› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
To elektorat obecnie panujace. Poziom kreta na Zulawach. A ten sie tylko mizdrzy w ich kierunku i... ~ antywolfWydarzenie na miarę naszych czasów - remont Biedronki :-) ~ Aisza KedivNiech przy okazji usuną tą kiczowatą trójkątną reklamę na dachu ~ NoNameInwestować warto, ale MĄDRZE. Po huk taka tablica??? Przecież wiadomo, że zaraz znajdzie się... ~ tiaa...zlikwidować te namiastki handlu ~ gośćWychowałem się nad kanałem, jego historię znam od dnia w którym powstały plany jego budowy do... ~ szkoda gadać...Powiem tak Bartłomieju Ryś: Zanim zabierzesz się za artykuł dowiedz się coś na temat dlaczego... ~ asdOstatnio widzialem reklame biedry ,, Filet z tilapi -2.99 za 100 gr." Wychodzi ze za kg trzeba... ~ jamalegGlupie Polaczki dojeni z kasy przez zachodnia siec . Tam jedynie owoce mozna kupowac bo na ich... ~ jamalegNa drugim piętrze? Tam chyba nie ma drugiego piętra :) ~ aaaTak Pan Wilk jest absolwentem Jańskiego, szkoła upada to pozbywa się kłopotu. Jeszcze kilku... ~ zaocznygdzie jest straż miejska!!! Za co biorą pieniądze!!! ~ arniŚwieżo wyremontowany Bulwar Zygmunta Augusta też już zdewastowany i pobazgrany przez gimbusów.... ~ NoNameTaka tablica powinna mieć wmontowaną pięść na sprężynie i po każdym uderzeniu oddawać... ~ lucky punchELBLĄG to największa WIEŚ w Polsce. Nie obrażając mieszkańców wiosek, którzy są bardziej... ~ zaxonMoim zdaniem w wodzie w tej fontannie jest za mało chloru bo jak mam katar to nie czuję tego... ~ Naczelny krytykDlaczego tablica została tak zamontowana ? Bo to partacze projektowali ! Na tych olbrzymich... ~ janekWilku, obiecałeś likwidację Straży Miejskiej. Może nie likwiduj - ustaw 1 strażnika przy... ~ NoToCo

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.