› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Daj znać: Czy pracownicy sklepów mają obowiązek obsłużyć wszystkich klientów?

› bieżące ponad rok temu    15.04.2014
Ines Kuraś
komentarzy 107 ocen 37 / 38%
A A A
Daj znać: Czy pracownicy sklepów mają obowiązek obsłużyć wszystkich klientów?  fot. Konrad Kacprzak

Czy obiekty handlowe mają obowiązek obsłużyć klientów, nawet po zamknięciu, jeżeli takowi znajdują się już na terenie sklepu? Podobno „klient nasz pan”, niestety jak się okazuję nie zawsze jest traktowany tak jak powinien. W takiej sytuacji znalazł się nasz czytelnik i zgłosił się z problemem do naszej redakcji.

„Wieczorem poszedłem na zakupy do sklepu Biedronka przy ul. Żeromskiego. Faktem jest, że wszedłem do niego 2 minuty przed planowanym zamknięciem. To jak zostałem potraktowany, zniechęca mnie do dalszych zakupów w tym sklepie. W momencie mojego pojawienia się w obiekcie, jedna z pracownic z końca sklepu zaczęła krzyczeć do drugiej dlaczego ta wpuszcza klientów i aby zamknęła drzwi. Pani stojąca obok uprzejmie mnie poprosiła, abym opuścił sklep ponieważ już zamknięte. W tym momencie wtrąciła się trzecia z pracownic- siedząca na kasie, która zachowywała się w dość skandaliczny sposób. Zaczęła na mnie krzyczeć, że co ja sobie wyobrażam, że już zamknięte, że mam natychmiast opuścić sklep.” - donosi nasz czytelnik.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z biurem prasowym spółki Jeronimo Martins Polska S.A. Z informacji przekazanych naszej redakcji wynika, iż po rozmowach przeprowadzonych z kierownikiem zmiany, a także pracownikami nie potwierdzają oni opisanego wyżej zdarzenia.

„Zaznaczamy jednak, że mając na uwadze komfort i satysfakcję naszych klientów, prowadzimy dodatkową weryfikację tej sprawy. W razie, gdyby potwierdzony został fakt niestosownego zachowania personelu wobec klienta, pracownikom zostanie zwrócona uwaga oraz zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec odpowiedzialnych osób. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że zgodnie z zasadami funkcjonowania naszej sieci, sklepy są zamykane zgodnie z harmonogramem pracy, a wszyscy klienci, którzy znaleźli się w nich przed godziną zamknięcia, są obsługiwani.” - dodaje biuro prasowe.

W takim razie, kto zawinił w danej sytuacji? Skoro czytelnik zjawił się w sklepie nim drzwi zostały zamknięte i został z niego wyrzucony? Czy tak traktuje się potencjalnych klientów? Jak wspomniał nasz czytelnik na koniec swojej wypowiedzi, według niego było to niepoprawne zachowanie ze strony pracowników. Uważa on, iż dopóki drzwi w sklepie są otwarte to pracownicy powinni obsłużyć wszystkich do ostatniego klienta.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 4
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (107)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ byk
ponad rok temu ocena: 13%  107
Właśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21. Drzwi były otwarte i wraz ze mną weszły jeszcze 2 osoby. Ale jakiś młody pracownik wyprosił mnie ze sklepu mówiąc że już 21 i sklep jest zamknięty. Jak zamknięty skoro do niego wszedłem???? Czy nie po winienem być obsłużony????Uważam że klenci którzy weszli do sklepu przed jego zamknięciem powinni być obsłużeni.oczywiście młodzian który mnie wypraszał ze sklepu dostał odpowiednią wiązkę ode mnie ,ale czy o to chodzi???
odpowiedz oceń komentarz 2 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klient
ponad rok temu ocena: 75% 106
Jest pan cholernym nieempatycznym bucem. Ciekawe czy Pan tak chętnie zostaje w swojej pracy po godzinach. Godzina zamknięcia sklepu, jest godziną zamknięcia. Do tej godziny należy ze sklepu WYJŚĆ a nie WEJŚĆ. Czemu ktoś ma rezygnować ze swoich pasji, obowiązków, życia prywatnego i zostawać za darmo po godzinach. Pracownicy konczą pracę wraz z godziną zamknięcia sklepu a i tak muszą zostać wykonać raporty itp. Syf po klientach też sam się nie posprząta. Wstydziłbym się napisać taki komentarz.
oceń komentarz 12 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 73%  105
Ludzie jesteście nauczeni cholernego dziadostwa !!!! Każdy chce isc do domu a skoro kasjerka mówi ze nie obsłuży to zawijasz koleś ogon i wypieprzasz do domu . Boże niech wrócą te czasy kiedy sklepy w niedziele były zamknięte ... bo żal się czyta te wszystkie roszczenia w kierunku kasjerek .
