› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Butelka filtrująca - hit cz kit?

› bieżące 10 dni temu    30.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Butelka filtrująca - hit cz kit?

Każdy z nas lubi wiedzieć, co jemy i pijemy. Czysta woda pitna jest równie ważna jak każda inna rzecz, której potrzebujemy – jeśli nie ważniejsza. Zawsze upewniamy się, że woda, którą konsumujemy, jest tak czysta, jak to tylko możliwe. Jest to zrozumiałe, ponieważ picie nieczystej wody może spowodować wielkie szkody dla naszego zdrowia.

Czysta woda jest zawsze koniecznością – a butelka Dafi może pomóc w osiągnięciu tej potrzeby.

Dlaczego warto postawić na butelkę filtrującą?

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci przemysł butelkowanej wody poczynił ogromne postępy w sprzedaży wody w butelce. Wadą butelkowanej wody jest jednak sama butelka z tworzywa sztucznego - to nie nowość dla nas, że degradacja plastikowej butelki może zająć nawet ponad 400 lat. Fakt ten ma drastyczny wpływ na nasze środowisko – zatem użycie butelki filtrującej wielokrotnego użytku absolutnie nie może być kitem!

Powinniśmy wziąć pod uwagę, w jaki sposób możemy pomóc naszemu środowisku, a właśnie alternatywnym rozwiązaniem tego dylematu jest właśnie użycie butelki z filtrem takiej jak butelka Dafi.

Co daje nam oprócz dobra środowiska taka butelka z filtrem?

 • Dzięki butelce z filtrem zwykła woda z kranu może być ciągle filtrowana.
 • Jest wielokrotnego użytku, więc gdziekolwiek pójdziemy, możemy zabrać ją ze sobą.
 • Jest poręczna i praktyczna.

Reasumując, możemy pomóc nie tylko uratować naszą planetę przed zbyt dużą ilością plastiku, ale także zaoszczędzić pieniądze. Bidony z filtrami to butelki z wbudowanym systemem filtracji. Możesz po prostu wlać do takiej zwykłą wodę, a następnie zanieczyszczenia i inne chemikalia są usuwane przez jej własny system filtracji. Każda taka butelka dostępna na https://www.agdmaster.com/ ma własny system filtracji, który dzięki możliwościom dzisiejszych technologii działa naprawdę sprawnie i na wysokim poziomie.

Zatem nie pozostawia to wątpliwości - powinniśmy zacząć używać butelek z wodą z filtrami zamiast zwykłych plastikowych butelek. Jest bezpieczniejszy nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dla naszego środowiska.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.