› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie?

› bieżące miesiąc temu    17.10.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wykupić ubezpieczenie na życie, mamy dla ciebie prostą odpowiedź - oczywiście, że tak. Poznaj kilka ważnych argumentów, które za tym przemawiają.

Ubezpieczenie na życie a choroba 

Główną zaletą ubezpieczenia na życie jest ochrona finansowa na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, poważnej choroby lub niezdolności do pracy. Dzięki niemu otrzymujesz dodatkowe środki finansowe na niezbędne leczenie i rehabilitację. Ubezpieczenie na życie to również dobry sposób na zabezpieczenie finansowe swoich bliskich w przypadku śmierci - niezależne od masy spadkowej (pieniądze z ubezpieczenia trafią do twojej rodziny bez względu na tok postępowania spadkowego). 

Ubezpieczenie na życie a kredyt 

Polisa ubezpieczeniowa daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności także przy kredycie hipotecznym. W wyniku nieszczęśliwego wypadku często wymagana jest rehabilitacja i długotrwałe oraz kosztowne leczenie. Przez to możesz być niezdolny do pracy i musisz pozostać w domu. Co więc ze spłatą kredytu hipotecznego? Ubezpieczenie na życie umożliwia wypłatę pieniędzy na rehabilitację.
Dzięki temu rodzina nie musi martwić się o stabilność finansową.

Ubezpieczenie na życie nie podlega (prawie) żadnym egzekucjom 

Polisa ubezpieczeniowa podlega jedynie pod egzekucję w przypadku roszczeń alimentacyjnych. Ubezpieczenie na życie nie może zostać przejęte ani przez komornika, ani w ramach grzywny na rzecz Skarbu Państwa. Co więcej, ubezpieczenie na życie jest wolne od podatku od darowizn. W razie potrzeby możesz przepisać część pieniędzy z polisy na drugą osobę. 

Ubezpieczenie na życie a pandemia 

Pandemia koronawirusa wiele zmieniła w naszym życiu. Szczególnie w sposobie przestrzegania zasad higieny i ochrony własnego zdrowia. Staramy się również realnie patrzeć na różne zagrożenia, dlatego coraz więcej osób doceniło wartość dobrej jakości ubezpieczenia, jako dodatkowej formy ochrony dla siebie i swoich bliskich.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać? 

Konkurencja w tym zakresie jest naprawdę duża. Przed zdecydowaniem się na wybrane towarzystwo ubezpieczeniowe, należy dokładnie zapoznać się z jego ofertą. Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo oraz to, żeby ubezpieczenie było dopasowane do Twoich oczekiwań. Z pewnością warto przyjrzeć się bliżej ofercie ubezpieczenia na życie i zdrowie od PKO Ubezpieczenia, które gwarantuje całodobową polisę na terenie całego kraju i poza jego granicami. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.