› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Czajnik na indukcję - elegancki akcent w nowoczesnej kuchni

› poradnik miesiąc temu    17.08.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czajnik na indukcję - elegancki akcent w nowoczesnej kuchni

Jeśli czajnik spełnia wszystkie wymagania domowników i dobrze wygląda w kuchni, zwykle mało kto zastanawia się nad nim na co dzień. Inaczej jest jednak wówczas, gdy wybrany wcześniej czajnik jest za mały i trzeba wciąż gotować wodę dwa razy, albo materiał, z którego wykonana została jego rączka, stopi się od gorąca po paru tygodniach użytkowania? Oto kilka wskazówek jak wybierać czajnik na indukcję lub płytę gazową, by później cieszyć się funkcjonalnym urządzeniem w kuchni.

Czajnik tradycyjny czy elektryczny?

Pierwszą rzeczą, na którą zwykle zwraca się uwagę przy wyborze czajnika, jest oczywiście jego wygląd. Warto pamiętać, że nie jest to jedynie kwestia osobistego gustu - czajnik powinien pasować kolorystycznie do wystroju kuchni. Będzie on przecież codziennie znajdował się w samym jej centrum, na kuchence, wciąż gotowy do zagotowania wody na nowo. Tradycyjne czajniki, które dziś zyskały już miano retro dodatków, zwykle nadają kuchni charakteru, do którego daleko nowoczesnym modelom elektrycznym.

Czajnik na indukcję jest współczesnym odpowiednikiem tradycyjnych czajników podgrzewanych od dołu, które dobrze znali ludzie już wiele lat temu. Ich niezawodność prowadziła do przywiązania, bo po co zmieniać coś, co wcale się nie psuje? Sympatia do dobrze sprawdzających się produktów jest słuszna i potrzebna, bo to dzięki temu z rynku klienci sami są w stanie wyłonić warte uwagi artykuły. Czajniki na indukcję to rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać w kuchni z tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań, jednocześnie posiadając płytę indukcyjną.

Na co zwrócić uwagę wybierając czajnik?

Podstawową cechą, którą różnią się między sobą modele czajników, jest ich pojemność podawana w litrach. Żeby móc rozsądnie podejść do tej kwestii, warto zastanowić się, ile osób będzie na co dzień korzystać z czajnika. Jeśli jest on potrzebny licznej rodzinie, która liczy sobie przynajmniej cztery osoby, dobrze będzie zdecydować się na któryś z największych modeli czajników mieszczących w sobie nawet ponad 3 litry. Jeżeli jednak ktoś kupuje czajnik wyłącznie na własny użytek, wystarczyć mu może nawet model litrowy.

Jakość wykonania to coś, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze każdego kupowanego przez siebie produktu. W przypadku czajnika mowa tu o jakości stali, z której zrobiony jest czajnik, czy grubości jego rączki. Jeśli materiał, z jakiego została wykonana rączka, nie będzie się nagrzewał, można uniknąć wielu przypadkowych oparzeń podczas podnoszenia nagrzanego czajnika.

Wybierając czajnik, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jego dopasowanie do posiadanej kuchenki. Gdy mowa o kuchence gazowej, wybór nie jest w żaden sposób ograniczony. Gdy chodzi jednak o płytę indukcyjną czy ceramiczną, potrzebny będzie czajnik na indukcję, ze względu na inną zasadę podgrzewania stosowaną w takim sprzęcie kuchennym.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.