› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - mgarden
Skoro tak ostro krytykują przekop to znaczy że boją się konkurencji ~ Nocckiedy przestaniecie lansować tego nieroba Wcisłe.!!!!! ~ ccccccxPanie Struk,widzę ze nie potrafi pan wychylić nosa poza opłotki województwa,w którym powinien... ~ marek elbląskiKomentarze te same co za komuny..." Mamy doskonale wyposażone porty w Gdyni i Gdańsku o... ~ JacobyOooooo....Mieszko I! ~ WON!Leń z Elbląga. ~ 65656Statysta z Elbląga. ~ 65656Statysta z Elbląga. ~ 65656A ile bursztynu wykopią :) to sie trochę inwestycja zwróci ~ XyzzMafia z PO obojętnie czy z woj. warminsko-mazurskiego czy pomorskiego grabi tylko do siebie. Dla... ~ wyborca50 000 000 za jedną przystań do której nie można dopłynąć, gdyby nie przekop.? Prokuraturze... ~ _kioskaarz_Z Elblaga zniknal caly przemysl? W sensie ze co ze nie ma zadnych fabryk? Ten marszalek pomorskiego... ~ Dgsciagnijcie z eteru tego pajaca! ciekawe czy tak jak jego partyjni koledzu z parti antypolskiej... ~ opusWojewództwo Pomorskie jednak ma mądrego Marszałka! A Wcisło no cóż spójrz i sam wyciągnij... ~ Kat Na Idiotówniech on przestanie się wiecznie lansować, nic nie robi tylko łazi po mediach i pokazuje swoją... ~ cvbnm"Z Elbląga zniknął już praktycznie cały przemysł..." To ciekawe, bo do pracy w elbląskich... ~ fghjJa fototapety kleiłam sama i nie miałam z tym żadnego problemu :) ~ monikaJa do tapety na ścianę poleciłabym lepiej kogoś, kto się na tym naprawdę zna :) ~ ola90

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
 • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.