› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Dalej glosujcie na PO i ich zwolenników. Okradali i zniszczyli te miasto. ~ Basen Wróćco Wróblewski i swłocz z Po na to!!!! ~ ciekawyMasakra. ~ asdPosesja? Hahahaha rozwieszone na sznurkach gacie ciagle imprezy ztylu posesji haha ~ Tytyty" Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości?... ~ aleja, ulica, placWściekłość mnie ogarnia jak widzę, że inne miasta potrafią znaleźć środki i inwestora na... ~ pływakPrzykre to jak władze miasta olewaja mieszkańców a razie kąpiemy się we własnym pocie za... ~ tatus505w tym artykule znajdziecie info o grabarzach naszego basenu. Prezydentem był wtedy Nowaczyk.... ~ Czak Noristo może beczki z wodą każdy bedzie wchodził do niej za opłatą i się chłodził ustawić... ~ tatus505to najgłupszy pomysł plaża nad rzeką jaki może być rzeka ma 2 przy brzegu i pływają łodzie... ~ tatus505nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motyl

Czy usługi cateringowe opłacają się firmom?

› bieżące 17 dni temu    5.07.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy usługi cateringowe opłacają się firmom?

Dziś dobrzy pracownicy są bardzo cenieni. Firmy muszą zadbać nie tylko o dobrą pensję, ale i odpowiednią atmosferę w pracy. W miejscu pracy spędzamy więcej czasu jak w domu i powinno ono być jak najbardziej przyjazne, a żaden pracownik nie pomyśli o zmianie firmy. Wiele sposobów jest, aby dać znać pracownikom, że firma ich docenia. Posiłki w pracy są ważną częścią życia firmy. To właśnie na przerwach pracownicy integrują się razem. Później te znajomości procentują przy wspólnej pracy, projektach i wydajności. Już prawo pracy narzuca obowiązek na pracodawcę zapewnienia pracownikom wody do picia czy też posiłków profilaktycznych. Przysługują one pracownikom pracującym w szczególnych warunkach określonych odpowiednimi przepisami. Dzisiejszy pracodawca odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, idzie o wiele dalej niż nakazuje mu prawo pracy. Kuchnie zakładowe zaopatrzone tylko w kawę, herbatę, cukier już dawno są przeżytkiem. Dziś to nowoczesne, przyjazne pomieszczenia wyposażone w ekspresy do kawy i mikrofalówki, aby zadowolić predyspozycje pracowników.

Posiłki dla pracowników.

Jest wiele okazji, kiedy możemy do firmy zamówić catering.

 • Może to być lunch raz na tydzień lub codziennie w zależności od zamożności firmy.
 • Raz w tygodniu kosze owoców.
 • Raz w tygodniu słodki poczęstunek do kawy.
 • Imieniny czy urodziny pracowników.
 • Przyjęcia świąteczne, które są często robione przez pracodawców. Uczestniczą w nim nie tylko pracownicy, ale i szefowie, którzy starają się pokazać od innej strony.

To tylko propozycje, którym sprostają dobre firmy cateringowe. Wybierając firmę, kierujmy się dobrą jakości jedzenia, dużym doświadczeniem, dobrymi opiniami, a także, aby koszty usługi były czytelne. Takie usługi możemy znaleźć w jednej z firm https://cateringoo.pl/ , która proponuje usługi na każdą okazję.

Catering do celów reprezentacyjnych.

Catering nie tylko jest przydatny dla poprawy jakości pracy pracowników, ale przede wszystkim do celów reprezentacyjnych.

 • Imprezy firmowe, różnego rodzaju bankiety dotyczące działalności firmy.
 • Szkolenia i konferencje, na których dobrej jakości catering będzie dobrze świadczył o firmie.
 • Spotkania biznesowe. Każda firma chce dobrze wypaść przed potencjalnymi wspólnikami  w interesach. Elegancki i efektowny catering powinien zrobić dobre wrażenie i zachęcić do rozmów o interesach.
 • Imprezy plenerowe, pikniki, festyny na świeżym powietrzu rozsławia firmę w okolicy i sprawią, że będzie się dobrze o firmie mówić i pisać. Dobra opinia na pewno zaowocuje lepszą sprzedażą produktów czy usług. Aprobata lokalnego rynku jest bardzo ważna w rozwoju firmy.

Czy finanse wydane na catering się zwrócą?

 • Przedsiębiorca powinien sprawdzić, czy jego profil działalności pozwala na odliczenie podatku VAT w związku z usługą cateringowa. Jeżeli wydatki są ponoszone na jedzenie, aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy to będą stanowić koszty firmy.
 • Zadowoleni pracownicy, którzy docenią możliwość pracy w dobrych warunkach.
 • Dobra opinia o firmie jest bezcenna. 

Badając rynek oraz kondycję firmy, może warto sprawdzić, czy aby korzystanie z usług firmy Cateringoo nie będzie korzystne dla naszej firmy. Koszty, które na początku mogą się wydać duże, po analizie i sprawdzeniu opinii otoczenia, mogą już być mniej istotne. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.