› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Czy pasemka na włosach to dobry pomysł? Ile kosztuje taka usługa?

› bieżące ponad rok temu    19.05.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy pasemka na włosach to dobry pomysł? Ile kosztuje taka usługa?

Pasemka na włosach to wyjątkowo popularny zabieg, często wykonywany w salonach fryzjerskich. Kiedyś znacznie bardziej ceniony przez klientki był balejaż, jednak obecnie delikatne pasemka są uznawane za wspaniały pomysł dla wielu pań. Czy pasemka to dobry pomysł? Ile kosztuje taka usługa?

Czym są pasemka na włosach?

Pasemka na włosach, nazywane czasami także refleksami, to są niezwykle popularną usługą, a moda na nie wcale nie przemija. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim dlatego że pasemka pasują większości osób, prezentują się bardzo ładnie, dodają blasku, a także pozytywnie wpływają na wygląd twarzy. Możliwe jest zrobienie na włosach pasemek gęstszych lub rzadszych. Te pierwsze bardziej przypominają popularny kiedyś balejaż, a także zwykłe farbowanie, jednak w tym wypadku włosy naturalne i farbowane przeplatają się między sobą. Z kolei rzadsze pasemka można wykonać na całej głowie lub na przykład tylko na przodzie lub w pobliży czoła. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klientek.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na pasemka?

Pasemka to usługa, która doskonale sprawdza się w wielu przypadkach. Przede wszystkim taki zabieg jest odpowiedni dla kobiet, które nie chcą farbować całych swoich włosów. Ponadto pasemka są świetne do zakrycia niektórych włosów na głowie, na przykład tych siwych lub konkretnych pasm. Taki zabieg zapewnia również rozjaśnienie, a nawet odmładza wizualnie. Oczywiście w zależności od koloru naturalnego można wybrać różne odcienie pasemek, jednak zwykle uznaje się, że najlepiej zdecydować się na odcień odbiegający o 2 lub 3 tony od koloru naturalnego. Zwykle kobiety o włosach brązowych delikatnie rozjaśniają swoje pasma do koloru ciemnego blondu lub jasnego brązu. Wykonanie pasemek jest jednak możliwe także na innych kolorach włosów. Zwykle do takiego zabiegu polecana jest dodatkowa pielęgnacja włosów lub tonowanie. W ten sposób możliwe jest uzyskanie barwy zbliżonej do naturalnej, a jednocześnie pięknej, delikatnej i bezpiecznej dla włosów. Zabieg ten powinien być wykonywany w salonie fryzjerskim, ponieważ profesjonaliści (i profesjonalistki) mają szeroką wiedzę na temat włosów i potrafią o nie zadbać w odpowiedni sposób. Subtelne pasemka sprawiają, że cała fryzura wygląda bardzo lekko, a jednocześnie kolor jest odświeżony. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie i w ten sposób stworzyć zupełnie nowy look, odpowiedni dla danej osoby.

Ile kosztuje taka usługa?

Koszt pasemek na włosach jest uzależniony od kilku czynników takich jak rodzaj salonu fryzjerskiego, doświadczenie pracowników, długość włosów klientki i ich stan. Cena pasemek w salonie Fastline studio wynosi od 280 do 720 złotych, w zależności od obszaru głowy oraz długości włosów. W cenę zabiegu wliczone jest również tonowanie koloru, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób, które już kilkukrotnie farbowały swoje włosy.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.