› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

› bieżące 2 miesiące temu    28.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Czy inwestycja w systemy pozyskiwania energii ze słońca jest opłacalna? Na jakie korzyści można liczyć montując panele fotowoltaiczne? Na pewno nie raz zadawałeś sobie tego typu pytania. Zastąpienie konwencjonalnych źródeł energii ogniwami fotowoltaicznymi wiąże się z wieloma zaletami, mogą przynieść znaczące oszczędności w skali roku bądź nawet pokryć koszty prądu w całości.

Bezpieczeństwo – to jeden z najważniejszych aspektów, jakim kierujemy się wybierając nowoczesne rozwiązania, a do takich należą właśnie panele fotowoltaiczne. Ze względu na zastosowany w systemie szereg zabezpieczeń przeciążeniowo-zwarciowych, zamontowane jednostki monitorujące, prawidłowo sporządzony projekt, a także montaż wykonany przez uprawnionych profesjonalistów, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa. Panele fotowoltaiczne nie stanowią zagrożenia również dla środowiska. Do generowania prądu nie są zużywane naturalne pokłady surowców, a ponadto urządzenie nie wytwarza uciążliwego hałasu oraz wibracji.

Zaletą systemu fotowoltaicznego jest również możliwość jego zamontowania w dowolnym miejscu, ale oczywiście wszędzie tam, gdzie dostęp do promieniowania słonecznego będzie na najwyższym poziomie. Panele fotowoltaiczne mogą zostać osadzone zarówno na dachu budynku, niezależnie od tego czym jest pokryty, bądź na gruncie. Bardzo ważny jest kąt nachylenia paneli, który ma kolosalny wpływ na ilość wytworzonej energii. W przypadku kiedy np. dach nie spełnia oczekiwań pod tym względem, wykonanie odpowiedniej konstrukcji pod panele, pozwoli uzyskać odpowiednie parametry dotyczące nachylenia.

Dzięki temu, że system fotowoltaiczny jest modułowy, można go skomponować dowolnie pod względem wielkości. W zależności od tego jak duże jest Twoje gospodarstwo domowe i ile będziesz potrzebował energii, możesz dobrać odpowiednią ilość paneli oraz rozbudować instalację w późniejszym czasie. Poza tym do atutów fotowoltaiki zaliczamy wygodę użytkowania, ponieważ instalacja jest samoobsługowa.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.