› poradnik |
ponad rok temu
26.08.2021 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 1 / 100% |
A A A |
Podczas wykonywania remontu oraz prac wykończeniowych warto skorzystać z rozwiązań, które je przyspieszają. Kleje montażowe mają wszechstronne zastosowania, natomiast, należy je odpowiednio dobrać. Niezaprzeczalnym plusem jest to, że do zaaplikowania klejów niepotrzebne są żadne fachowe narzędzia, wystarczy tylko chwila cierpliwości. Skuteczność mocowania danego przedmiotu zapewnia odpowiednia aplikacja, która nie jest skomplikowana.
Kleje montażowe dzięki określonym właściwościom mogą spełniać swoją funkcję również w niedogodnych warunkach, np. przy dużym zawilgoceniu. Są szybszą metodą montażu elementów wyposażenia, dlatego cieszą się coraz większą popularnością. Podstawowy podział klejów to:
Kleje polimerowe powstają w wyniku reakcji chemicznych, nie posiadają zapachu, a przedmioty przez nie łączone nie muszą być długo dociskane. Używane są nie tylko do klejenia elementów, ale również do ich uszczelniania. Można je wykorzystywać nawet do mocowania przedmiotów znajdujących się na zewnątrz i gwarantują szybkie oraz długotrwałe wiązanie się tych struktur. Kleje rozpuszczalnikowe i dyspersyjne (czyli inaczej wodne) wymagają przynajmniej jednej chłonnej powierzchni, a ich mechanizm działania polega na sklejaniu po odparowaniu rozpuszczalnika.
W trakcie prac wykończeniowych należy postawić na skuteczne i długotrwałe rozwiązanie, dlatego warto poznać zalety klejów montażowe Pattex One For All i ich rodzaje:
Kleje montażowe One For All wyposażone są w najbardziej cenioną obecnie technologię Flextec Polymer® opatentowaną przez firmę Henkel. Dzięki niej są one jeszcze bardziej wydajne i szybko schną, a połączone przedmioty (zarówno chłonne, jak i niechłonne) są wytrzymałe na niekorzystne warunki oraz wszelkiego rodzaju drgania i wibracje.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |