› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Dość wnikliwie przyjrzałem się zdjęciom, ale znowu nie znalazłem pewnego elementu, który... ~ ciekawskiNajlepsze zdjęcie nr. 37. Pełno śniegu, a ulice i chodniki odśnieżone lepiej niż... ~ NoNameCiekawe, ciekawe, ale nic odkrywczego. Na konkurencyjnym portalu jest tego dużo więcej. Niemniej... ~ BombajLubię takie wehikuły czasu : czerwony autobus, woda z saturatora, to obrazy których większość... ~ Twój nickCzysto i schludnie - bez szpecących reklam i gęb polityków. ~ DzikusWszystkie fotki od miesięcy można obejrzeć na Grupie założonej przez elblążan na Facebook'u.... ~ szymexA czemu nie trafia na Zatorze? zapomniana dzielnica? ~ CzytelnikUM wycenia grunty poziomem tych z centrum Warszawy. Jedyna opcja to sprzedaż na wzór terenu... ~ PrzemJeszcze ani razu nie natrafiłem na tą gazetę. Publikujcie ją też w plikach PDF ~ NoNamea gdzie wersja PDF? ~ pitekburzyc jest komu a budowac juz nie ma chetnych ~ novaczyk2 hektary ??? Pisano o 2000 m2 = 20 arów :) ~ jomekZrobić tam super-hiper postój taxi,obok postawić budkę z kapitalnym kurczaczkiem i będzie... ~ DaroDwie biedronki żeby jedna nie była smutna :) ~ nickPark kupy psi."...... ~ Gośćco powstanie ? biedronka tam się zmieści ~ jolyStraz miejska powinna co rano przespacerowac sie po osiedlach i wlepiac mandqty.jak dla mnie moga... ~ hggZwyczajem Pani Marii jest oczkiwanie ze któs bedzie posiadał cechy których jej brak... ~ Mariusz Lewandowski

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.