› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Czy w aptekach online jest taniej?

› bieżące ponad rok temu    4.06.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy w aptekach online jest taniej?

Handel internetowy zawitał już chyba do każdej dziedziny, również owej farmaceutycznej. Apteki internetowe zapewniają szansę wykupienia środków, suplementów diety oraz pozostałych profesjonalnych artykułów bez konieczności wychodzenia z domu.

Apteka internetowa: trochę odmienny wybór, odmienne reguły zwrotów

Drogą internetową nie zakupimy środków dostępnych tylko z przepisu specjalisty. Apteki mogą ponieważ prowadzić sprzedaż wysyłkową tylko środków OTC (bez recepty). Żadnych tymczasem ograniczeń nie mają w wypadku wysyłkowej sprzedaży całej reszty aptecznego wyboru, natomiast zatem suplementów diety, produktów leczniczych, kosmetyków lub środków konsumpcyjnych profesjonalnego przeznaczenia dietetycznego. Inne są także regulacje dotyczące możliwości zwrotu kupionego artykułu. Prawo farmaceutyczne zabrania farmaceutom przyjmowania zwrotów artykułów medycznych. Wyjątek stanowią jedynie sytuacje, kiedy środek ma wadę jakościową bądź został źle wydany. Apteka typowa zdecydowanie różni się od owej internetowej. W sieci odnaleźć można znacznie więcej artykułów aniżeli w owej stacjonarnej. To pierwsza podstawowa rozbieżność. Apteka internetowa zwykle ma ogromny magazyn oraz jest dostosowana do dużego obrotu. Dzięki temu może ona oferować na własnej stronie internetowej ogromną ilość środków oraz preparatów.

W jakiej aptece internetowej kupić?

W sieci jest mnóstwo sklepów udających apteki. Więc, żeby mieć gwarancję, iż kupimy odpowiedni środek, natomiast nie nieznaną oraz toksyczną substancję, należy zwracać uwagę na to, czy na stronie internetowej konkretnej apteki, znajduje się profesjonalny przycisk. Jest to biały krzyżyk, na tle z pasków w takiej oto kombinacji, patrząc od góry: pierwszy pasek jest szary, kolejny ciemnozielony, trzeci oliwkowy oraz ostatni, czwarty w odcieniu typowej zieleni. Po kliknięciu na nadmienione logo, zostaniemy przekierowani do rejestru Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Odnajdziemy tam dane o aptece z jakiej korzystamy oraz dowiemy się czy ma ona pozwolenie Inspektoratu Farmaceutycznego. Legalna apteka musi mieć na stronie numer telefonu do dyżurnego aptekarza działający w porach pracy apteki, i link do Biuletynu Informacji Publicznej Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Niedroga apteka internetowa – lecz czy odpowiednia?

Wielu chorych zastanawia się, jak dobrać odpowiednią aptekę internetową. Cena ma znaczenie, jednakże pamiętać należy o paru sprawach. Rozbieżności w cenach w legalnie działających aptekach dotyczą tylko środków bez recepty natomiast również tychże wydawanych na receptę, lecz bez refundacji. W owej kwestii aptekarze mają dowolność: mogą wykorzystywać niskie ceny w celu podniesienia własnej atrakcyjności, lub wysokie, aby przy stosunkowo mniejszej sprzedaży, zagwarantować sobie właściwy poziom dochodu. Jednakże finansowane środki na receptę w każdej aptece internetowej oraz stacjonarnej powinny kosztować tyle samo. Ponadto, gdy zamawiamy w aptece online środki bez recepty z dostawą do domu, powinniśmy także mieć na uwadze kanony dotyczące dostawy i legalności pozyskiwanego asortymentu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.