› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Drewniane domki letniskowe od firmy Eko Architektura

› bieżące miesiąc temu    15.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drewniane domki letniskowe od firmy Eko Architektura

Przemysław Balcewicz: Firma Eko Architektura od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w produkowaniu drewnianych domków całorocznych. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. W naszej pracy używany nowoczesnych i profesjonalnych maszyn i narzędzi. Każda konstrukcja jest wykonana z drewna pochodzącego z drzew iglastych, które jest bardzo wytrzymałe i łatwe w obróbce. Ponadto warto podkreślić, że oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Nasi pracownicy nieustannie śledzą wszelkie tendencje rynkowe, aby móc opracować jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Nasi klienci doceniają także, to że jako jedyni oferujemy zestaw premium w skład, którego wchodzą okna najwyższej jakości i solidne drzwi. Termin produkcji jest bardzo krótki. Już po dwóch lub trzech tygodniach od złożenia zamówienia, dostarczamy elementy konstrukcyjne na wskazany adres. W naszym zespole pracują specjaliści z wielu dziedzin, dlatego jeżeli ktoś w naszym katalogu nie znajdzie wymarzonego modelu, nasi graficy i projektanci mogą wykonać projekt indywidualny. Nasi fachowcy służą także pomocą w urządzeniu wnętrz, rozplanowaniu rozkładu mebli itd. Oferta firmy Eko Architektura obejmuje drewniane domki całoroczne, domki ogrodowe, altanki, domki letniskowe, garaże, wiaty i wiele innych.

Dz: Dlaczego warto postawić drewniany domek całoroczny?

PB: Drewniane domki całoroczne to świetne rozwiązanie! Coraz więcej osób decyduje się na zakup naszych modeli. Dzięki izolacji ścian, mogą one spełniać swoje zadanie przez cały rok. Właściciele mogą w nich mieszkać i wypoczywać zarówno w okresie lata jak i zimy. Warto podkreślić, że domki wykonane z drewna są bardzo ekologiczne. Drewno to materiał odnawialny, ponadto do jego obróbki nie wykorzystuje się aż tak dużego nakładu energii. Bardzo dużą zaletą całorocznych domków z drewna jest ich energooszczędność. Przejawia się ona w bardzo korzystnych parametrach cieplnych. Modele naszej firmy zapewniają przyjemną, chłodniejszą temperaturę latem i ciepło zimą. 

Dz: Czy drewno to odpowiedni materiał do budowy domków?

PB: Jak najbardziej! W pierwszej kolejności pragnę podkreślić, że drewniane domki całoroczne zapewniają zdrowe i kojące otoczenie. W drzewie, którego używamy do budowy znajdują się kojące olejki eteryczne. Działają one bardzo pozytywnie na drogi oddechowe i płuca osób, które zamieszkują domki. W drewnianych wnętrzach lepiej się odpoczywa. Materiał ten ma kojący wpływ na stan psychiczny człowieka, uspokaja i koi nerwy. Ponadto drewno zapewnia wilgotność powietrza. W pomieszczeniach utrzymany jest naturalny bilans wilgoci. Ściany pochłaniają jej nadmiar i uwalniają, kiedy robi się zbyt sucho. W pomieszczeniach drewnianych budynków nie unosi się kurz, dzięki czemu jest to idealne otoczenie dla alergików. Jeżeli chodzi o to, czy drewno jest wystarczająco długotrwałym i wytrzymałym materiałem. Zapewniam państwa, że jak najbardziej. Odpowiednia produkcja, montaż i pielęgnacja sprawiają, że nasze budowle utrzymują się w stanie idealnym przez bardzo długi czas! Sekretem naszego sukcesu jest m.in. to, że do wykonywania naszych konstrukcji używamy suchego drewna, każdy element impregnujemy i malujemy specjalnymi produktami. Kolejną niezwykle istotną kwestią jest to, że całość zaprojektowana jest w taki sposób, żeby do każdego elementu dochodziło powietrze, a także aby woda i śnieg nie utrzymywał się, ale łatwo ściekał. Warto też zaznaczyć, że montaż naszych domków jest bardzo łatwy. Przypomina on układanie klocków dla dorosłych. Do każdego zestawu dołączona jest specjalna instrukcja, która znacznie ułatwia pracę i sprawia, że przebiega ona szybciej. Aby złożyć cały model wystarczy jedna lub dwie osoby. Do każdego zestawu dołączone są także specjalne materiały uszczelniające.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.