› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
kiedy bedzie wiadomo o przekazaniu pieniedzy na oddzial pulmonologiczny ~ iwciaPost dwa razy dodany, proszę o usunięcie tego ostatniego. ~ klarkZ dostępnych na polskim rynku gładzi mógłbym polecić tylko i wyłącznie NIda. Z... ~ klarkJak najbardziej popieram. ~ klarkCiągle się chrzani, że nie będzie radnych za małe diety. Otóż będą, bo są jeszcze ludzie... ~ awerOpinia Mraty / Marty?/ jest sednem sprawy -zarobki Prezydenta i Radnych powinny być powiązane z... ~ Mariusz Lewandowskiwymieniłabym chodnik na Browarnej położony przez b. prezydenta Wilka,bo po każdym deszczu mamy... ~ plifNiech zarabiają 20 razy więcej - tylko niech ich praca będzie wymierna i niech przynosi... ~ MrataWięcej Taxówek!!!!! ~ TaxiWojewództwo na Żuławskie,władzę na Bezpartyjną tylko nie na Szweda bo to poroniony... ~ Lucky LuckDrogi Pampi pieniądze wydane na referendum trafiły do podatników i elblążan czyli do tych... ~ Mariusz LewandowskiZmienilbym na Gdansk. ~ rafiPrzede wszystkim województwo! ~ Do pomorskiego!ZMIENIŁBYM ZNAK STOPU NA ZNAK UWAGA NA DROGĘ Z PIERWSZEŃSTWEM PRZEJAZDU NA SKRZYŻOWANIU... ~ S O S Więcej połączeń do Anglii. Więcej tu chyba nic nie trzeba ~ datoxxElbląg czarna dziura na mapie Polski nic i nikt już tu nie zmieni ! Wielka moherowa wieś .... ~ EmigrantZwiększyć koniecznie liczbę taxówek,,postojów taxi ,oraz warsztatów mechaniki pojazdowej ~ Chuck Norisja bym wym ienil cala ta cholote z ratusza w tym wszystkich radnych bezradnych pierdzacych w stolki... ~ turban

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.