› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Jeszcze raz to samo. Jeżeli chcecie aby was serwis odwiedzało więcej czytelników i chcecie na... ~ bigiEOK ma dostać pieniądze na granienie w kościołach na Żuławach. Czemu z kasy miasta a nie gmin... ~ nicze-krozalia grynis - pierwsza felietonistka UM, drugi skarbnik miasta. Panie Wroblewski czy rozmawiał... ~ zorroZamiast pisać o wielkich sieciowych sklepach meblowych, warto spojrzeć na to, co mamy swojego, bo... ~ Domator38Moja córka mieszka w Pruszczu, pracuje w Gdańsku i nie ma zamiaru wracać do Elbląga. Bardzo... ~ KasiaElTo chyba helikopterem albo Star Trekiem :) bo przy samych zjazdach postoisz sobie dobrą godzinę... ~ 20 min do Gdańska ?jaka nowa 7 ? właśnie jest sens się wyprowadzić przed rozpoczęciem przebudowy! Bo wtedy to... ~ Marianteraz się jedzie w 20 minut ~ nicktrójmiejskie biuro nieruchomości próbuje opchnąć 'apartamenty' swego developerskiego klienta... ~ BerciaMam rodzinkę która tam mieszka,chcą wracać do Elbląga. Życie tam to tragedia a przy... ~ Pomorze Widać ktoś tych mieszkanek nie może sprzedać, skoro reklamuje je w miastach położonych blisko... ~ szadółkowa lawendaPo pierwsze to prawdziwy market budowlano-ogrodniczy. Po drugie - sklep sportowy firmy Decathlon.... ~ BasenjiElbląg - polskie gotham city :) ~ klarkprzed UM powinni ulozyc z kwiatow Slonine:) ~ hrabiaALMA...ALMA....ALMA!!! ~ VVVVVVVVVVVVNo i jeszcze salon Ferrari ~ czepiamsię?Najbardziej to brakuje ludzi z pieniędzmi ~ MOPSSprawa jest prosta. Wielkie sieci nie chcą inwestować w tzw. Polsce B ("ścianie wschodniej"), do... ~ Do pomorskiego!

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.