› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

Czy w aptekach online jest taniej?

› bieżące 12 dni temu    4.06.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy w aptekach online jest taniej?

Handel internetowy zawitał już chyba do każdej dziedziny, również owej farmaceutycznej. Apteki internetowe zapewniają szansę wykupienia środków, suplementów diety oraz pozostałych profesjonalnych artykułów bez konieczności wychodzenia z domu.

Apteka internetowa: trochę odmienny wybór, odmienne reguły zwrotów

Drogą internetową nie zakupimy środków dostępnych tylko z przepisu specjalisty. Apteki mogą ponieważ prowadzić sprzedaż wysyłkową tylko środków OTC (bez recepty). Żadnych tymczasem ograniczeń nie mają w wypadku wysyłkowej sprzedaży całej reszty aptecznego wyboru, natomiast zatem suplementów diety, produktów leczniczych, kosmetyków lub środków konsumpcyjnych profesjonalnego przeznaczenia dietetycznego. Inne są także regulacje dotyczące możliwości zwrotu kupionego artykułu. Prawo farmaceutyczne zabrania farmaceutom przyjmowania zwrotów artykułów medycznych. Wyjątek stanowią jedynie sytuacje, kiedy środek ma wadę jakościową bądź został źle wydany. Apteka typowa zdecydowanie różni się od owej internetowej. W sieci odnaleźć można znacznie więcej artykułów aniżeli w owej stacjonarnej. To pierwsza podstawowa rozbieżność. Apteka internetowa zwykle ma ogromny magazyn oraz jest dostosowana do dużego obrotu. Dzięki temu może ona oferować na własnej stronie internetowej ogromną ilość środków oraz preparatów.

W jakiej aptece internetowej kupić?

W sieci jest mnóstwo sklepów udających apteki. Więc, żeby mieć gwarancję, iż kupimy odpowiedni środek, natomiast nie nieznaną oraz toksyczną substancję, należy zwracać uwagę na to, czy na stronie internetowej konkretnej apteki, znajduje się profesjonalny przycisk. Jest to biały krzyżyk, na tle z pasków w takiej oto kombinacji, patrząc od góry: pierwszy pasek jest szary, kolejny ciemnozielony, trzeci oliwkowy oraz ostatni, czwarty w odcieniu typowej zieleni. Po kliknięciu na nadmienione logo, zostaniemy przekierowani do rejestru Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Odnajdziemy tam dane o aptece z jakiej korzystamy oraz dowiemy się czy ma ona pozwolenie Inspektoratu Farmaceutycznego. Legalna apteka musi mieć na stronie numer telefonu do dyżurnego aptekarza działający w porach pracy apteki, i link do Biuletynu Informacji Publicznej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Niedroga apteka internetowa – lecz czy odpowiednia?

Wielu chorych zastanawia się, jak dobrać odpowiednią aptekę internetową. Cena ma znaczenie, jednakże pamiętać należy o paru sprawach. Rozbieżności w cenach w legalnie działających aptekach dotyczą tylko środków bez recepty natomiast również tychże wydawanych na receptę, lecz bez refundacji. W owej kwestii aptekarze mają dowolność: mogą wykorzystywać niskie ceny w celu podniesienia własnej atrakcyjności, lub wysokie, aby przy stosunkowo mniejszej sprzedaży, zagwarantować sobie właściwy poziom dochodu. Jednakże finansowane środki na receptę w każdej aptece internetowej oraz stacjonarnej powinny kosztować tyle samo. Ponadto, gdy zamawiamy w aptece online środki bez recepty z dostawą do domu, powinniśmy także mieć na uwadze kanony dotyczące dostawy i legalności pozyskiwanego asortymentu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.