› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ja też wyjeżdzam wkrótce. Wybrałam naukę na wsb wiec tym samym sie pzreprowadzam blizej... ~ Ewato chyba po to aby kilku durniów mogło sie pościgać skuterami wodnymi po rzece stwarzając... ~ alejandrofajnie , że powstaje taka inwestycja , ale dlaczego w takim miejscu ??? ~ elgPomysł fajny. Powstanie także dzięki pieniądzom z kieszeni naszej lokalnej firmy. Kwota dotacji... ~ elblążaninPrzed wyborami jak grzyby po deszczu wyrastają różne pomysły dzięki wsparciu lub znajomością... ~ wodnikSpytajcie ich gdzie jest basen przy Sadowej. Czytałem o tym jakieś.. nie wiem, 10 lat temu? ~ nieOszołomomGratuluje Panie Marcinie, wreszcie realizacja pomysłu sprzed lat. W Elblągu wreszcie włodarze... ~ MarkkPomysł fajny ale durne miejsce, przy drugim moście niskim to jeszcze jakoś te nowoczesne... ~ Złe miejscetak zamienić spłacając dług , za 200 tysi mozna mieć mieszkanie całkiem spoko w ciekawej... ~ robinchuCiekawe tylko dlaczego platformowcy w Elblągu podnieśli czynsze w komunałach. Czyżby miało... ~ gośćWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk" aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ ulica, aleja, placCzłowieka uczciwego wyrzucą na bruk a takich pijusów trzymają latami z czego on to zapłaci do... ~ ObywatelCiężko spojrzeć w krs spółki z Sopotu i zobaczyć, że to Ci sami co mają firmę NEGOCJATOR u... ~ NEGOCJATORWreszcie. Niech jeszcze zajmie się inwestor kamienicą przy poczcie. ~ elNajlepsza wiadomość jaką mogłem usłyszeć. Balsam dla duszy, radość dla ciała. Hurrraaa!!! ~ Pedro Super sprawa , teraz pora na niekonczony od lat obiekt przy zbiegu Kowalskiej –... ~ ottoRóg wigilijnej ze starym rynkiem jeden niedokończony budynek tam stoi i to na pewno o ten chodzi... ~ Abecadło

Centrum Handlowe „Ogrody” ma już rok!

› relacje ponad rok temu    20.03.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
134 zdjęćCentrum Handlowe „Ogrody” ma już rok! fot. Bartłomiej Ryś

Trudno w to uwierzyć, ale w ten weekend mija dokładnie rok od momentu kompletnej modernizacji Centrum Handlowego „Ogrody”. Wszyscy są zaproszeni na tą wyjątkową imprezę. Dlaczego wyjątkową? To proste – w tym przypadku to nie Jubilatowi goście przynoszą prezenty – to on sam je rozdaje! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia urodzin.

Pierwszy, urodzinowy dzień CH Ogrody za nami. Przed licznie zgromadzonymi Klientami Centrum zaprezentował się nie kto inny, jak Pascal Brodnicki – kucharz, prezenter telewizyjny i autor wielu książek kucharskich. Na specjalnie przygotowanej scenie przygotował on szereg przeróżnych potraw, którymi następnie częstował Klientów „Ogrodów”.

Rodzice, którzy odwiedzili tego dnia „Ogrody” ze swoimi pociechami również nie mieli powodów do narzekań. Po Centrum były rozstawione stoiska, na których najmłodsi mogli pomalować twarze, zjeść przepyszną watę a na końcu zrobić sobie zdjęcie z „ogrodowym” królikiem. Co ciekawe, zdjęcie było drukowane natychmiastowo!

Zapraszamy do fotorelacji z soboty i przy okazji przypominamy, że to na dziś zaplanowano największe atrakcje: tort urodzinowy, malowanie baranków i wiele, wiele innych zabaw.

ilość zdjęć 134 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ m.
ponad rok temu ocena: 100%  3
tłumów nie widać
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elblag
ponad rok temu ocena: 38%  2
Czym tu sie podniecac raz na xxx lat ktos przyjedzie do elblaga i co dalej od jutra znowu szara bieda
odpowiedz oceń komentarz 3 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ happy
ponad rok temu ocena: 60%  1
W koncu sie cos dzieje w elblagu.super.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.