odpowiedz oceń komentarz 22 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sexmasterka
ponad rok temu ocena: 17%  104
w auchan w bonarce non stop pracownicy komentują że za późno pan przyszedł a do tego notoryczne kolejki rano 2 kasy otwarte a kolejki po regały jak się mówi kierownikowi to odpowiada głupio że nie ma potrzeby
odpowiedz oceń komentarz 1 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fiolka
ponad rok temu ocena: 25% 103
trzeba zatrudnić się w sklepie aby zrozumieć jak to jest.a że kolejki do kasy a kasa jedna ???? normalka ,dziś nikt nie chce się męczyć jako sprzedawca z takimi klientami
~ fiolka
ponad rok temu ocena: 0% 102
trzeba zatrudnić się w sklepie aby zrozumieć jak to jest.a że kolejki do kasy a kasa jedna ???? normalka ,dziś nikt nie chce się męczyć jako sprzedawca z takimi klientami
~ fiolka
ponad rok temu ocena: 0% 101
trzeba zatrudnić się w sklepie aby zrozumieć jak to jest.a że kolejki do kasy a kasa jedna ???? normalka ,dziś nikt nie chce się męczyć jako sprzedawca z takimi klientami
~ masakra
ponad rok temu ocena: 75%  100
Też mi się zdarza na 15 minut przed zamknięciem marketu pójść na zakupy. Ale w takiej sytuacji poruszam się jak torpeda, żeby jak najszybciej napełnić koszyk tym, co potrzebne, pójść do kasy i wyjść. Bo raz - człowiekiem jestem i wiem, że pracownik też człowiek, i do domu chce wyjść o ludzkiej porze. Dwa- od jakiegoś czasu sama pracuję w handlu i wiem, jak to jest, gdy na 5 minut przed zamknięciem włazi klient, a Ty siedzisz i czekasz, aż łaskawca wszystko sobie obejrzy, spacerkiem obejdzie sklep. Szczytem chamstwa jest, gdy taki klient wychodzi po 30 minutach nic nie kupiwszy. Rozumiem, że ekspedientki mogą tracić cierpliwość (aczkolwiek nie powinno się rzucać obelg, tylko normalnie poprosić o opuszczenie sklepu). Wnioski? Jak już koniecznie trzeba wejść do sklepu tuż przed zamknięciem, to po prostu się streszczać, a nie dopiero wtedy się zastanawiać, co by tu kupić. I trochę cierpliwości ekspedientów - niektórzy ludzie tak pracują, że po prostu nie mogą wcześniej przyjść na zakupy.
odpowiedz oceń komentarz 9 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chris285
ponad rok temu ocena: 5%  99
Ta sytuacja nie jest odosobniona, powiedziałbym nawet że zdarza się to nagminnie w sklepach siedzi Biedronka. Miałem ostatnio podobną sytuację, tyle że wszedłem do sklepu 10minut przed zamknięciem(miałem do zrobienia większe zakupy i nie wszystko mogłem w sklepie znaleźć) 2 minuty po 22 podeszła do mnie kasjerka i zaczęła się na mnie drzeć, co ja sobie wyobrażam że przychodzę tak późno i że ona chce już iść do domu. Codziennie do tego sklepu przychodzę dosyć późno(bo późno kończę prace) i wielokrotnie byłem świadkiem jak kasjerki krzyczą na klientów.
odpowiedz oceń komentarz 1 20
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 80%  98
Owszem jeśli został Pan potraktowany tak jak Pan opisał wyżej to jest karygodne zachowanie ze strony obsługi sklepu, choć nie chce mi się do końca wierzyć, że do czegoś takiego posunęli by się pracownicy. Mogę uwierzyć w takie coś, że został Pan grzecznie poproszony i poinformowany o tym, iż sklep jest zamknięty i pomału zapraszają do kasy. Pracowałam w kilku już marketach i wiem jak to ludzie niektórzy potrafią się zachowywać, jak potrafią być złośliwi i pokazać" ja jestem tu Panem a Ty tylko sługą" Wchodzą za 2 czy 3 minuty przed zamknięciem sklepu i pomału spacerują i rozglądają się jakby to sklep był jeszcze otwarty przez co najmniej godzinę... prosząc ich nieraz o podejście do kasy są wielce obrażeni a np podchodzą po 10 czy nawet 15 minutach od zamknięcia sklepu.Ludzie miejcie trochę szacunku dla drugiego człowieka
odpowiedz oceń komentarz 12 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ EEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ponad rok temu ocena: 46%  97
UWAŻAM,ŻE SPRAWA JEST DOŚĆ PROSTA.WSZEDŁ TUŻ PRZED ZAMKNIĘCIEM TO MA PRAWO BYĆ OBSŁUŻONY,ALE CZŁOWIEK NA POZIOMIE STARA SIĘ WTEDY ZROBIĆ ZAKUPY SZYBKO I SPRAWNIE PRZEZ SZACUNEK DLA OBSŁUGI SKLEPU,A NIE PRZECIĄGAĆ ZAKUPY,CZĘSTO ZŁOŚLIWIE W NIESKOŃCZONOŚĆ.KLIENT NASZ PAN,ALE KLIENT NIE MUSI BYĆ HAM.
