› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

Butelka filtrująca - hit cz kit?

› bieżące 2 miesiące temu    30.11.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Butelka filtrująca - hit cz kit?

Każdy z nas lubi wiedzieć, co jemy i pijemy. Czysta woda pitna jest równie ważna jak każda inna rzecz, której potrzebujemy – jeśli nie ważniejsza. Zawsze upewniamy się, że woda, którą konsumujemy, jest tak czysta, jak to tylko możliwe. Jest to zrozumiałe, ponieważ picie nieczystej wody może spowodować wielkie szkody dla naszego zdrowia.

Czysta woda jest zawsze koniecznością – a butelka Dafi może pomóc w osiągnięciu tej potrzeby.

Dlaczego warto postawić na butelkę filtrującą?

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci przemysł butelkowanej wody poczynił ogromne postępy w sprzedaży wody w butelce. Wadą butelkowanej wody jest jednak sama butelka z tworzywa sztucznego - to nie nowość dla nas, że degradacja plastikowej butelki może zająć nawet ponad 400 lat. Fakt ten ma drastyczny wpływ na nasze środowisko – zatem użycie butelki filtrującej wielokrotnego użytku absolutnie nie może być kitem!

Powinniśmy wziąć pod uwagę, w jaki sposób możemy pomóc naszemu środowisku, a właśnie alternatywnym rozwiązaniem tego dylematu jest właśnie użycie butelki z filtrem takiej jak butelka Dafi.

Co daje nam oprócz dobra środowiska taka butelka z filtrem?

 • Dzięki butelce z filtrem zwykła woda z kranu może być ciągle filtrowana.
 • Jest wielokrotnego użytku, więc gdziekolwiek pójdziemy, możemy zabrać ją ze sobą.
 • Jest poręczna i praktyczna.

Reasumując, możemy pomóc nie tylko uratować naszą planetę przed zbyt dużą ilością plastiku, ale także zaoszczędzić pieniądze. Bidony z filtrami to butelki z wbudowanym systemem filtracji. Możesz po prostu wlać do takiej zwykłą wodę, a następnie zanieczyszczenia i inne chemikalia są usuwane przez jej własny system filtracji. Każda taka butelka dostępna na https://www.agdmaster.com/ ma własny system filtracji, który dzięki możliwościom dzisiejszych technologii działa naprawdę sprawnie i na wysokim poziomie.

Zatem nie pozostawia to wątpliwości - powinniśmy zacząć używać butelek z wodą z filtrami zamiast zwykłych plastikowych butelek. Jest bezpieczniejszy nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dla naszego środowiska.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.