› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Ministrze, brak MRG spowodował jedynie, że Polacy przestali jeździć do Rosji, a Rosjanie na... ~ anonimek1A co mają powiedzieć dzieci ze szkoły podstawowej nr 12 gdy mają przejść przez ul.... ~ clowlly sami nie płacą to tam ludzie .dobrze że będą wybory ~ rosByła sprawa tzw. progów zwalniających szeroko nagłaśniana, że maja być demontowane, gdyż... ~ smutnypo cholere te progi zwalniajace? tam i tak jest takie czolgowisko, ze tylko skonczony kret jechalby... ~ kerowcakeczupuA wystarczyłoby 2 przeloty na miesiąc zrobić.Przemyt ucięty,a ludziom lżej. ~ hdNastępna pusta gadka startują do Rosji to ząbki sobie wydlubia ~ maykPomnik wyczyścili... Może od razu do nich czołgami za to wjechać? ~ BraksłówCo oni bredzą? ~ ZetNie zgadzam się z policją, że przyczyną najeżdżania na chodnik jest fakt zdekompletowanych... ~ Rodzicoprócz progów zwalniających może wypadałoby zainterweniować w sprawie chodników wokół... ~ mamaTeż mi się zdarza na 15 minut przed zamknięciem marketu pójść na zakupy. Ale w takiej... ~ masakraObecnie koszta monitoringu już nie są takie duże jak kiedyś. Można zrobić naprawdę fajną... ~ arletkakowTa sytuacja nie jest odosobniona, powiedziałbym nawet że zdarza się to nagminnie w sklepach... ~ Chris285On się martwi o ludzi którzy musza sobie "JAKOS" radzić.Ty dziadu podły !!!! Gdzie ten rozwój... ~ sami złodzieje przy koryciejak nie lanser Wcisła to teraz ten Protas. Żenada.!!!! ~ fdddDobre specjalista od problemów zabrał głos? Zapomniał, że największy problem dla Elbląga... ~ cieciorkaObłuda nie zna granic ~ traagedia

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.