› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
likwidator na modrzewinie - biuro na wolnym powietrzu ~ nickTyle było gadania na ten temat - wielkie słowa ,obiecanki władz miasta .Aby pod publikę... ~ na plussuper fajny pomysł ale oczywiście nasz prezydent uzna to za nieważne, bo on nie ma małych... ~ elblDobra inicjatywa, tylko jak zwykle krytykowana przez co niektórych niezadowolonych, którym nic... ~ bomsJakby powstało miasteczko rowerowe z sygnalizacjami świetlnymi to byłby naprawdę czad!!! ~ asdBrawo radni,to jest dobry pomysł. ~ plifa co za problem - radni zrezygnują ze swoich diet - i przeznacza na modernizację. Brawo, brawo -... ~ DantonRadni Turlej i Kosecka to tacy rajcy, którzy nie mają nic do wniesienia. ~ antyTurKosAkurat ławki w tym miejscu nie służyły dzieciom i ich rodzicom, lecz miłośnikom picia pod... ~ NoNameSuper - tak trzymać ,nie można pozwolić na fuszerkę .Brawo radni ~ brawojak już to miasteczko Prypeć lub Pripyat a nie Pripiat drogi redaktrze. ~ czytelnikAle najwazniejsze ze pan Wilk pokazuje ze sa jakies postepy ~ BobPrzeniesienie targowiska w tamto miejsce oznaczałoby jego zabójstwo. ~ asdtakie targowiska powinny powstac w centrum miasta - bo po to sa np zamiast tych pierd.... parkingow... ~ stary elblagA ja uważam ze to bardzo dobry pomysł ~ Mar"z inicjatywy Jerzego wilka" wow...brakuje tylko ze plan polityki pis///koszt inwestycji już... ~ inca może zamiast aktualnego targowiska pomyśleć o wykonaniu trzech tagowisk ale mniejszych, są... ~ mazPanie Wilk gratulować będziemy jak pierwsze osoby wejdą tam żeby popływać, a na razie zamiast... ~ WILKOWYJE

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.