› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac18.25.1. Jeśli stojący na początku nazwy wyraz: ulica, aleja, brama, bulwar, osiedle, plac,... ~ ulica, aleja, placJeżeli Rada Miejska w Elblągu podejmie uchwałę, że np kwiat róża piszemy ruża to też tak... ~ ulica, aleja, placA jak poprawnie napisać aleja Odrodzenia? ~ ŚwiadekNajpierw pseudo dziennikarzy wysłać na nauke języka ojczystego, a póxniej niech pisza! ~ EuPiNo coz, to bardzo przykre ze tak jest w Elblagu. To moje miasto rodzinne, tam sie urodzilem i... ~ AlexanderTaaa...nie ustępuje...tylko dlaczego co 2 tygodnie mam zapchane kamieniem filtry? ~ frwgtjupowiem tyle że te panie są okropne. A zwłaszcza MK ~ brak słówMoże i jest ekstra w stacji uzdatniania wody, potem płynie parę km rurami wodociągowymi, które... ~ SraczkaPrzede wszystkim to na dzień dobry należy zwiększyć próg dochodowy. Bo najwięcej jest osób,... ~ ambrozyco niektórym chyba sodowa uderzyła do głowy nie tak dawno walczono z jakaś paskudnym ślimakiem... ~ ccby tylko zaistnieć...... ~ j23Miasto duchów iemerytow. ~ Emeryt

Centrum Handlowe „Ogrody” ma już rok!

› relacje ponad rok temu    20.03.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
134 zdjęć fot. Bartłomiej Ryś

Trudno w to uwierzyć, ale w ten weekend mija dokładnie rok od momentu kompletnej modernizacji Centrum Handlowego „Ogrody”. Wszyscy są zaproszeni na tą wyjątkową imprezę. Dlaczego wyjątkową? To proste – w tym przypadku to nie Jubilatowi goście przynoszą prezenty – to on sam je rozdaje! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia urodzin.

Pierwszy, urodzinowy dzień CH Ogrody za nami. Przed licznie zgromadzonymi Klientami Centrum zaprezentował się nie kto inny, jak Pascal Brodnicki – kucharz, prezenter telewizyjny i autor wielu książek kucharskich. Na specjalnie przygotowanej scenie przygotował on szereg przeróżnych potraw, którymi następnie częstował Klientów „Ogrodów”.

Rodzice, którzy odwiedzili tego dnia „Ogrody” ze swoimi pociechami również nie mieli powodów do narzekań. Po Centrum były rozstawione stoiska, na których najmłodsi mogli pomalować twarze, zjeść przepyszną watę a na końcu zrobić sobie zdjęcie z „ogrodowym” królikiem. Co ciekawe, zdjęcie było drukowane natychmiastowo!

Zapraszamy do fotorelacji z soboty i przy okazji przypominamy, że to na dziś zaplanowano największe atrakcje: tort urodzinowy, malowanie baranków i wiele, wiele innych zabaw.

ilość zdjęć 134 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ m.
ponad rok temu ocena: 100%  3
tłumów nie widać
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elblag
ponad rok temu ocena: 38%  2
Czym tu sie podniecac raz na xxx lat ktos przyjedzie do elblaga i co dalej od jutra znowu szara bieda
odpowiedz oceń komentarz 3 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ happy
ponad rok temu ocena: 60%  1
W koncu sie cos dzieje w elblagu.super.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.