odpowiedz oceń komentarz 6 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oburzona kasjerka
ponad rok temu ocena: 63%  96
A ja pracuję w sklepie i taki ch pożal się boże klientów bym wywalała.Przychodzi kur,,a panisko 2 minuty przed końcem i wydaje mu się że go będą wielbić bo przyszedł zakupy zrobić a słoma z butów wyłazi.Najlepiej otworzyć 24 na dobę 7 dni w tygodniu.Tfuuu ja po pracy śpieszę się do domu do dziecka i nie dziwię się że zostałeś tak potraktowany  
odpowiedz oceń komentarz 31 18
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klient
ponad rok temu ocena: 23% 95
jak się Tobie nie podoba taka praca to ją zmień
oceń komentarz 8 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 33
ponad rok temu ocena: 37%  94
prawda jest taka ,ze w Biedronkach jest ciezka praca,ale panie zawierajac umowe o prace wiedzialy na co sie pisza,wiec jesli jest prawda owe potraktowanie klienta ,to niewatpliwie jest to skandal,nie zyczylabym sobie takich pracownic.i nie ma tu zadnego tłumaczenia klient ma byc obsluzony,moze rowniez byl po cezkiej pracy i cieszył sie ze uda sie zakupy zrobic,mysle ,ze te panie potrzebuja szeregu szkoleń na wiadomy temat.
odpowiedz oceń komentarz 10 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Madzia
ponad rok temu ocena: 59% 93
A ty co? pewnie pani z obory, pielęgniarki też wiedziały na co się piszą a wiecznie podwyżek chcą. Moim zdaniem jeśli wszedł za minutę i nie wyrobi się do 22-giej, to sorry ale zapraszam jutro, oni też mają rodziny i nie mają kiedy załatwić swoich spraw bo pracują za marne pieniądze i muszą wysłuchiwać ich frustracji bo np. żądają paragonu za butelki, no kur... jak się nie podoba to napisz do głównego kierownika i określ swój problem, dlaczego w Tecso się nie pierdo.... z klientami, bo klient nasz cham zawsze wróci. Klienci to tak naprawdę patologia bez kultury, zasad i szacunku, to takie zwierze na dwóch nogach które potrafi tylko szczekać. Ja wchodząc do sklepu to z szacunkiem że jest pod nosem i że nie muszę zapierda... 2 km dalej, powinny wrócić czasy komuny. bo ludziom się w dupach powywracało.
oceń komentarz 10 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OTEK
ponad rok temu ocena: 40%  92
maykel-FRAJER
odpowiedz oceń komentarz 2 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ otek
ponad rok temu ocena: 20%  91
Dawaj jasiu...
odpowiedz oceń komentarz 1 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maykel
ponad rok temu ocena: 0%  90
do IGNORANT widzę że słabo się starałeś więc wklejam ci tu linka http://sjp.pwn.pl/slownik/2443...
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ignorant
ponad rok temu ocena: 25% 89
podałeś link do bezczelny a nie beszczelny jak napisałeś w komentarzach-postaraj się bardziej
~ maykel
ponad rok temu ocena: 0%  88
do OTEK SAM JESTEŚ PAJACEM NIEDŁUGO SIĘ TAM ZJAWIĘ I ZOBACZYMY CZY DASZ MI RADĘ NIEROBIE !!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ann
ponad rok temu ocena: 17%  87
Pracę mieć to jest szczęście a nie kara
odpowiedz oceń komentarz 1 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ iga
ponad rok temu ocena: 85%  86
Najlepiej niech sklepy będą otwarte 24h na dobę plus Święta to każdy zdąży! Niech ludzie tam pracujący nie mają czasu na dla siebie i dla rodziny, niech w ogóle nie maja wolnego bo po co przecież klient nasz Pan!!! Zastanawiam się czy oburzony autor artykułu w ogóle pracuje i wie co to znaczy ciężka praca!!! A z takim charakterkiem to pewnie na miejscu tej Pani tak samo by sie zachował o ile rzeczywiście miało miejsce takie zachowanie.Po to na każdym rogu są otwarte Żabki itp które są otwarte do późnych godzin aby można było z nich korzystać. Droga Pani Ines Kuraś szukacie tanich sensacji a udupicie przy tym ludzi ciężko pracujących.
odpowiedz oceń komentarz 17 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ tiktak
ponad rok temu ocena: 25% 85
No tak bo w żabkach nie ma pracowników którzy mają swoje rodziny i życie.
