› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludziom sie w dupach po przewracalo.. a te restrykcyjne wymogi to pewnie unijne.. Robic z dzieci... ~ DuffTA RAKIETA TO BARDZIEJ BEZPIECZNA NIŻ TE CO SĄ ZROBIONE Z LINEK KTÓRE SĄ NA PLACACH ZABAW ... ~ hANIAZa moich czasów dzieciństwa, skakało się z drzew i z garaży i nikt nigdy sobie krzywdy nie... ~ gjvJakie normy musi spełnić by została dopuszczona do zabawy,idąc tym tokiem myślenia gra w klasy... ~ dziadekGdy uczyłem się w ZSZ nr1 na Blacharskiej, od tyłu działała spółdzielnia której nazwy nie... ~ zxJak by nie patrzeć zostaje tylko internet. ~ janCiekawe wywody gdy tymczasem Trójmiasto coraz więcej domów i mieszkań kupuje w Elblągu bo... ~ PickTu nie chodzi o marudznie, Elbląg się wyludnia z braku perspektyw dla młodych. Z tym prezydentem... ~ Goscdo @Eh szkoda i @marcco - zazdrościcie, czy po prostu trolling? I nie, nie jestem jednym z tych,... ~ AmbrożySzkoda, że jednak budują... Brzydactwo taki i nijak tam nie pasuje takie wielki "cóś" ,... ~ Eh, szkoda...HA HA HA właśnie szykuje się mega odpływ młodych z miasta i na lokalnym ryku nieruchomości... ~ marcco"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba Wanga

Czy niemiecki dyskont niespożywczy Tedi zawita do Elbląga?

› biznes ponad rok temu    24.08.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy niemiecki dyskont niespożywczy Tedi zawita do Elbląga?  fot. materiały prasowe

 W Elblągu - 16 Biedronek, 3 Lidle,  2 Pepco, Carrefour, Leclerc i inne znane sieci handlowe, które już są lub rozważają otwarcie u nas swoich nowych sklepów. Jak się okazuje niemiecki dyskont Tedi ma chrapkę na Polskę i być może na Elbląg. Jeszcze mało znany u nas, ale szefowie firmy wierzą, że to się zmieni.

 Silvan Wohlfarth, prezes sieci dyskontów Tedi zdradził  plany pojawienia się jego sklepów w Polsce, podczas wywiadu udzielonego niemieckiej agencji DPA.

W najbliższych tygodniach debiutujemy w Chorwacji, w przyszłym roku zaczynamy budować sieć we Włoszech, a bezpośrednio po tym w naszym programie są Polska i Portugalia

- cytujemy za „Pulsem Biznesu”.

Gdyby Tedi pojawił się teraz w Elblągu, natrafiłby na konkurencję dwóch sklepów sieci Pepco (Teatralna i Płk Dąbka), które też oferują artykuły niespożywcze. Według specjalistów to jeden z poważniejszych konkurentów niemieckiej sieci. 
Tedi poleca artykuły gospodarstwa domowego, ale nie tylko. Podstawę asortymentu stanowią elementy dekoracji domu, zabawki, artykuły biurowe -  nawet 6 tys. produktów.

Sieć powstała 13 lat temu w  Dortmundzie. Do tej pory otworzyła 1,6 tys. sklepów, w tym roku planuje uruchomić  kolejne 300. Początkowo handlowała tylko w Niemczech, a potem w Austrii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii i Holandii. Poza granicami Niemiec sieć ma 300 sklepów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.