› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Warto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ jan

Dystrybutor wody filtrowanej jako dobra inwestycja w zdrowie

› bieżące 3 miesiące temu    25.03.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Dystrybutor wody filtrowanej jako dobra inwestycja w zdrowie

Wszyscy wiemy o tym, że ludzkie ciało w 75% składa się z wody. Naturalną czynnością jest więc uzupełnianie płynów w ciągu dnia. Lekarze i dietetycy zalecają osobom dorosłym spożywanie co najmniej 2 litrów płynów na dobę. Należy to robić często, pić wodę małymi łykami, jednorazowo w ilości około 100 ml. To bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, zwłaszcza jeżeli w ciągu dnia podejmujemy aktywność fizyczną. Z tego powodu należy dbać, aby o regularnym piciu wody pamiętały dzieci, ale także osoby pracujące, które wykonują wiele czynności związanych z obowiązkami zawodowymi. Nie należy również pozwolić, aby z regularnego nawadniania organizmu zrezygnowały osoby starsze, których układ odpornościowy jest słabszy niż u osób w sile wieku.

Dlaczego warto pić wodę?

Odwodnienie to stan, w którym organizm ma zbyt mało dostarczonych z zewnątrz płynów, aby mógł prawidłowo funkcjonować. Jeśli taki problem się przedłuża, może to doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, takich jak piasek lub kamienie w nerkach, refluks czy wrzody żołądka.

Regularne nawadnianie organizmu pozwala nam uniknąć takich schorzeń, a jednocześnie zachowywać zdrowy i młody wygląd. Sprzyja też koncentracji i pomaga w szybszym kojarzeniu faktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w sposób bardziej efektywny. Woda mineralna lub woda źródlana, którą spożywamy w ciągu dnia, pozytywnie wpływa na nasz metabolizm, pozwala regulować apetyt oraz wspomaga trawienie. Krótko mówiąc, jest nam niezbędna do życia i sprawia, że organizm utrzymuje właściwą równowagę zdrowotną, czyli homeostazę.

Dystrybutor wody filtrowanej – jakie są jego zalety?

Dyspenser do wody ma wiele zalet, z których najważniejsze to:

  • ekologiczność,
  • wygoda,
  • ekonomiczność.

Zakupiwszy lub wziąwszy w leasing taki sprzęt, możemy raz na zawsze zapomnieć o wodzie butelkowanej, która nie tylko jest ciężka i uciążliwa w magazynowaniu (kupujemy ją zwykle ciężkimi zgrzewkami, które potem zajmują dużo miejsca), lecz także zmusza nas do produkowania plastikowych śmieci.

Wygoda to kolejny czynnik, który sprawia, że warto rozważyć zakup dyspensera do wody. Postawiwszy urządzenie w kuchni, nie musimy wysilać pamięci, aby regularnie uzupełniać płyny w organizmie. Mijając dystrybutor wody filtrowanej, automatycznie sobie o tym przypominamy i mamy możliwość natychmiastowego nawodnienia organizmu.

Dystrybutor do wody z filtrem, który możemy zamówić zarówno do biura, jak i domu, to również rozwiązanie najbardziej ekonomiczne z możliwych. Opłata miesięczna jest stała, niezależnie od ilości wody, którą zużyjemy. Mieści się w niej również regularne (co 6 miesięcy) serwisowanie sprzętu wraz z wymianą filtra. Dostawca dystrybutorów wody filtrowanej Dar Natury zapewnia również możliwość bezpłatnego usuwania ewentualnych usterek.

Dystrybutor filtrujący wodę to urządzenie wyjątkowo łatwe w montażu i obsłudze. Posiada jedynie dwa manualnie sterowane kurki (do wody ciepłej i zimnej), z których na co dzień korzystamy. Stelaż zostaje podłączony do sieci wodociągowej przez serwisantów, podobnie jak zamontowany wewnątrz wkład filtrujący, którego nie musimy nawet samodzielnie wymieniać! Wszystko to zrobią za nas pracownicy Daru Natury. My natomiast możemy cieszyć się czystą wodą, która jest pozbawiona nieprzyjemnego smaku i zapachu, nadaje się zarówno do picia, jak i przygotowywania posiłków.

Dystrybutory do wody z filtrem oferowane przez firmę Dar Natury są wyposażone w system Waterblock, który chroni przed ewentualnym zalaniem. Mają też stosunkowo niewielkie rozmiary, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w ciasne i minimalistyczne pomieszczenia. Biała obudowa jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia, posiada także elegancki, pasujący do każdego wnętrza design. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na DarNatury.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.