~ kas
ponad rok temu ocena: 88%  84
idź do urzędu 2 minuty przed końcem ich pracy to się zdziwisz jak cię przyjmą ,
odpowiedz oceń komentarz 22 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mami
ponad rok temu ocena: 72%  83
Pracownicy Biedronki też potrzebują odpocząć to nie roboty , 2 minuty to skandal robić aferę , człowieku skąd ty się urwałeś. Osobiście korzystam z tych sklepów i spotykam się tam z bardzo miłą obsługą .
odpowiedz oceń komentarz 13 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oli
ponad rok temu ocena: 76%  82
do kierownictwa biedronki,zatrudnijcie w/w klienta na tydzień niech pozna smak tej pracy a wtedy posłuchajcie co ma do powiedzenie bo punkt myślenia zależy od punktu siedzenia
odpowiedz oceń komentarz 19 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Luśka z przeciwka
ponad rok temu ocena: 75%  81
baranie,2 minuty do zamknięcia tez bym cię wywaliła!!! a co ty jakiś hrabia że na ciebie czekają przed zamknięciem??? mój czas pracy się skończył i nikogo by to nie interesowało że na mnie w domu czeka rodzina!!!!
odpowiedz oceń komentarz 18 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ super-klient
ponad rok temu ocena: 33%  80
a buraki!!! nuworysze!!! [ nowobogaccy, tłumaczę jak by nie zrozumieli słowa] ze słomą w butach kupuja szajs w leclercu.carefourze i w innych gów...ch
odpowiedz oceń komentarz 2 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sylka
ponad rok temu ocena: 75% 79
Racja !!! Klient nasz Pan jak najbardziej ale widzimy ich w Urzędach i biurach jak wchodzimy i godz. 15:00 praca do 15:30 a tam biurko posprzątane i odpowiedz : o tej godzinie Pan(Pani) już nic nie załatwi proszę przyjść jutro No tak swoją pracę się szanuje cudzą nie bo On pracuje do 15:30 a nie zostanie dłużej bo Mu za to nikt nie zapłaci
~ klient
ponad rok temu ocena: 57%  78
mogłeś ciulu ! przyjść wcześniej ludzie tam pracujący też chca odpocząc po całym dniu pracy!!
odpowiedz oceń komentarz 12 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ konsument
ponad rok temu ocena: 61%  77
Jaki pajac ciezko mu bylo przyjsc wczesniej??? Ci ludzie tez chca skonczyc o normalnej porze swoja prace, a ten przyszedl pewnie po gumy do zucia i zastanawial sie jakie wybrac przez godzine -.-
odpowiedz oceń komentarz 14 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maykel
ponad rok temu ocena: 30%  76
Specjalnie pójdę do tej biedronki 3 minuty przed zamknięciem i niech tylko coś powiedzą to tak dam im popalić że im w buty pójdzie,to beszczelność wypraszać klienta te panie chyba zapomniały gdzie pracują ,pracodawca powinien sprawdzić zapis z kamer i wyciągnąć surowe konsekwencje wobec tych śmiesznych pracownic .
odpowiedz oceń komentarz 11 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panam
ponad rok temu ocena: 43% 75
W buty to ty możesz sobie narobić........
~ zonk
ponad rok temu ocena: 33% 74
jestes .... w dodatku jestes " bezczelny "
~ Madzia
ponad rok temu ocena: 29% 73
Trzy minuty możesz wejść,ale jak byś na Mnie trafił, to godzina (do której biedronka? ) np.21 wszej, godzina 21- wsza na komputerze i nie kasuje, do widzenia, wyżej było napisane, sklep ma być zamknięty zgodnie z harmonogranem, czyli kasa też, skoro żabka ma do 23- ciej, to za minutę możesz wejść, ale na komputerze 23 ciai i dziękuje do widzenia zamykam kasę i sklep.
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 50% 72
Czytaj zjebie ze zrozumieniem 2 Minuty po zamknięciu .
~ makr
ponad rok temu ocena: 42%  71
Wam się wszystkim chyba w głowach poprzewracało !!! Jeżeli sklep jest otwarty do godziny 21:00 to każdy kto do niego wejdzie przed zamknięciem drzwi MUSI być obsłużony ! Co to za słabe teksty o rodzinie, obiadkach itd. Jeżeli sklep jest otwarty od 7:00 to punkt 7:00 są otwierane drzwi i pracownicy przychodzą wcześniej aby przygotować swoje stanowisko pracy itd i tak samo jest po zamknięciu, rozlicza się kasę, sprząta itp. Święte Krowy widze w tym Elblągu, za dużo w dupach ! SKANDAL
odpowiedz oceń komentarz 14 19
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ty baranie
ponad rok temu ocena: 67% 70
jak przyjdzie klient do biedronki czy gdziekolwiek indziej 2 min przed zamknieciem i bedzie robil zakupy 3 godz to one mają na taką k...wę jak ty 3 godz czekac ..tez jestem sprzedawcą i bym ci odpowiedzial ze zapraszam ale w te 2 min masz wyjsc ....tyle masz czasu na zakupy i chuj
~ Madzia
ponad rok temu ocena: 33% 69
Rozumiesz artykuł ? Czy Ty blądynka? sklep do 22- giej i niech sobie wejdzie nawet 30 sekund przed, ale jak się nie wyrobi do 22- giej tylko przyjdzie minutę po, to w innych sklepach nikt się nie pier.... proszę zostawić zakupy i do widzenia.
