› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Byłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...

Drobne prace remontowo-wykończeniowe? Jaki klej montażowy wybrać? Ustalona kwota netto publikacji t

› poradnik 22 dni temu    26.08.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Drobne prace remontowo-wykończeniowe? Jaki klej montażowy wybrać? Ustalona kwota netto publikacji t

Podczas wykonywania remontu oraz prac wykończeniowych warto skorzystać z rozwiązań, które je przyspieszają. Kleje montażowe mają wszechstronne zastosowania, natomiast, należy je odpowiednio dobrać. Niezaprzeczalnym plusem jest to, że do zaaplikowania klejów niepotrzebne są żadne fachowe narzędzia, wystarczy tylko chwila cierpliwości. Skuteczność mocowania danego przedmiotu zapewnia odpowiednia aplikacja, która nie jest skomplikowana.

Jakie są rodzaje klejów montażowych?

Kleje montażowe dzięki określonym właściwościom mogą spełniać swoją funkcję również w niedogodnych warunkach, np. przy dużym zawilgoceniu. Są szybszą metodą montażu elementów wyposażenia, dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Podstawowy podział klejów to:

 • polimerowe,
 • rozpuszczalnikowe,
 • dyspersyjne.

Kleje polimerowe powstają w wyniku reakcji chemicznych, nie posiadają zapachu, a przedmioty przez nie łączone nie muszą być długo dociskane. Używane są nie tylko do klejenia elementów, ale również do ich uszczelniania. Można je wykorzystywać nawet do mocowania przedmiotów znajdujących się na zewnątrz i gwarantują szybkie oraz długotrwałe wiązanie się tych struktur. Kleje rozpuszczalnikowe i dyspersyjne (czyli inaczej wodne) wymagają przynajmniej jednej chłonnej powierzchni, a ich mechanizm działania polega na sklejaniu po odparowaniu rozpuszczalnika.

Kleje montażowe Pattex One For All:

W trakcie prac wykończeniowych należy postawić na skuteczne i długotrwałe rozwiązanie, dlatego warto poznać zalety klejów montażowe Pattex One For All i ich rodzaje:

 • Błyskawiczna przyczepność - może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Charakteryzuje się niesamowicie szybkim wiązaniem oraz ogromną wytrzymałością.
 • Crystal - jego niezaprzeczalną zaletą jest odporność na wysokie temperatury (nawet do 70°C), dodatkowo jest przeźroczysty
 • Express - wystarczy jedynie 20 minut, by klej ten trwale połączył ze sobą przedmioty. Jest wodoodporny i bardzo elastyczny, jeśli chodzi o zakres temperatur, w których można go stosować.
 • Transparent - uniwersalny klej, który świetnie radzi sobie z różnymi rodzajami powierzchni oraz może być malowany.

Czym jest technologia Flextec Polymer®?

Kleje montażowe One For All wyposażone są w najbardziej cenioną obecnie technologię Flextec Polymer® opatentowaną przez firmę Henkel. Dzięki niej są one jeszcze bardziej wydajne i szybko schną, a połączone przedmioty (zarówno chłonne, jak i niechłonne) są wytrzymałe na niekorzystne warunki oraz wszelkiego rodzaju drgania i wibracje.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.