynki użyteczności publicznej. Na współpracę coraz częściej decydują się osoby prywatne, które chcą zabezpieczyć swoje mienie. Zanim podpiszesz umowę sprawdź, jak wybrać dobrą agencję ochrony.

Rynek agencji ochrony rośnie z roku na rok. Pojawia się coraz więcej firm, które konkurują między sobą. Cena nie powinna być jednak wyznacznikiem dobrej współpracy – istotą rolę odgrywają przede wszystkim usługi.

Mała czy duża agencja ochrony?

Współpraca z małą agencją ochrony może oznaczać lepszy kontakt bezpośredni, ale to liderzy w branży mogą pochwalić się rozbudowanym zapleczem technicznym.

Nowoczesne zaplecze techniczne najczęściej przekłada się na możliwość szybkiego reagowania i realizację usług na wysokim poziomie.

Kompleksowe usługi

Dobre agencje ochrony nie koncentrują się na wąskim zakresie usług. Wychodzą z kompleksową ofertą, dzięki czemu w jednym miejscu można zabezpieczyć całe swoje mienie: począwszy od mieszkania, a skończywszy na samochodach czy motocyklach. Na korzyść przemawia także opcja skonfigurowania systemu alarmowego według własnych potrzeb.

Liczba dostępnych patroli

Liczba patroli czuwających nad bezpieczeństwem odgrywa znaczącą rolę. Im więcej pracowników, tym można oczekiwać szybszej reakcji na alarmowe zdarzenie. Wszystko dlatego, że do zgłoszenia będą delegowani ci pracownicy, którzy znajdują się najbliżej miejsca wydarzeń.

Wykorzystywane technologie

Warto wybrać takie agencje ochrony, które bazują na nowoczesnych technologiach. Dlaczego? Oznacza to najczęściej dużo lepszy poziom bezpieczeństwa i wyższą skuteczność.

Za przykład może posłużyć wykorzystywanie technologii GPS połączonej z technologią radiową. To system odporny na wszelkie zakłócenia sygnałów wysyłane przez złodzieja w celu utrudnienia znalezienia skradzionego pojazdu.

Jak wybrać agencję ochrony?

Znasz już cechy, jakimi powinny wyróżniać się dobre agencje ochrony. Czas poznać kryteria wyboru firmy ochroniarskiej.

Jeżeli zależy Ci na dobrej współpracy, zwróć uwagę na takie kwestie jak np.:

 • doświadczenie,
 • liczbę oddziałów,
 • liczbę patroli interwencyjnych,
 • opinie innych klientów,
 • kwalifikacje pracowników.

Jeśli ustalisz już zakres współpracy, możesz także porównać warunki finansowe. Pamiętaj jednak, że na bezpieczeństwie nie zawsze warto oszczędzać.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.