› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Czego oczekujemy od... baterii wannowych i prysznicowych

› poradnik ponad rok temu    31.12.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Czego oczekujemy od... baterii wannowych i prysznicowych

Dawno skończyły się czasy, kiedy od baterii prysznicowej wymagaliśmy jedynie, aby raczyła nas strumieniem mniej lub bardziej ciepłej wody. Postęp techniczny sprawił, że nawet tak z pozoru prozaiczne urządzenie jest w stanie posiadać naprawdę wiele dodatkowych funkcji. Postanowiliśmy sprawdzić, czego w dzisiejszych Polacy oczekują od swoich baterii wannowych i prysznicowych.

Za wskazówkę posłuzyły nam statystyki aktywności użytkowników przeglądających produkty w kategorii baterie wannowe i prysznicowe.

Według danych zebranych przez serwis Skąpiec.pl, najbardziej pożądaną cechą dodatkową baterii wannowych i prysznicowych jest funkcja termostatu. Dzięki niej jesteśmy w stanie monitorować ciepło wykorzystywanej w kąpieli wody i ustalać górną lub dolną granicę jej temperatury. Technologia ta ma dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze – pozwala zmniejszyć koszty generowane w trakcie ustawianie optymalnej temperatury wody. Po drugie zaś – funkcja termostatu pozwala skutecznie uniknąć poparzenia strumieniem gorącej wody.

Dużą popularnością wśród użytkowników porównywarki Skąpiec.pl cieszyły się również baterie jednouchwytowe. Podstawowym plusem tego rozwiązania jest możliwość szybkiej regulacji temperatury, a także łatwość wykonania tej czynności przy użyciu jedynie jednej ręki.

Co ciekawe, trzecim najpopularniejszym rodzajem poszukiwanych kranów okazały się baterie... dwuuchwytowe. Choć nie należą one do najpraktyczniejszych, z reguły są dużo ładniejsze niż ich jednoręcy odpowiednicy. Idealnie pasują do łazienek urządzonych w stylu retro bądź rustykalnym.

Mimo ciekawej funkcjonalności, umiarkowanym zainteresowaniem użytkowników serwisu Skąpiec.pl cieszyły się baterie bezdotykowe. Są one dużo droższe od innych modeli (za najtańsze zapłacimy ponad 1000 złotych!), jednak użyte w nich rozwiązania są na miarę XXI wieku. Dzięki wbudowanej fotokomórce kran wyczuje ruch i będzie lał wodę tylko wtedy, gdy będziemy tego chcieli.

Okazuje się więc, że wymagania Polaków wobec baterii wannowych i prysznicowych nie są zbyt wygórowane. Największą popularnością cieszą się urządzenia funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a także takie, które pomagają w zmniejszeniu wydatków związanych ze zużyciem wody.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.