› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Bieda aż miejsc parkingowych brak i kosze pełne! Mało,jest jeszcze oburzenie,że Ruski im... ~ gośćJest drożyzna. W końcu ktoś napisał prawdę. Propaganda, że niby jest lepiej. Jest lepiej, bo... ~ ZbyszekNa Youtube jest fajny filmik oni muszą być na prawdę głodni:https://youtu.be/H8pgR4OlH0U ~ Akcjat4 Trochę mnie to dziwi, bo komunikację oblegają same emeryty z wózkiem. Co wy dzień w dzień... ~ gośćTylko milicyjna guma nauczy hołotę kultury! ~ gośćNiech Elbląskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportów Zimowych zadeklaruje się że bez względu na... ~ Misia KasiaBędziesz siedział za ten wał. 3700 podpisów za, na 100 tysięcy mieszkańców. Dla 4 tys. ludzi... ~ kkk(...) Infrastrukturę narciarską należy przejąć od upadającego podmiotu za symboliczną... ~ Robert KolińskiŻebyśmy dobrze się zrozumieli - miasto Elbląg chce odkupić od prywatnej firmy (nieudolnie... ~ Robert KolińskiJakie zainteresowanie? hehehehe ~ lulRacja, co robi urząd miasta w takim wypadku ? ~ maxx44Urząd miasta - wstyd! ~ ObywatelRównież jestem zdania, że fototapety są nadal modne. Mi przypadły do gustu fototapety z... ~ gładkaPrzeciez to nie jest dewastacja z jednego weekendu. Najprawdopodobniej tam nigdy nie bylo sprzatane... ~ ElblazankaŻeby zniszczyć plac zabaw. Co to za motłoch to zrobił? Takich ludzi powinno się kastrować,... ~ AntyWszystko zniszczone przez te dzieciaki z tej bursy piją palą i i niewiadomo co jeszcze a dyrekcja... ~ Daleko mieszkam a wiempodwórko na rogu ulicy Freta i Stawidłowej miasto nic tu nie zrobiło od wojny mieszkańcy... ~ novak ZAWODZIE ta cała dzielnica jest tak zdewastowana że nawet nie wiadomo czy to jeszcze Elbląg czy... ~ novak

Czy warto kupić lodówkę Side by Side?

› poradnik 4 miesiące temu    17.01.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Lodówka Side by Side to duży sprzęt AGD, który cieszy się coraz większą popularnością. Ogromne zainteresowanie tego typu urządzeniami wynika przede wszystkim z ich pojemności. Lodówka Side by Side posiada bowiem znacznie więcej miejsca na produkty żywnościowe niż tradycyjne modele lodówek. Jest więc idealnym wyborem dla dużych rodzin oraz posiadaczy przestronnych kuchni, którzy cenią sobie nowoczesność i funkcjonalność sprzętu domowego. Czy warto zdecydować się na zakup lodówki Side by Side i dlaczego warto ją mieć w swoim domu?

Lodówka Side by Side – jeszcze więcej miejsca na żywność

Najważniejszą zaletą lodówki Side by Side jest jej duża pojemność. W sprzedaży dostępne są bowiem modele, które pomieszczą w sobie aż 500-600 litrów produktów spożywczych. Ich zakup powinny więc szczególnie rozważyć osoby, które potrzebują dużo miejsca na przechowywanie żywności. Taka lodówka idealnie sprawdzi się bowiem w dużych domach oraz u większych rodzin. Jej zalety docenią także ci z nas, którzy lubią gotować. Duża pojemność, jaką oferuje lodówka Side by Side, to bowiem także znacznie więcej miejsca na zakupy oraz mniejsza konieczność ich robienia na co dzień. Wystarczy bowiem raz w tygodniu zrobić większe zakupy żywnościowe i przechowywać w pojemnej lodówce wszystkie potrzebne w ciągu tygodnia artykuły.

System No Frost – lodówka, której nie trzeba rozmrażać

Nowoczesne lodówki Side by Side pracują w oparciu o technologię bezszronową. Oznacza to, że nie ma konieczności ich rozmrażania co pewien czas, gdyż urządzenie zwyczajnie nie wytwarza szronu potrzebnego do chłodzenia jego zawartości. Lodówka Side by Side z systemem No Frost jest więc wygodna w obsłudze i co najważniejsze, nie wymaga okresowego opróżniania by przeprowadzić proces jej rozmrażania. Tę zaletę z pewnością doceni każdy z nas, nie ma chyba bowiem na świecie osoby, która lubiłaby czynność rozmrażania lodówki.

Lodówka Side by Side – idealny dodatek do dużej kuchni

Ze względu na swoje rozmiary, lodówka Side by Side najlepiej odnajdzie się w dużych kuchniach, gdzie mamy odpowiednią ilość miejsca, którą możemy przeznaczyć na sprzęt takich rozmiarów. Dzięki swojej nowoczesnej stylistyce i szerokiej palecie kolorystycznej lodówka Side by Side będzie stanowiła także estetyczny i nowoczesny dodatek do dużej kuchni.

Praktyczne dodatki – kostkarka do lodu i dyspenser zimnej wody

Zalety nowoczesnej lodówki Side by Side z pewnością docenią także osoby, które chętnie przygotowują domowej roboty napoje. W lecie, kiedy temperatura na zewnątrz zachęca nas do picia schłodzonych i mrożonych napojów, przydatne okaże się bowiem takie wyposażenie lodówki, jakim jest kostkarka do lodu wbudowana w jej drzwi. W sprzedaży dostępne są także modele lodówkę Side by Side, które posiadają wbudowany dyspenser wody. Dzięki kostkarce możemy bowiem w prosty sposób przygotować lód i wykorzystać go do przygotowywania napojów, a praktyczny dyspenser zapewni nam stały i wygodny dostęp do zimnej wody.

Lodówka Side by Side – czy warto?

Ze względu na jej zalety, lodówka Side by Side jest z pewnością urządzeniem wartym naszej uwagi. Jednak z powodu jej gabarytów zdecydować się na nią powinny raczej osoby, które mają wystarczającą ilość miejsca w kuchni na umieszczenie sprzętu takich rozmiarów. Tego typu lodówka w Neonet.pl będzie także dobrym wyborem dla większych rodzin oraz osób, które potrzebują dużo miejsca na przechowywanie żywności. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to urządzenie, które warto wziąć pod uwagę zastanawiając się nad zakupem nowej lodówki do swojej kuchni.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.