› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
lumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ AnnaNareszcie ktoś mówi to wprost - trzeba przerwać niemoc zrobić to co dawno powinno być... ~ Mieszkaniec zawady

Czy w Elblągu Carrefour będzie czynny całą dobę?

› biznes 11 miesięcy temu    7.08.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 12 ocen 2 / 100%
A A A
Czy w Elblągu Carrefour będzie czynny całą dobę?  fot. nadesłane

Przez całą dobę można zrobić zakupy w kilkudziesięciu sklepach Carrefour nie tylko w dużych miastach – Warszawie, Łodzi, Krakowie ale i liczącym niespełna 40 tys. mieszkańców Bolesławcu. Pewnie niebawem przyjdzie czas na Elbląg.

Zwolenników zakupów o dowolnej porze, także w nocy przybywa. Nie wystarczają już sklepy przy stacjach paliw, dołączają do nich hipermarkety. Carrefour zmienia czas pracy swoich sklepów, na czynne całą dobę. Tak jest już dwóch warszawskich hipermarketach, a także w jednym w Łodzi, co ciekawe w Krakowie aż pięciu marketach zrobimy zakupy o dowolnej porze.

Francuska sieć handlowa wybiera nie tylko duże miasta, w niespełna 40 – tysięcznym Bolesławcu market jest czynny całą dobę. Być może czas przyjdzie i na Elbląg.

 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pick
11 miesięcy temu ocena: 100%  12
To zwiększy zatrudnienie a zwyczajowo za nocne godziny pracy płaci się więcej, znacznie więcej ! Niech rynek sam kształtuje handel bez ingerencji osób 3-cich !
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Onnn
11 miesięcy temu ocena: 33%  11
Super gdyby Carrefour na Dąbka był czynny 24h
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Minions.
11 miesięcy temu ocena: 75%  10
Buahaha. Współczuję pracownikom za te marne grosze.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
11 miesięcy temu ocena: 75%  9
Przesada!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ryu
11 miesięcy temu ocena: 100%  8
bo Bolesławiec przy granicy niemieckiej otwarty 24h dla Niemców- oto wyjaśnienie. W Gdyni Tesco 24h niedawno ograniczono do północy. U nas na pewno takiego nie będzie
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ozzie
11 miesięcy temu ocena: 33%  7
oczywiscie ze powinien byc czynny 24h
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kołowrotek
11 miesięcy temu ocena: 100%  6
Francuzom obroty spadają to wymyślili
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jannka
11 miesięcy temu ocena: 0%  5
Ciekawe co zrobią w miejscu dawnego Carrefoura 5 min przy skrzyżowaniu Ogólnej z Broniewskiego. Jakieś prace remontowe już tam trwają może i zamienia to na Carrefour 24h?????
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ttt
11 miesięcy temu ocena: 100% 4
Stokrotka się tam otwiera
~ Sondziarz
11 miesięcy temu ocena: 0% 3
Ma byc Stokrotka.
~ nwo
11 miesięcy temu ocena: 0% 2
Stokrotka
~ Asia
11 miesięcy temu ocena: 100% 1
Było napisane ,ze Stokrotka we wrześniu będzie tam otwarta
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.