~ Janosik
ponad rok temu ocena: 30%  68
Pamiętaj abyś dzień święty święcił !
odpowiedz oceń komentarz 3 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miałem podobną sytuację
ponad rok temu ocena: 50%  67
Bardzo podobna sytuacja spotkała mnie w Biedronce przy ul. Nowowiejskiej. Wszedłem do sklepu w niedzielę o godz. 19.45 (sklep czynny do 20). Po 5 minutach zostałem upomniany, że mam kończyć zakupy i że jak się nie pospieszę to moje zakupy nie będą skasowane. Później po każdej minucie byłem kolejno upominany przez inne pracownice. Rozumiem, że pracownik chciałby skończyć równo po 8 godzinach pracy, ale sam też pracuję w obsłudze klienta i nigdy nie postąpiłbym w ten sposób. Ta branża wymaga jednak od obsługi choć minimalnego wczucia się w potrzebę klienta, a zostanie 15 minut to żadna tragedia. Liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, który na pewno wróci i ponownie zrobi zakupy. Nie żyjemy w czasach komuny, gdzie podczas przerwy obiadowej klienci nie byli obsługiwani.
odpowiedz oceń komentarz 13 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Madzia
ponad rok temu ocena: 58% 66
I miała rację że jak się nie wyrobisz,to nie zostaną skasowane, a klientów jest tyle, że jak takiego buraka braknie to nikt się nie zorientuje. A kto im zapłaci za te dodatkowe 5 minut przez miesiąc czasu?
~ tiktak
ponad rok temu ocena: 0% 65
a szkoda
~ zb.
ponad rok temu ocena: 17%  64
pewnie teraz do Bydgoszczu będzie jeździł a tam nie będzie kupował :)))
odpowiedz oceń komentarz 1 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ słownik
ponad rok temu ocena: 33% 63
"do Bydgoszczu"? Widzisz...miał być żart, a wyszło, że nie umiesz odmieniać słowa "Bydgoszcz" przez przypadki.
~ rttert
ponad rok temu ocena: 50% 62
słownik, Ty żartu nie kumasz, tak odmienił któryś z polityków zdaje się
~ zbiq
ponad rok temu ocena: 47%  61
jak Panu nie pasuje, to niech Pan idzie do całodobowego. Wielki Pan, wszyscy mają skakać za darmo po godzinach, bo po bułkę wpadł. Ja ma na tyle sumienia , że na 10 minut przed zamknięcie nigdzie nie wchodzę!!!!
odpowiedz oceń komentarz 14 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ linda
ponad rok temu ocena: 64% 60
człowieku nie po godzinach tylko w czasie , spójrz do której jest czynny sklep ...do 21 a nie jak sobie wymyślacie do 20 58, czy ty kończysz pracę o 13 58 albo 14 58 ???? . To że oni muszą jeszcze posprzątać to żadna wymówka, mają zapłacone, taka praca , pożal się Boże co wy wymyślacie skoro drzwi od sklepu były otwarte to znaczy że był sklep czynny
~ AA
ponad rok temu ocena: 63%  59
Ja do tej samej biedr...wpadłam 4 min. Przed końcem i nikt mnie nie wyprosił,było jeszcze dużo ludzi .myślę że kasa działała jeszcze jakieś 30 min.po zamknięciu sklepu.pani na kasie była zmęczona ale uśmiechnięta.
odpowiedz oceń komentarz 10 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JESTEM ZA POSTAWĄ PRACOWNKÓW BIEDRONKI
ponad rok temu ocena: 57%  58
Ciekawe czy bohater artykułu kiedykolwiek pracował w handlu, niech spróbuje postawić się w sytuacji sprzedawcy. Jeśli widzę, że jest 2 minut do końca zamknięcia sklepu to po prostu nie wchodzę. Ludzie też mają rodziny, ciepły obiad na stole, czy kolację. Niech nikt nie oczekuję, że wchodząc z tupetem po zakupy 2 minuty przed zamknięciem sklepu personel rozłoży mu czerwony dywan.
odpowiedz oceń komentarz 16 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 56% 57
przed zamknięciem to chyba nie z tupetem
~ mati
ponad rok temu ocena: 33% 56
dokładnie ale inni są niedorozwinieci :)
~ bieedronka
ponad rok temu ocena: 33% 55
To sklep jest czynny do 21:58 czy do 22:00 ?? Wystarczy że personel nie będzie ujadał jak ratlerki, bo zostały 22 minuty, czerwonego dywanu nie musi rozkładać
~ jamaleg
ponad rok temu ocena: 69%  54
Narobili biedronek to teraz sie miedzy soba tzn sklepy miedzy sklepami kopia , pospadaly utargi i trzeba jakos konkurencje obrzydzic . Niestac mnie na zakupy w biedronce . Drogo i pracownicy chamscy dlatego moja noga tam nie powstanie
odpowiedz oceń komentarz 11 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ otek
ponad rok temu ocena: 30%  53
a ja tam pracuję i sobie chwalę
odpowiedz oceń komentarz 3 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SONGO
ponad rok temu ocena: 61%  52
bo to elblag, zapraszam do trojmiasta czy warszawy zobaczec jak to wyglada, nikt nie robi problemu.
