› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B1 - odwierty - jpg
małymi krokami do celu. strategia jest sensowna gdyż sprawia, że pozostali również zaczynają... ~ Ryll84Koszty roczne utrzymania swietlicy to 10.000zl.To miesieczna pensja Wilka... ~ realistaNa czerwcowej sesji na polu bitwy o świetlicę zostali tylko radni PO - na wniosek Koseckiej... ~ nie do wiary co ten PIS wyprawiaPamiętajcie że w Budżecie Obywatelski jest sześć kategorii. Pierwsze pięć to podziały na... ~ psiarzzawsze znajdą się malkontenci, że plac za mały, że kolory nie te, że to, że tamto. nie... ~ ZośkaSerio w tym mieście jest tak kiepsko, że aż trzeba robić wielkie wydarzenie ze stworzenia placu... ~ trufladobry lokal na maszynki ~ incTo nad tym (poniżej) wnioskiem rozgorzała dyskusja, Pan Robert Turlej poparł moje uwagi i... ~ Wojciech Rudnicki - radny RMDziękuję za zamieszczenie mojego komentarza. ~ Wojciech RudnickiDobrym atutem zachęcającym młodzież do nauki w Elblągu byłaby odpowiednio wyposażona... ~ Wojciech Rudnicki - część 4 mojego wnioskuInna kwestią jest współudział w finansowaniu świetlicy dworcowej przez gminy, z których... ~ Wojciech Rudnicki - część 3 mojego wnioskuPrzypomnę, iż w czasie, kiedy świetlicę dworcową prowadziło TPD w Elblągu najwięcej... ~ Wojciech Rudnicki - część 2 mojego wnioskuPanie Przewodniczący, Panie Prezydencie, Wysoka Rado !! Na dzisiejszej sesji po raz kolejny... ~ Wojciech Rudnicki - część 1 mojego wnioskuOj, nieładnie!!! Należało posłuchać radnego Turleja zamiast pozbywać się pomieszczenia,... ~ rozmaryndzisiejszy posiadacz czworonoga coraz częściej sprząta po swoim pupilu. Powód jest prosty i... ~ ZoskaBrawo Panie Robercie! Małymi krokami poprawia się świat! Super. ~ Lit-rByłem też (niby) przypadkowo z synem, bo widziałem wcześniej plakat na mieście. Dla dzieci to... ~ ojcieckolejny artykuł sponsorowany? ~ ...

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.