› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

„Dom przy Winnej” na ostatniej prostej. 50 nowych mieszkań!

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    11.12.2015
Bartłomiej Ryś
komentarzy 19 ocen 1 / 100%
A A A
5 zdjęć„Dom przy Winnej” na ostatniej prostej. 50 nowych mieszkań! fot. Bartłomiej Ryś

Koniec roku to również końcówka budowy „Domu przy winnej” - obiektu, w którym na sprzedaż jest wystawione aż 50 nowoczesnych mieszkań od 29 do 66 metrów kwadratowych. Ceny? 3780 zł za m2. Ostateczne zakończenie budowy planowane jest na przełom 2015 i 2016 roku.

Nieco ponad rok temu na ul. Winnej znajdowały się stare, nieużywane zabudowania garażowe. Akompaniowały im krzaki, drzewa – swoista „dżungla” w centrum miasta, która stała się siedliskiem osób bezdomnych. To jednak miało się zmienić za sprawą firmy TJM Development s.c., która zaplanowała w tym miejscu wybudowanie pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

Dziś już możemy podziwiać obiekt „na żywo”, a nie tylko i wyłącznie na wizualizacjach reklamowych. Wokół trwają ostatnie prace wykończeniowe. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to świetna lokalizacja – centrum miasta, blisko sklepy, park, Stare Miasto, Urząd Miejski. Wszystko nie dalej, niż kilkaset metrów.

Obiekt to 50 lokali mieszkaniowych przeznaczonych na sprzedaż o powierzchni od 29,86 m2 do 66,19m2. Piwnice budynku to hala garażowa na 32 miejsca oraz komórki lokatorskie. Wszystkie lokale na piętrze posiadają balkon, a lokale na parterze niewielkie tarasy. Do tego trzy windy oraz ogrodzony teren („Dom przy Winnej” będzie stanowić zamknięte osiedle).

