› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
I kłamstwo II ordynarne kłamstwo III statystyka ~ ikivA zakaz palenia gum i śmieci w kominach też wejdzie? Bo to zdecydowanie bardziej przeszkadza! ~ 0-lo0A... to pewnie doliczyli tych co już wyjechali za pracą bo tu jej nie znależli. ~ nimfastatystyki są naciągane bo 2 mln za ganicą to raz. A dwa zę teraz są IPD w urzędach pracy i... ~ ogarniętyTo normalne tylko że w tym roku nagłosniona aby ratowac... ~ dannopKomu podziękujecie (plus górnicy) podczas wyborów ~ kukhahahahahahahahahahaha jaja sobie robią czy już pomniejszyli o te 124 tys i kolejne 100 które... ~ żałosna propagandaBardzo mądrze, zakażmy palenia węglem i spalajmy śmieci i odpady. Z pewnością powietrze nad... ~ Piotrja mam pytanie a gdzie sa te (ławeczki, stoliki drewniane, pergole powie mi ktos ???? ~ liliAle MOPS nadal wypłaca zasiłki na zakup węgla na polecenie tego samego prezydenta ;) puk, puk w... ~ BUhaJestem pełen podziwu dla " żaroodpornych " pracowników, którzy wykonywali to zadanie. Letniego... ~ jórkoTo znaczy że ja w domu węglem nie mogę - a elektrociepłownia już może? A może elektrownia... ~ JOWISZ ...dobrze ze mam duzo opon....... ~ wulkanizatorczy chociaż Elbląska firma wykonywała ten remont ? materiały też chociaż były z Elbląskich... ~ nwoja mam pytanie a gdzie sa te (ławeczki, stoliki drewniane, pergole powie mi ktos ???? ~ lilaJa sama wiem, że pracę ciężko oddzielić od czasu wolnego. O pracy myślę 24 godizny na dobę,... ~ AnetaZNo to węgla czy śmieci? To zasadnicza różnica. A nawet jeśli ktoś pali śmieci to i tak nie... ~ PrzemZrealizowano zadanie, które nie było zgłoszone w ramach BO 215, a przypominam, że przed tą... ~ poll

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.