› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
a transmisje Startu? Jest szansa czy Polsat zabroni? ~ bmaZróbcie transmisję z meczów Olimpii dla kibiców, których mnóstwo wyjechało z tego pięknego... ~ tylko biedronka nie ma ogonka"tani i dobry" - jak ze wszystkim, niema czegoś takiego jak tani i dobry. Albo jest tani albo... ~ nwoTablet jak lans to lans ~ koplPrzy okazji powinni zlikwidować tą nudną Telewizję Elbląską. Po kilkunastu latach istnienia,... ~ NoNameZanim zaczną transmitować to już tramwaj nie będzie jeździł ~ fghnjm24 lipca godz. 15:05 a VIDEO LIVE ni chujutki. :-D ~ widzi gdzie ten live? ~ czytelnikPrzede wszystkim ukarać Zieleń miejską za notoryczny brak konserwacji obiektu i utrzymania... ~ smutnyPan Szwed miał plany na stadion i inne. Może niech wyłozy w końcu kasę i cos pokaźnego zrobi... ~ czekamy?.... jedna, dwie " imprezy " i to lata temu. Zburzyć dziadostwo , postawić bujawki,... ~ turystaplwpisz treść komentarzaModernizować nie burzyć AMFITEATR kto jest za stawia plus!!!!! kto na... ~ ANFIRozbiorą. Decyzja zapadła. Szkoda. ~ siManty to gówniane telefony koniec kropka! Jedne z najgorszych. W ich cenach można dostać o wiele... ~ KOmboBorkowski skarbówka do drzwi zapuka ~ uprzejmyDlaczego nie informujecie że to zwykła reklama? Czy takie zagrywki są zgodne z prawem? ~ Edek..Nie chcę! Nie przemawiają przeze mnie żadne rasowe uprzedzenia. Każdy pożyteczny idiota... ~ Proud to be an InfidelWydaje mi się, że nie powinno być problemu chociaż rzeczoznawca majątkowy Siedlce ze mnie... ~ kular

Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?

› inwestycje komercyjne ponad rok temu    22.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
7 zdjęć fot. Konrad Kosacz

Na osiedlu Nad Jarem dobiega końca budowa pawilonu handlowo – usługowego, w którym mieścić się będzie sklep popularnej sieci dyskontowej Biedronka. Do końca października zakończyć się powinny wszystkie prace budowlane. Prawdopodobny termin otwarcia sklepu to koniec listopada lub początek grudnia.

Realizacja pawilonu handlowego przy ul. Sobieskiego 27, na działce o powierzchni 2773 m2, rozpoczęła się w połowie lipca. Na terenie między ulicami Łokietka i Krzywoustego, powstał  dwukondygnacyjny obiekt komercyjny ze spadzistym dachem o powierzchni użytkowej około 1000 m2. Przy sklepie budowany jest również parking na blisko 30 miejsc postojowych. W tej chwili trwają ostatnie roboty wykończeniowe, zarówno w środku obiektu, jak i na zewnątrz.

Inwestorem budynku przy ul. Jana III Sobieskiego, jest spółka „Druga – Czerwona Torebka” z Poznania. Głównym jego najemcą będzie firma Jeronimo Martins Dystrybucja, operator sieci dyskontowej Biedronka. Zakończenie budowy obiektu zaplanowano do końca października tego roku. Możliwe więc, że dziesiąta elbląska Biedronka otwarta zostanie jeszcze w listopadzie.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
  • Dziesiąta w Elblągu Biedronka otworzy się już w listopadzie?
ilość zdjęć 7 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mariusz12
ponad rok temu 1
będę miał blisko z Bielan :)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.