ilość zdjęć 5 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (19)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ xxx
ponad rok temu ocena: 100%  19
NIE POLECAM WIELKI BUBEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
ponad rok temu ocena: 0%  18
Do Zenona. Jesli pani wszystko przeszkadza to trzeba było dom wybudować samodzielnie, droga pani. Moje obcasy będą ok.Niech się pani tak o nie nie martwi.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zenon
ponad rok temu ocena: 100% 17
I tak właśnie kilka lat temu zrobiłem. Wybudowałem dom. To była bardzo dobra decyzja. Bardzo się cieszę, że Pana/Pani obcasy będą ok. Szkoda, że inni nie podzielają tego entuzjazmu.
~ jaga
ponad rok temu ocena: 100%  16
Nareszcie, ktoś dostrzega te wszystkie niebezpieczeństwa jakie czyhają na mieszkańców. W garażu poza wyjazdem z niego, bardziej niebezpieczne jest stężenie spalin, które jest tak duże, że stale uruchamia się alarm i napis "proszę natychmiast opuścić garaż". Śmierdzi tak, że aż człowiekowi w głowie się kręci. Aż boję się pomyśleć, co będzie się działo jak brama do garażu i na posesję doczekają się. Chociaż myślę, że to nie nastąpi, ponieważ kierownik budowy zakończył urzędowanie. Na klatkach schodowych nie widziałam takiego brudu jak na w tym domy przy Winnej. Dramat. Współczuję.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lokator
ponad rok temu ocena: 100%  15
.....a co z wyjazdem z garażu jest tak niebezpieczne ..zajmę się tym tematem nie wiem kto robił odbiór tego budynku ...
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja tam mieszkać będę
ponad rok temu ocena: 100%  14
Fachowcem niestety nie jestem ale gołym okiem widać niedociągnięcia :-( mam nadzieje że wszystko zostanie poprawione. Nie chce bulic kasy za czyjeś błędy i pośpiech.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ katrina M
ponad rok temu ocena: 75%  13
Czytając te wpisy jestem przerażona. Kupiłam tam mieszkanie. Zapłaciłam pieniądze. Kierownik budowy w arogancki sposób zbywa wszystkie moje pytania. Nie reaguje jak zwracam uwagę na nieprawidłowości w położeniu płytek w korytarzach, wilgoć w budynku, nieszczelne drzwi wejściowe do mojego mieszkania, żle obsadzone okna i inne fuszerki. Co radzicie? Pójść na odbiór z jakimś specem/inżynierem budownictwa? Odebrać mieszkanie z tymi wadami i liczyć na ich usunięcie przez dewelopera w ramach rękojmi? Doradźcie proszę.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zenon
ponad rok temu ocena: 75%  12
Niech przed przekazaniem kluczy zrobią porządek z cieknącym dachem w środkowej klatce, wilgotnością ścian przekraczającą wszelkie normy, ponieważ tak im się śpieszyło, że zapomnieli o kolejności prac i masą niedoróbek. A teraz zimą deweloper oszczędza i nie ogrzewa tych mieszkań. Grzyb na ścianach murowany. Materiały użyte to najtańsze z możliwych, robocizna pseudo fachowców to same fuszerki, np. płytki tak położone, że można się potknąć, ale według norm kierownika tej budowy wszystko jest w porządku. Aż strach pomyśleć co zacznie wychodzić po przekazaniu mieszkań właścicielom i ile będą musieli jako wspólnota napsuć sobie krwi. W Olsztynie, mieszkańcy Zielonych Tarasów (ten sam deweloper) założyli mu sprawę w sądzie mają też konto na facebook-u. Dla jasności, nie współczuję mieszkańcom, ponieważ nie zaufali doświadczonym, miejscowym przedsiębiorcom tylko pokusili się na parę złotych pseudo oszczędności.
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
ponad rok temu ocena: 40% 11
CO za bzdura. Pokusili się o pare zlotych? Co to za roznica czy przedsiebiorca stad czy z mlawy? Moj drogi, nie patrzylismy na kase. BĘDZIE Dobrze. NIE Narzekać. Kazdy nowy budynek jest wilgotny.Co za bzdury.
~ zenon
ponad rok temu ocena: 100% 10
A udostępniono Wam już garaż? W przecieków z instalacji wodnej nie ma? Proszę obejrzeć sobie mokre stropy w garażu przy klatce C. A tak w ogóle to czy szanowna mieszkanka nie widziała jak partacko położone są płytki na na klatkach schodowych, aż wstyd. Takiej fuszerki nie widziałam jeszcze nigdzie w nowych budynkach. A nie przeszkadza Pani fakt, że zniszczy Pani obcasy w każdych butach chodząc po ażurowych płytach, którymi wyłożone są ciągi komunikacyjne? Aż strach pomyśleć jak będziecie chodzić (po jakim błocie) jak budować będą kolejne skrzydło tego domu. Obecna furtka i jedyny chodnik zostanie przecież zlikwidowany.Pisze Pani, że każdy nowy budynek jest wilgotny. Tak, ma Pani rację, ale nie w każdej zakończonej i oddanej do użytkowania inwestycji leje się do środka woda z dachu (środkowa klatka) do tego stopnia, że wyłączyli tam oświetlenie. Zardzewiałą lampę pomalowani ostatnio na biało z nadzieją, że nikt nie zauważy tego partactwa. A najbardziej cudaczne są te otwory nad futrynami we wszystkich komórkach lokatorskich. Panowie zapomnieli o wentylacji tych pomieszczeń, więc teraz wycieli ohydnie wyglądające otwory. Ot pomysłowość. Dziwi mnie, że ludzie płacą pieniądze i nie domagają się zachowania określonych standardów. To ma być dom? Wykończony jest jak kurnik.
~ winnymieszkaniec
ponad rok temu 9
O co Wam chodzi z tym parkingiem z błota i kto to jest Artur Z. ? Czy to jakaś persona ? Lokalizacja spoko, niech już kończą i dają akty .
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaga
ponad rok temu ocena: 20%  8
Lokalizacja to PORAZKA !!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 4 16
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nwo
ponad rok temu ocena: 85% 7
Dla ciebie porażka dla innych nie.
oceń komentarz 17 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanka
ponad rok temu ocena: 90% 6
Nieprawda. Bardzo dobra lokalizacja.
~ Cierpliwy
ponad rok temu ocena: 89%  5
N temat parkingu z błota w artykule z dn 10.04.2015 widniała taka odpowiedź władz miasta: Właścicielem działki nr 159/39, jest Miasto Elbląg, a zarządza przedmiotową nieruchomością Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego obszaru Śródmieście – Północ w Elblągu teren ten jest oznaczony jako „strefa lokalizacji parkingu podziemnego”. Nie ma się co irytować plany są. Cierpliwy
odpowiedz oceń komentarz 17 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Elbląga
ponad rok temu ocena: 100% 4
Zamiast podpisywać się cierpliwy...można było po prostu Artur Z...
~ x
ponad rok temu ocena: 79%  3
piękny budynek, świetna lokalizacja. Dla mnie rewelacja !
odpowiedz oceń komentarz 19 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oszukana
ponad rok temu ocena: 92%  2
Artur Z. też się wprowadzi. Z Winnej na Winna...już lata po budowie i ustawia śmietniki...z deszczu pod rynne... ;-(
odpowiedz oceń komentarz 12 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec Winnej
ponad rok temu ocena: 100% 1
Nie zapominajmy o szlabanie, który zamykać ma dostęp do... "parkingu" z błota. Gratuluję pomysłowości. Niech redakcja zainteresuje się tym absurdem. To akurat dzieje się zaraz za tym nowo powstałym budynkiem
oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.