› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11

Butelka filtrująca - hit cz kit?

› bieżące 5 miesięcy temu    30.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Butelka filtrująca - hit cz kit?

Każdy z nas lubi wiedzieć, co jemy i pijemy. Czysta woda pitna jest równie ważna jak każda inna rzecz, której potrzebujemy – jeśli nie ważniejsza. Zawsze upewniamy się, że woda, którą konsumujemy, jest tak czysta, jak to tylko możliwe. Jest to zrozumiałe, ponieważ picie nieczystej wody może spowodować wielkie szkody dla naszego zdrowia.

Czysta woda jest zawsze koniecznością – a butelka Dafi może pomóc w osiągnięciu tej potrzeby.

Dlaczego warto postawić na butelkę filtrującą?

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci przemysł butelkowanej wody poczynił ogromne postępy w sprzedaży wody w butelce. Wadą butelkowanej wody jest jednak sama butelka z tworzywa sztucznego - to nie nowość dla nas, że degradacja plastikowej butelki może zająć nawet ponad 400 lat. Fakt ten ma drastyczny wpływ na nasze środowisko – zatem użycie butelki filtrującej wielokrotnego użytku absolutnie nie może być kitem!

Powinniśmy wziąć pod uwagę, w jaki sposób możemy pomóc naszemu środowisku, a właśnie alternatywnym rozwiązaniem tego dylematu jest właśnie użycie butelki z filtrem takiej jak butelka Dafi.

Co daje nam oprócz dobra środowiska taka butelka z filtrem?

 • Dzięki butelce z filtrem zwykła woda z kranu może być ciągle filtrowana.
 • Jest wielokrotnego użytku, więc gdziekolwiek pójdziemy, możemy zabrać ją ze sobą.
 • Jest poręczna i praktyczna.

Reasumując, możemy pomóc nie tylko uratować naszą planetę przed zbyt dużą ilością plastiku, ale także zaoszczędzić pieniądze. Bidony z filtrami to butelki z wbudowanym systemem filtracji. Możesz po prostu wlać do takiej zwykłą wodę, a następnie zanieczyszczenia i inne chemikalia są usuwane przez jej własny system filtracji. Każda taka butelka dostępna na https://www.agdmaster.com/ ma własny system filtracji, który dzięki możliwościom dzisiejszych technologii działa naprawdę sprawnie i na wysokim poziomie.

Zatem nie pozostawia to wątpliwości - powinniśmy zacząć używać butelek z wodą z filtrami zamiast zwykłych plastikowych butelek. Jest bezpieczniejszy nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dla naszego środowiska.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.