odpowiedz oceń komentarz 11 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ble
ponad rok temu ocena: 41%  51
To teraz akcja: wchodzimy po zakupy o 20:58. Niech pracownicy nie idą na udry z klientami. Trzeba zrozumieć, że każdemu może się zdarzyć pilny zakup. Nie tylko pracownicy biedronki pracują do wieczora. Znam takich co przez 12-13 godzin śniadania nie mają kiedy zjeść. Oni też czasem robią zakupy
odpowiedz oceń komentarz 12 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 52% 50
Kaufland pracuje 7-22. Każdy zdąży zrobić zakupy. Jeśli gość widzi, że za 2 min zamykają sklep - niech jedzie dalej albo odpuści, a nie aferę kręci, bo ktoś mu pokazał gdzie jego miejsce. Jak przejedziesz przez skrzyżowanie na żółtym, to też dostaniesz mandat - wtedy nie ma tłumaczeń.
oceń komentarz 12 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xyz
ponad rok temu ocena: 50% 49
sam se jedź dalej, w twoim mniemaniu wszyscy mają samochody... poza tym mandatu nie dostaje się za przejechanie skrzyżowania na pomarańczowym ;)
~ paputek
ponad rok temu ocena: 29%  48
A co powinien przyjść tydzień wcześniej? Zapomnieli kto im płaci? Letnie i nieroby w tej Biedronce .
odpowiedz oceń komentarz 10 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziadek
ponad rok temu ocena: 43%  47
Ci wszyscy co stoją za personelem tej Biedronki zapomnieli że komuna padla już jakiś czas temu. Biedronka na Żeromskiego to żałosna obsługa . Wszystkim tym co bronią tej Biedronki życzę żeby drzwi we wszystkich sklepach zamykały się zawsze przed ich wejściem . Tylko nieudacznicy i nieroby narzekają , że mają jeszcze pracę .
odpowiedz oceń komentarz 12 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ egh
ponad rok temu ocena: 64%  46
Wpadł do sklepu 2 minuty przed zamknięciem i myślał że pracownicy zostaną w pracy po godzinach i zaczekają aż zrobi zakupy? Przecież w 2 minuty nawet nie zdążył by obejść sklepu.
odpowiedz oceń komentarz 21 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ smietana
ponad rok temu ocena: 40%  45
Do KASJER ja ma to w d.... ze ty masz godzine na to czy na tamto!nie podoba sie praca za kasą to do szczoty i ulice zamiatać.Popierdoliło się już w d.... tym co za kasami siedzą w biedronkach.Albo zamykajcie drzwi pół godziny wcześniej.Jestem ciekaw jakby kierownictwo na to zareagowało?Od razu na chodnik wynocha by było.
odpowiedz oceń komentarz 16 24
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olek
ponad rok temu ocena: 0% 44
Sam buraku wy...pierdzielaj do szczoty i szmaty bo nie wiesz co to jest ciężka praca a nawet jak sklep zamyka się to pchasz się łokciami przez drzwi a jak byś miał pod nosem napisane ,że ostatni klient to i tak nie umiesz czytać śmieciu bo jesteś pierdolonym komuchowatym G>>>nem jak powiedział Tomasz Lis
~ W Alior Banku przy ul.Hetmanskiej też babeczkom pracowac sie nie chce do 18stej.
ponad rok temu ocena: 85%  43
Pracownicy Alior Banku zpieprzali wczoraj pol godziny przed 18stą zaś bank ten czynny jest do 18stej. Wypraszali wczoraj klientów,min.mnie chcącego skorzystać z bankomatu który czynny jest tam 24 h. Dostep do niego jest przy użyciu karty w drzwiach.
odpowiedz oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
ponad rok temu ocena: 78% 42
W tym banku to dopiero jest obsługa ha ha.
~ JON
ponad rok temu ocena: 58%  41
Ludzie gdzie wy pracujecie, bo u mnie nie ma mowy o zamknięciu 2 minuty wcześniej, i pracujemy za mniejsze pieniądze. Lekka przesada wyskakiwać z mordą na klienta, skoro wszedł na sklep ciąży na nich obsługa
odpowiedz oceń komentarz 15 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nemesis128
ponad rok temu ocena: 47% 40
pod warunkiem że faktycznie wszedł 2 minuty wcześniej,a może po prostu zegarek mu się spieszył i co w wypadku kiedy wszedł faktycznie po godzinach pracy? Zacznijcie się czepiać CH Ogrody tam dopiero to o 9:00 wszystko pozamykane i nikogo niema a na 10 minut przed oficjalnym zamknięciem już opuszczone rolety żeby nikt nie wszedł np: głupie euro rtv.
