› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce.

Castorama jest Smart aranżacje w strefach inspiracji oraz możliwość skorzystania z usługi projektowania

› bieżące miesiąc temu    14.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Castorama jest Smart aranżacje w strefach inspiracji oraz możliwość skorzystania z usługi projektowania

Marzy Ci się remont sypialni, salonu czy łazienki, ale w głowie brakuje pomysłów na nową aranżację? Nie pozostaje zatem nic innego, jak wybrać się na poszukiwania wnętrzarskich inspiracji, na przykład do Castoramy, gdzie oprócz gotowych pomysłów na urządzenie pomieszczeń, czekają na Ciebie projektanci, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Sprawdź wszystkie możliwości!

Castorama — strefy inspiracji

Pomieszczenia w Twoim domu powinny zachwycać nie tylko w sposób wizualny, ale również funkcjonalny. Biorąc pod uwagę te dwa aspekty, zespół Castoramy przygotował dla Ciebie gotowe pomysły na urządzenie mieszkania. Rozbudowane i profesjonalnie zaaranżowane strefy inspiracji, których nie brakuje w sklepie, dostarczą Ci stylowych i praktycznych rozwiązań do stworzenia doskonałego wnętrza. Zainspirowanie się gotowym wystrojem to jednak nie wszystko. W strefach projektowych masz także możliwość poznania z bliska zastosowanych produktów, dotknąć materiałów, z których zostały wykonane czy przetestować i ocenić funkcjonalność wszystkich proponowanych rozwiązań.

Castorama — zainspiruj się!

Jaki rodzaj przestrzeni chcesz zaaranżować? Jeśli Twoim celem jest remont łazienki, w Castoramie znajdziesz rozbudowaną strefę inspiracji, która daje Ci możliwość obejrzenia i przetestowania łazienkowych rozwiązań. Wśród przygotowanych aranżacji znajdziesz zarówno te nowoczesne, uwzględniające najnowsze trendy, jak i nawiązujące do ponadczasowej klasyki. Będąc w sklepie, zwróć także uwagę na nową strefę inspiracji przechowywania i magazynowania, która prezentuje między innymi meble modułowe oraz bogatą ofertę produktów pomocnych w składowaniu, na przykład pudełek. Jeśli planujesz remont kuchni, koniecznie odwiedź strefę kuchennych inspiracji i przekonaj się, jak w prosty i wygodny sposób można urządzić to pomieszczenie. Różne układny i aranżacje mebli, a do tego akcesoria zwiększające funkcjonalność — korzystając z propozycji przygotowanych przez zespół Castoramy, możesz stworzyć wnętrze, które odzwierciedli Twój gust.

Castorama — doradztwo projektantów

Odwiedzając Castoramę, możesz liczyć nie tylko na rozbudowane i stylowe strefy inspiracji, ale także profesjonalne wsparcie specjalistów, którzy doradzą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań. Jeżeli interesuje Cię indywidualny projekt, który będzie przygotowany zgodnie z Twoimi wytycznymi, skieruj się do punktu projektowego. Zespół doradców pomoże Ci zaplanować pomieszczenie szyte na miarę, dopasowane do Twojego gustu, potrzeb i możliwości. Wyjątkowe strefy inspiracji i dodatkowe usługi, jakie oferuje Castorama sprawiają, że z pewnością nie jest to zwykły sklep budowlany. Wysoka jakość usług i nieocenione wsparcie doradców na każdym kroku realizacji remontowych planów, pozwolą Ci spełnić marzenia o pięknym i jednocześnie funkcjonalnym mieszkaniu.

Castorama — zakupy w niższej cenie

Gdy pierwszy krok, jakim jest znalezienie pomysłu na nową aranżację miejsca, będzie już za Tobą, czeka Cię dobór materiałów budowlanych, wykończeniowych i dekoracyjnych. Podczas planowania zakupów warto śledzić aktualne promocje, dzięki czemu produkty będące Twoim remontowym niezbędnikiem zakupisz w niższych cenach. Jeśli szukasz ofertowych inspiracji, dostarczy Ci ich Castorama gazetka promocyjna z gazetkowo.pl. Remontuj, urządzaj i ciesz się mieszkaniem swoich marzeń!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.