› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Drewnopodobny gres w projektach łazienek – praktyczne aranżacje

› bieżące 3 miesiące temu    18.06.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drewnopodobny gres w projektach łazienek – praktyczne aranżacje

Płytki drewnopodobne pięknie się prezentują, a przy tym są wytrzymałe. Nie wymagają także specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do drewna. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w Twojej łazience!

Zalety płytek i gresu drewnopodobnych

Gres oraz płytki drewnopodobne odzwierciedlają wygląd naturalnego drewna, jednak oprócz tego mają o wiele więcej zalet. Przede wszystkim jest to materiał wytrzymały i odporny na zarysowania, wypaczenia czy blaknięcie - w przeciwieństwie do prawdziwego drewna.

Płytki drewnopodobne nie wymagają też specjalnej pielęgnacji, jak impregnacja czy pastowanie. Ponieważ są odporne na wilgoć, bezproblemowo umyjemy je bez dodatkowych preparatów. 

Dzięki tym zaletom, gres lub płytki drewnopodobne są świetnym rozwiązaniem w całym mieszkaniu, lecz szczególnie w łazienkach.

Wady gresu i płytek drewnopodobnych

Płytki i gres drewnopodobne doskonale imitują drewno - nadal jest to jednak tylko imitacja. On ile na zdjęciu trudno rozróżnić te materiały, tak po dotyku od razu je rozpoznamy. 

Niemniej jednak naturalne drewno sprawdzi się na podłogach w niemalże całym mieszkaniu - wyjątkiem są łazienki, gdzie materiał ten nie ma racji bytu.

W jakich łazienkach sprawdzą się płytki drewnopodobne?

Płytki drewnopodobne to dobry wybór, jeśli lubimy wygląd drewna - lecz ze względu na charakter użytkowania łazienki materiał ten jest niewskazany. Możemy je położyć zarówno na ścianach, jak i a nawet zwłaszcza na podłogach!

Czy takie płytki sprawdzą się w każdej łazience? Owszem - podobnie jak prawdziwe drewno, tak i gres może mieć różne odcienie. Dzięki temu mogą uzupełniać ciepły charakter przytulnej łaźni, jak i tej w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

Jeśli nasza łazienka jest niewielka, w niej także sprawdzą się płytki drewnopodobne! Garść inspiracji znajdziesz tutaj: Mała powierzchnia duże wyzwanie - jak funkcjonalnie urządzić małą łazienkę. Wybieramy płytki na podłogę do małej łazienki?

Czy płytki lub gres drewnopodobny można wykorzystać nie tylko w łazience?

Pamiętajmy jednak, że zarówno płytki, jak i gres drewnopodobny możemy położyć w dowolnym pomieszczeniu w naszym domu. Jest to rozsądny wybór, ponieważ w porównaniu do naturalnego drewna jest on znacznie tańszy, odporniejszy na zniszczenia, ale i łatwiejszy do ewentualnej wymiany czy naprawy.

Płytki zamiast drewna docenią także rodzice czy właściciele zwierząt - znacznie łatwiej jest je utrzymać w czystości! Dzięki temu nie musimy się obawiać wylanych napojów czy brudnych łap pupila.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.