~ inc
ponad rok temu ocena: 61%  39
rasowy spoleczniak///nie znający się na zegarku///zastanawial się nad kielbasa na swieta to była zlotowka roznicy/// a wy netowicze często już wrzucacie byle co żeby tylko limit "zdarzeń"wypelnic
odpowiedz oceń komentarz 11 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ll
ponad rok temu ocena: 64%  38
Trzeba było z baśki pociągnąć przygłupowi to by się nauczył szanować czas zapracowanych ludzi od tego dobrobytu się w d--ach poprzewracało
odpowiedz oceń komentarz 14 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasjer
ponad rok temu ocena: 57%  37
tylko ten wielki Pan nie wie ze my mamy godzine na posprzatanie sklepu i rozliczenie kasy.
odpowiedz oceń komentarz 17 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GINA
ponad rok temu ocena: 40% 36
Hola Hola nikt tu nikogo nie zmusza do pracy, więc jeśli zbyt ciężko , znajdą się chętni na wasze miejsce
oceń komentarz 18 27
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ inez
ponad rok temu ocena: 61% 35
po prostu straszne tylko wy pracujecie ciężko
oceń komentarz 14 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alfa77
ponad rok temu ocena: 54%  34
kurw...a mistrzu a ty myslisz ze ludzie niechca isc do domu do rodzin tylko cie obslugiwac? wielki panie poklon przed toba. dziadu jebany. brak wychowania i szacunku dla ludzi pracy. piwo w promo masz wszedzie
odpowiedz oceń komentarz 20 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gina
ponad rok temu ocena: 55% 33
jeszcze raz powiem ja pracuje do 21 to nie do 20 58 , jak się nie podoba to się zwolnić
oceń komentarz 16 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mati
ponad rok temu ocena: 54% 32
gina jak piszesz ze pracujesz do 21 a nie 20 58 a jak taki chuj ci wyjdzie 15 po 21 to co kurwa zrobisz jak pracujesz do 21 :) i tu sie kurwa kolo zamyka tępi ludzie takze jak ktos wchodzi do takiego sklepu 2 min przed zamknieciem to powinien byc paragraf ze z kija w łeb chujowi mozna dac
~ monka
ponad rok temu ocena: 57%  31
Ciekawe co ustalą w dalszej weryfikacji? Mam nadzieję że ten Wielki Pan nie miał racji i jeszcze oficjalnie przeprosi te Panie na łamach elblag.net
odpowiedz oceń komentarz 16 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ INEZ
ponad rok temu ocena: 54% 30
A ja mam nadzieje że personel zostanie ukarany za opryskliwe odzywki do klientów
oceń komentarz 15 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z
ponad rok temu ocena: 57%  29
Szukanie taniej sensacji. Z Pana opisu wynika też, że został Pan "uprzejmie" poproszony o wyjście. Musiał Pan długi zwlekać, że w końcu zwrócono Panu uwagę inaczej. Pracownice też chcą skończyć pracę i odpocząć, czy to takie dziwne?
odpowiedz oceń komentarz 16 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Inez
ponad rok temu ocena: 63% 28
Dziwne ... skoro drzwi sklepu były otwarte to znaczy że nie był zamknięty. A może to Pracownicy powinni przeprosić :(
oceń komentarz 15 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
ponad rok temu ocena: 57%  27
masakra jaki typ... też bym go pogoniła, jak można 2 min przed zamknięciem włazić do sklepu... sama pracuje w podobnej branży i wiem że jak klient wejdzie 1 przed to sie cieszy że zdążył i nikt mi za to nie płaci. mogliście sobie darować ten artykuł....
odpowiedz oceń komentarz 17 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ono
ponad rok temu ocena: 0% 26
Jestem za!!
~ Madzia
ponad rok temu ocena: 50% 25
Nawet za minutę może wejść, ma takie praw, ale ale jeśli na zegarze komputera będzie 21 pierwsza, to chyba nie masz obowiązku go kasować? chyba że będzie 15 sekund przed kładł zakupy na taśmie. Po 21 wszej nie mam obowiązku nikogo kasować.
~ smietana
ponad rok temu ocena: 53%  24
No to niech Biedronka na drzwiach napisze czynne do 20.58.Te wasze komentarze to zwykłe wypociny.Własnie skończyły się czasy komuny że ekspedientki traktowały klientów jak intruzów.Są określone godziny otwarcia sklepu więc trzeba tego przestrzegać.Tępe glenie
odpowiedz oceń komentarz 19 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nemesis128
ponad rok temu ocena: 25% 23
a może kretynie ten idiota miał "spieszący" się zegarek?
oceń komentarz 4 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie chciało się iśc po piwko dalej?
ponad rok temu ocena: 73%  22
Parę metrów dalej jest sklep całodobowy, na rogu Żeromskiego i Grunwaldzkiej.
odpowiedz oceń komentarz 19 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ człowiek widmo
ponad rok temu ocena: 61% 21
Ten sklep już od dawna nie jest całodobowy, ale dalej, przy rondzie już taki całodobowy sklep jest ;)
oceń komentarz 11 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ co za typ z niego
ponad rok temu ocena: 65%  20
Bo jak myśli, że przychodzi do Biedronki, to jest wielkim Panem, a pracownicy to jego poddani i niewolnicy. Nie przychodź więcej do żadnego sklepu nawet 5 min przed zamknięciem!
