› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawda

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

› bieżące 25 dni temu    28.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Czy inwestycja w systemy pozyskiwania energii ze słońca jest opłacalna? Na jakie korzyści można liczyć montując panele fotowoltaiczne? Na pewno nie raz zadawałeś sobie tego typu pytania. Zastąpienie konwencjonalnych źródeł energii ogniwami fotowoltaicznymi wiąże się z wieloma zaletami, mogą przynieść znaczące oszczędności w skali roku bądź nawet pokryć koszty prądu w całości.

Bezpieczeństwo – to jeden z najważniejszych aspektów, jakim kierujemy się wybierając nowoczesne rozwiązania, a do takich należą właśnie panele fotowoltaiczne. Ze względu na zastosowany w systemie szereg zabezpieczeń przeciążeniowo-zwarciowych, zamontowane jednostki monitorujące, prawidłowo sporządzony projekt, a także montaż wykonany przez uprawnionych profesjonalistów, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa. Panele fotowoltaiczne nie stanowią zagrożenia również dla środowiska. Do generowania prądu nie są zużywane naturalne pokłady surowców, a ponadto urządzenie nie wytwarza uciążliwego hałasu oraz wibracji.

Zaletą systemu fotowoltaicznego jest również możliwość jego zamontowania w dowolnym miejscu, ale oczywiście wszędzie tam, gdzie dostęp do promieniowania słonecznego będzie na najwyższym poziomie. Panele fotowoltaiczne mogą zostać osadzone zarówno na dachu budynku, niezależnie od tego czym jest pokryty, bądź na gruncie. Bardzo ważny jest kąt nachylenia paneli, który ma kolosalny wpływ na ilość wytworzonej energii. W przypadku kiedy np. dach nie spełnia oczekiwań pod tym względem, wykonanie odpowiedniej konstrukcji pod panele, pozwoli uzyskać odpowiednie parametry dotyczące nachylenia.

Dzięki temu, że system fotowoltaiczny jest modułowy, można go skomponować dowolnie pod względem wielkości. W zależności od tego jak duże jest Twoje gospodarstwo domowe i ile będziesz potrzebował energii, możesz dobrać odpowiednią ilość paneli oraz rozbudować instalację w późniejszym czasie. Poza tym do atutów fotowoltaiki zaliczamy wygodę użytkowania, ponieważ instalacja jest samoobsługowa.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.