› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Siostra Bernadetta i jej koleżanki będą je odbierać ? ~ ciekawskiLepiej późno niż wcale . ~ maruda .a ile do tej pory było tych porzuceń w naszym mieście że trzeba było stworzyć okno życia ??? ~ kowalskitrochę się martwię, że póki w Polsce nie zmieni się mentalność takie karetki mogą... ~ moniawCiekawy pomysł, ale w kraju w którym niedomaga państwowa służba zdrowia trochę dziwię... ~ LindaJestem ciekawa jak ktoś policzyć pasażerów, który będzie ich tylu, że nawet nie... ~ Zuung9polecam projektanta wnętrz www.kaminskadorota.pl ~ MagdaOlsztyn to pijawka, która wypija wszystkie soki z całego województwa. najwięcej z Elbląga bo... ~ JanosWidzę, że znowu problem stanowi Olsztyn. Nikt nie mówi o tym, że ludzie w Elblągu są... ~ jonnojAż 40h kursu? Ratownicy medyczni też tylko tyle się uczą? A lekarz czasami z nimi nie jeździ w... ~ Zdrowy na umyśleSuper! :) ~ OlaŚwietny pomysł ale Eg zbyt prymitywny na takie coś niestety ~ nwoZ tego co pamiętam, to pan Gintowt-Dziewałtowski znany elbląski parlametarzysta PO i SLD także... ~ jaPolakOlsztyn nie tylko nie przydziela Elblągowi więcej środków ale i zabiera to co lepsze i co się... ~ Pamiętajmy !!!!elblag wymiera ~ ikiv1. Na prawdę słów często brakuje na taki infantylny pogląd, że wszystkiemu winna reforma... ~ bigiTaka mała uwaga w 2000 roku Elbląg liczył ponad 130 tys. mieszkańców!;) ~ powiecSam temat REWELACYJNY, szkoda tylko, że ledwo "liźnięty". Czy autor uważa, że Elbląg i Ziemia... ~ jesiotr

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.