› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

› bieżące miesiąc temu    25.08.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dlaczego warto wybrać meble na wymiar?

Meble na wymiar to meble skrojone na miarę, idealnie dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań oraz optymalnie wpisujące się we wnętrza. Meble na zamówienie pozwalają na efektywne (i efektowne!) urządzenie każdego pomieszczenia - bez względu na jego przeznaczenie i funkcje oraz wielkość, kształt czy wysokość pomieszczenia. Możliwość dostosowania każdego elementu do indywidualnych preferencji czyni z mebli na wymiar rozwiązanie cieszące się rosnącą popularnością. Dlaczego warto zainwestować w meble kuchenne na wymiar czy meble łazienkowe na wymiar? Kiedy warto rozważyć zamówienie szafy na wymiar? Podpowiadamy.

Wszystkie zalety mebli na wymiar

Meble na wymiar to sprzęty wykonywane na specjalne zamówienie, po przeprowadzeniu szczegółowej analizy wnętrz oraz potrzeb właścicieli mieszkania / domu, bądź użytkowników dowolnych pomieszczeń (np. biur, recepcji itp.). Dlaczego meble na wymiar są inwestycją wartą uwagi? Co wyróżnia aranżacje wnętrz oparte na meblach na zamówienie?

  • optymalne dopasowanie mebli do gabarytów pomieszczenia - meble na wymiar są projektowane do konkretnego wnętrza, po przeprowadzeniu analizy jego funkcjonalności oraz dokładnych pomiarów, takie meble będą w optymalny sposób wypełniać przestrzeń, nawet jeśli znajdują się w niej różnego rodzaju nieregularności, skosy, wnęki, kolumny itp.;
  • maksymalne dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb i oczekiwań mieszkańców - projektując meble na wymiar możemy zdecydować m.in. o umiejscowieniu poszczególnych elementów, ilości i głębokości szuflad, wysokości blatów czy sposobie otwierania szafek; takie rozwiązanie umożliwia nie tylko dopasowanie mebli do indywidualnych preferencji, ale również takie zaaranżowanie przestrzeni, by była ona dostępna i funkcjonalna np. dla osób niskich lub wysokich, dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi itp.;
  • najwyższa jakość i funkcjonalność wszystkich rozwiązań - w przypadku mebli na wymiar nie musimy godzić się na żadne kompromisy jakościowe czy użytkowe, tutaj każdy element będzie dokładnie taki, jaki chcemy, wykonany z wybranych przez nas materiałów i umiejscowiony w sposób gwarantujący pełną funkcjonalność (np. pełne otwarcie drzwiczek, pełny dostęp do stref przechowywania itp.);
  • design zgodny z naszymi preferencjami - decydując się na meble na wymiar możemy zdecydować o wyglądzie każdego elementu - jego kolorze, stopniu połysku czy sposobie wykończenia, żadne inne rozwiązanie nie daje nam takich możliwości!

Meble na zamówienie do każdego pomieszczenia

Za pomocą mebli na wymiar można zaaranżować każde pomieszczenie, bez względu na jego przeznaczenie i funkcje. Wciąż najczęściej sięga się po to rozwiązanie urządzając kuchnie, choć rosnącą popularnością cieszą się również łazienki na wymiar oraz duże szafy garderobiane na zamówienie. 

Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia na wymiar pozwala na dokładne dopasowanie mebli do gabarytów wnętrza (w tym wszelkich wnęk i instalacji) oraz efektywne zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni (dosłownie!). Meble na wymiar w tym bardzo wymagającym pod względem użytkowym wnętrzu absolutnie nie mają sobie równych. Żadne inne rozwiązanie nie umożliwia wykonania pełnej i dokładnej zabudowy, bez szpar czy widocznych odstępów zachowywanych zgodnie z przepisami, np. od instalacji gazowej z zachowaniem pełnej funkcjonalności wszelkich sprzętów. Meble kuchenne na wymiar, wykonane z najwyższej jakości materiałów, pozwalają na stworzenie wygodnej w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości kuchni, w której z przyjemnością będziemy gotować i serwować posiłki.  

Meble łazienkowe na wymiar

Łazienka na wymiar? Jesteśmy na tak! Łazienka to kolejne po kuchni pomieszczenie, które wymaga zastosowania materiałów gwarantujących trwałość i odporność mebli (ich frontów i blatów) na częsty kontakt z wodą, podwyższoną wilgotność powietrza i wyższą temperaturę. Ponadto większość łazienek, zwłaszcza tych w mieszkaniach zlokalizowanych w zabudowie wielorodzinnej, ma niewielkie gabaryty, co mocno ogranicza możliwości aranżacyjne. Dodatkowym utrudnieniem są znajdujące się w różnych miejscach łazienki elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Meble na wymiar do łazienki pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni i skuteczne ukrycie instalacji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności łazienki oraz wygospodarowaniu maksymalnej ilości miejsc do przechowywania rozmaitych akcesoriów. 

Garderoby i szafy na wymiar

Odpowiednio zorganizowana garderoba lub pojemna szafa zdecydowanie ułatwiają przechowywanie ubrań, pościeli, ręczników oraz mnóstwa mniejszych i większych akcesoriów, m.in. zapasowych kompletów pościeli, biżuterii i dodatków, toreb i walizek czy sezonowych sprzętów. Zabudowane na wymiar garderoby, szafy wnękowe lub szafy wolnostojące na zamówienie umożliwiają efektywne przechowywanie rzeczy z różnych domowych kategorii, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie porządku w domu i mieszkaniu. Garderoby i szafy na wymiar to systemy i meble dopasowane do naszych potrzeb, w których wszystko ma swoje miejsce. 

Podsumowanie

Meble na wymiar to rozwiązanie zyskujące na popularności w ekspresowym tempie. Ceny mebli na zamówienie są coraz bardziej zbliżone do wysokiej jakości mebli gotowych, dostępnych od ręki w popularnych sieciówkach. Równocześnie meble na wymiar dają zdecydowanie więcej możliwości aranżacyjnych i jak żadne inne - pozwalają na pełne dopasowanie systemów, układu elementów i wymiarów mebli do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Za pomoc w przygotowaniu tekstu i masę cennych wskazówek dziękujemy specjalistom firmy Erton, producentowi nowoczesnych mebli na wymiar, które od lat podbijają serca i domy mieszkańców województwa lubelskiego (i nie tylko!).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.