› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
a dlaczego przyjęto tak haniebną klazulę ,prędzej wyjdziemy z zydokołchozu niz przyjmiemy ojro... ~ tikiul.Ofiar Katastrofy Smoleńskiej -to jest to ~ emeryt"Jak dotąd tylko dwóm państwom - Wielkiej Brytanii i Danii..." A w Szwecji walutą jest rubel i... ~ ChińczykUmówmy sie na przelicznik 2 zł za Euro i wchodzimy!;) Euro to stabilne ceny i bardzo tanie... ~ powiecZ przelicznikiem 1:1 biorę od razu. ~ XxxJeśli euro to w jakim przeliczniku 4 zł.To ja ludzie mają po 880 zł emeryture tz.210... ~ mietekMniejmy nadzięje że szybko z niej wyjdziemy ~ datoppunia to żydokołchoz!!! ~ WON!!!Złoty to obok flagi, hymnu i narodowych barw jeden z symboli polskości. Miałbym się go wyrzec?... ~ PolakTaaa to jest bardzo istotne i naprawdę ważne dla rozwoju naszego miasta i poprawy życia... ~ sartPewnie że będą : Rondo Męczenników 10 Kwietnia , Prezydenta 1000 lecia , Bojowników o Prawo i... ~ EmerytBrawo, kilka(naście) tysięcy zł wyprane! dzień pracy, 300 000zł wypłaty! ~ asdasdNie zapomnieć o Waryńskim. ~ ikivgłupie gadanie zmiana nazwy ulicy !!! przecierz w dowodach już nie manzazwy ulicy a pieczątka 5... ~ jasioNo to teraz się zacznie, ,,biskupia, ksiedza pedofila i inne". Nie ma na co wydać pieniadze?... ~ EuPiCiekawe czym się kierowali podczas wyboru tej komisji. ~ andrzejkierwanPrzecież tam będzie stonka, nie bujajcie ~ kleszczO wiele tańsze i w przyzwoitej lokalizacji mą mieszkania przy Winnej, Budują już trzecie... ~ luka

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.