› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Czy warto kupić dom nad jeziorem?

› bieżące 4 miesiące temu    21.02.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Czy warto kupić dom nad jeziorem?

Mazurskie krajobrazy zachwycające zjawiskową naturą, skradły serce już niejednej osobie. Rozciągające się potężne akweny wodne w otoczeniu dzikiej przyrody zdają się idealnym miejscem do życia w ciszy i spokoju. Mazurskie miasteczko Pasym leżące nad pięknym Jeziorem Kalwa to miejsce otoczone rozległymi jeziorami i lasami. Znakomita lokalizacja zarówno do wypoczynku, jak i nietuzinkowe miejsce do zamieszkania w otoczeniu żywej, barwnej natury.  Atrakcyjny region półwyspu Pasymia to okolica spokojna, obfitująca w malownicze pejzaże. Działki w tej okolicy są wręcz stworzone dla miłośników natury, ceniących spokój i wspaniałe widoki. Jeśli ktoś marzy o domu nad jeziorem w urokliwej okolicy, w bliskości natury, to Półwysep Pasym będzie dla niego doskonałym miejscem do zrealizowania tego marzenia.

Korzyści z posiadania domu nad jeziorem

Półwysep Pasym to prawdziwa oaza spokoju, w otoczeniu majestatycznych wód i rozległych lasów. Domy nad brzegiem jeziora na Mazurach spełniają marzenia w najpiękniejszy sposób. Poniżej kilka powodów, dlaczego wybór domu nad jeziorem jest tak wyjątkowy:

Niezwykłe widoki: Codzienna obserwacja wspaniałych pejzaży to niepowtarzalna i zapierające dech w piersiach jedna z możliwości domu nad jeziorem. Poranna kawa na tarasie z widokiem na rozległe jezioro lub malujący się na horyzoncie zachód słońca to tylko niektóre z widowisk, które mogą towarzyszyć każdego dnia.

Bliskie spotkanie z naturą: Spacery po okolicznych lasach, odpoczynek nad brzegiem jeziora, pływanie kajakiem czy wędkowanie to tylko niektóre z dostępnych możliwości, które oferuje dom na Półwyspie Pasym. Życie nad jeziorem to harmonia z naturą, która z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu, zwłaszcza jeśli cenią sobie aktywny wypoczynek i kontakt z przyrodą.

Klimatyczny relaks: Poczucie spokoju i relaksu są niezwykle pożądane i cenne. W takiej okolicy z łatwością można zapomnieć o trudach codzienności i cieszyć się chwilą. Otaczające lasy z szeleszczącymi drzewami, akompaniujące ze śpiewem ptaków czy spokojny szum fal, zdecydowanie sprzyjają odpoczynkowi w magicznej atmosferze. Domy na Półwyspie Kalwa oferują klimatyczny relaks nad brzegiem jeziora czy powolne wędrówki po okolicznych lasach.

Skandynawski styl domów: Skandynawski styl domów z charakterystyczną architekturą mazurską to przestrzeń projektowana z myślą o ekologii. Domy posiadają w pełni wyposażone łazienki i kuchnie, a do ich ogrzewania używane są pompy ciepła. Ponadto każdy z domów położony jest w otoczeniu gotowego ogrodu z ogrodzeniem, zapewniającym jeszcze większą prywatność.

Potencjał inwestycyjny: Domy nad jeziorem na Mazurach to nie tylko doskonałe miejsce do zamieszkania, ale także świetna inwestycja. Wielkie zainteresowanie wypoczynkiem w tym pięknym rejonie Mazur sprawia, że to idealna opcja do rozważenia wynajmu domu turystom. Może się to zatem okazać ciekawą przedsięwzięciem z możliwością generowania dodatkowych dochodów, jako że mazurskie okolice przez wielu uważane są za jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce, idealnymi do spędzenia czasu wolnego w relaksującym otoczeniu przyrody.

Działki i domy na sprzedaż: Półwysep Pasym

Mazury to jedno z piękniejszych miejsc na mapie Polski i idealna przestrzeń do zamieszkania w bliskim otoczeniu natury. Różnorodność działek na Półwyspie Pasym gwarantuje, że każdy znajdzie idealny zakątek dla siebie.

Łukasz Rychlik Inwestycje SKA to firma oferująca działki i domy na sprzedaż na Półwyspie Pasym. Celem ekskluzywnego projektu jest stworzenie obszaru dla dobra wspólnego wszystkich mieszkańców i zapewnienie dostępu do korzystania z dobrodziejstw natury. Plany zagospodarowania w zabudowę rekreacyjną ma dodatkowo zwiększyć atrakcyjność terenu i sprzyjać wypoczynkowi na łonie natury. Dla zainteresowanych inwestycją w działki Pasym i domy nad jeziorem Kalwa: koniecznie warto zajrzeć na https://dzialki-pasym.pl/pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące dostępnych działek budowlanych i gotowych projektach domów na Półwyspie Pasym.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.