› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Centrum Handlowe „Ogrody” ma już rok!

› relacje ponad rok temu    20.03.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
134 zdjęćCentrum Handlowe „Ogrody” ma już rok! fot. Bartłomiej Ryś

Trudno w to uwierzyć, ale w ten weekend mija dokładnie rok od momentu kompletnej modernizacji Centrum Handlowego „Ogrody”. Wszyscy są zaproszeni na tą wyjątkową imprezę. Dlaczego wyjątkową? To proste – w tym przypadku to nie Jubilatowi goście przynoszą prezenty – to on sam je rozdaje! Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia urodzin.

Pierwszy, urodzinowy dzień CH Ogrody za nami. Przed licznie zgromadzonymi Klientami Centrum zaprezentował się nie kto inny, jak Pascal Brodnicki – kucharz, prezenter telewizyjny i autor wielu książek kucharskich. Na specjalnie przygotowanej scenie przygotował on szereg przeróżnych potraw, którymi następnie częstował Klientów „Ogrodów”.

Rodzice, którzy odwiedzili tego dnia „Ogrody” ze swoimi pociechami również nie mieli powodów do narzekań. Po Centrum były rozstawione stoiska, na których najmłodsi mogli pomalować twarze, zjeść przepyszną watę a na końcu zrobić sobie zdjęcie z „ogrodowym” królikiem. Co ciekawe, zdjęcie było drukowane natychmiastowo!

Zapraszamy do fotorelacji z soboty i przy okazji przypominamy, że to na dziś zaplanowano największe atrakcje: tort urodzinowy, malowanie baranków i wiele, wiele innych zabaw.

ilość zdjęć 134 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ m.
ponad rok temu ocena: 100%  3
tłumów nie widać
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Elblag
ponad rok temu ocena: 38%  2
Czym tu sie podniecac raz na xxx lat ktos przyjedzie do elblaga i co dalej od jutra znowu szara bieda
odpowiedz oceń komentarz 3 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ happy
ponad rok temu ocena: 60%  1
W koncu sie cos dzieje w elblagu.super.
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.