odpowiedz oceń komentarz 20 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kasjer
ponad rok temu ocena: 60% 19
Właśnie tak jesteśmy traktowane oni mogą nas poniżac a my ich nie
~ nemesis128
ponad rok temu ocena: 69%  18
pewnie władował się do sklepu bo mu się piwa za 2 zł zachciało. Człowieku czy ty byś chciał aby po godzinach twojej pracy tobie ktoś zawracał głowe? wez sie ogarnij.
odpowiedz oceń komentarz 18 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klientka
ponad rok temu ocena: 63%  17
ten kapus to jakis społeczniak szukajacy afery, donosiciel i m... pisowska albo POwska. nie warto sobie takimi ludzmi zawracac d.... ja bym mu jeszcze kopa w d.... zasadzila na odchodne. wielki klient z bozej laski sie znalazl!
odpowiedz oceń komentarz 20 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Limo
ponad rok temu ocena: 42% 16
masakra jakie wypociny ....NUDZISZ!!!!!!!!!!!!!!!
oceń komentarz 8 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 74%  15
Gość nie szanuje pracy innych. Wpada na zamknięcie i może chciałby żeby mu jeszcze wylizać stopy, bo wszedł. "Klient nasz pan?" - Tak było 20 lat temu. Teraz klienci są na równi, jak wszyscy. Poza tym - klient kupuje, sprzedawca sprzedaje. Klient może odmówić zakupu, sprzedawca może nie sprzedać. Proste.
odpowiedz oceń komentarz 17 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ poiuy
ponad rok temu ocena: 60% 14
No nie do końca: "Za odmowę sprzedaży oferowanego towaru grozi nawet 5000 złotych grzywny"
~ ble
ponad rok temu ocena: 63% 13
Sprzedawca prywatny - może nie sprzedać (z konsekwencjami powinien się liczyć), ale pracownik biedry jest najemnikiem. Taka prawda, jak mu się sprzedać nie chce to 50 na jego miejsce chętnych
~ asd
ponad rok temu ocena: 72%  12
Ja powiem tak, jezeli to prawda to rzeczywiscie pracownice zle postapily, ale z drugiej strony po co sie pchasz 2 minut przed zamknieciem? Mniej jakis szacunek do ludzi pracujacych, oni tez chca isc do domu do swoich rodzin!!!!
odpowiedz oceń komentarz 21 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yyyyyy
ponad rok temu ocena: 78%  11
Pajacu ja bym dał ci jeszcze kopa w d....e
odpowiedz oceń komentarz 21 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Limo
ponad rok temu ocena: 38% 10
Tacy jak ty to do ROSJI...!!!!!!
~ P
ponad rok temu ocena: 76%  9
Kto wchodzi 2 minuty przed zamknięciem sklepu? A przede wszystkim każdy zegarek cyka inaczej i rozumiem oburzenie pracownic sklepu ( jeżeli owa sytuacja się zdarzyła ), po 12 godz chcą iść do swoich dzieci i odpocząć lecz kto nie pracowała tak ciężko nigdy nie zrozumie. Myślę iż owy czytelnik podkoloryzował troszkę. Są tak dobre kamery w sklepach biedronka że mogą odczytać słowo po słowie drogi Panie ! No ale.....
odpowiedz oceń komentarz 25 8
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stefix
ponad rok temu ocena: 62% 8
kamery są ale nie nagrywają dzwieku ..
~ zakupowiczka
ponad rok temu ocena: 71%  7
Jak sam "skarżący" napisal..wlazl do sklepu 2 MINUTY PRZED ZAMKNIECIEM. Mogl isc do nocnego a nie afery kreci teraz..bardzo dobrze, ze go wyrzucono ze sklepu nastepnym razem moze nauczy sie szanowac czas pracy ludzi, ktorzy na prawde ciezko tam pracuja...
odpowiedz oceń komentarz 27 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Limo
ponad rok temu ocena: 30% 6
Nudzisz ....długo nad tym myślałaś ?
oceń komentarz 6 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Irka
ponad rok temu ocena: 50% 5
Taka prawda że nigdy się nie nauczy będzie uważał że ma rację. A to jest tak samo jakbyś okradał kogoś z pieniędzy. Ponieważ nikt nie opłaci te 15 min pracownikom. To może od razu niech wlezie komuś do portfela i wezmie sobie z dwa złote..... A co wtym złego?
~ Pogromca leserów
17 dni temu 4
A co Ty blacho myślisz że wchodzę do tych zjebanych sklepów sieciowych codziennie za 3min przed zamknięciem bo mam takie hobby? O ciężkiej pracy to Ty pojęcia chyba nie masz. Skoro podpisujesz umowę że pracujesz do 21 to o 21 robisz wypad a jak musisz siedzieć dłużej bo jeszcze jest klient to niech szef zapłaci Tobie za nadgodziny a nie popędzacie ludzi jak wypasacze bydła. Jak lubisz jak Ciebie dymają to mniej pretensje do zarządu a nie do ludzi którzy naprawdę ciężko zapierdalają a nie siedzą dupą na krześle i jęczą. Jak Ci nie pasuje to zmień robotę na kopanie rowów to skończysz nawet piętnaście min wcześniej i z pewnością zatrybisz to to jest ciężka praca manipulantko.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.