› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ludzie jesteście nauczeni cholernego dziadostwa !!!! Każdy chce isc do domu a skoro kasjerka... ~ XxxOtto, dokładnie. Gdyby nie ludzie, którzy przyjechali tu z Pasłęka, Braniewa i innych... ~ księgowyprawie kazdy elblążanin po studiach ,a w wieku produkcyjnym jest trochę zakompleksony , że tu... ~ ottoPrzyjechałem tu z Gdyni. To nie jest miasto z topu wyścigu szczurów, ale tu jest spokojniej,... ~ JaroSławekBo codziennie rano i wieczorem przytulam się do żony, a ona nigdzie wyjeżdzać nie chce :( ... ~ WKBo po 42 latach pracy już brak sił i chęci ~ Benek... ~ Andrzej z Elbląga Nie wyjeżdżamy, bo nie mamy pieniędzy na bilety :) A tak na poważnie to najpierw trzeba trochę... ~ kacperPrzestańcie te przeterminowane badania przeklejać. Od zeszłego roku mieszkańców przybywa,a... ~ hdNic nie trzyma, a wręcz wszystko wypycha np. kolesiostwo, układy, pogarda Januszy byznesu dla... ~ ddBo tu się można...porządnie wyspać. ~ Śpiący,zmeczonygdybym nie przeczytał tekstu od początku do końca to bym się nie wypowiadał. W tekście jest... ~ jesiotr do Olimp"ale znaczna grupa mylnie umieszcza go w województwie pomorskim (12,8%)" - i to jest właśnie... ~ Do_pomorskiegoProponuję po Starym Mieście rozlokować różne figury z Piekarczykiem -w różnych strojach i... ~ fadsjeśli dobrze kojarzę, to jednym ze zdecydowanie najczęstszych wskazań osób spoza Elbląga... ~ jesiotrDo papugarni jeżdżę bardzo często do gdańska, bardzo żałuję że nie ma takiego miejsca w... ~ UveŚwietny pomysł ja rownież mam nadzieję zę w Elblagu powstanie papugarnia, to na prawde urocze... ~ MSMało zdjęć budynku Kompanii Dowodzenia (za moich czasów tak sie to nazywało zwyczajowo), poza... ~ Jesion 02-03

Czy w Elblągu Carrefour będzie czynny całą dobę?

› biznes 2 miesiące temu    7.08.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 12 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. nadesłane

Przez całą dobę można zrobić zakupy w kilkudziesięciu sklepach Carrefour nie tylko w dużych miastach – Warszawie, Łodzi, Krakowie ale i liczącym niespełna 40 tys. mieszkańców Bolesławcu. Pewnie niebawem przyjdzie czas na Elbląg.

Zwolenników zakupów o dowolnej porze, także w nocy przybywa. Nie wystarczają już sklepy przy stacjach paliw, dołączają do nich hipermarkety. Carrefour zmienia czas pracy swoich sklepów, na czynne całą dobę. Tak jest już dwóch warszawskich hipermarketach, a także w jednym w Łodzi, co ciekawe w Krakowie aż pięciu marketach zrobimy zakupy o dowolnej porze.

Francuska sieć handlowa wybiera nie tylko duże miasta, w niespełna 40 – tysięcznym Bolesławcu market jest czynny całą dobę. Być może czas przyjdzie i na Elbląg.

 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (12)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pick
2 miesiące temu ocena: 100%  12
To zwiększy zatrudnienie a zwyczajowo za nocne godziny pracy płaci się więcej, znacznie więcej ! Niech rynek sam kształtuje handel bez ingerencji osób 3-cich !
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Onnn
2 miesiące temu ocena: 33%  11
Super gdyby Carrefour na Dąbka był czynny 24h
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Minions.
2 miesiące temu ocena: 75%  10
Buahaha. Współczuję pracownikom za te marne grosze.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
2 miesiące temu ocena: 75%  9
Przesada!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ryu
2 miesiące temu ocena: 100%  8
bo Bolesławiec przy granicy niemieckiej otwarty 24h dla Niemców- oto wyjaśnienie. W Gdyni Tesco 24h niedawno ograniczono do północy. U nas na pewno takiego nie będzie
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ozzie
2 miesiące temu ocena: 33%  7
oczywiscie ze powinien byc czynny 24h
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kołowrotek
2 miesiące temu ocena: 100%  6
Francuzom obroty spadają to wymyślili
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jannka
2 miesiące temu ocena: 0%  5
Ciekawe co zrobią w miejscu dawnego Carrefoura 5 min przy skrzyżowaniu Ogólnej z Broniewskiego. Jakieś prace remontowe już tam trwają może i zamienia to na Carrefour 24h?????
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ttt
2 miesiące temu ocena: 100% 4
Stokrotka się tam otwiera
~ Sondziarz
2 miesiące temu ocena: 0% 3
Ma byc Stokrotka.
~ nwo
2 miesiące temu ocena: 0% 2
Stokrotka
~ Asia
2 miesiące temu ocena: 100% 1
Było napisane ,ze Stokrotka we wrześniu będzie tam otwarta
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.