› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Elbląg. Będzie nowe oświetlenie tej ulicy

› inwestycje drogowe 8 miesięcy temu    19.11.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Będzie nowe oświetlenie tej ulicy

Tylko jedna firma zgłosiła się na przetarg na budowę oświetlenia ul. Rybackiej. Inwestycja będzie gotowa 30 maja przyszłego roku, jak wszystko dobrze pójdzie. 

Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. wykona remont ulicy Rybackiej: przebudowę jezdni, budowę chodników, zjazdów i miejsc postojowych.  
Ogłoszono także przetarg na wykonanie odwodnienia ul. Rybackiej poprzez istniejącą kanalizację deszczową. 

Dziś (19.11) w Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się informacja z otwarcia ofert przetargu na „Przebudowa ul. Rybackiej - budowa oświetlenia drogi i usunięcia kolizji z sieciami elektroenergetycznymi”. Zgłosiła się tylko jedna firma ELMAR - ELECTRIC Przedsiębiorstwo Projektowo - Usługowo - Handlowe Marek Szmigiel z Elbląga. Zaproponowała cenę  83 tys. 331 zł. Przed otwarciem ofert urzędnicy podali, że miasto może zapłacić 100 tys. zł. Wygląda więc na to, że przetarg zostanie rozstrzygnięty, ale na ostateczną decyzję musimy jeszcze poczekać. 

Inwestycja ma być gotowa 30 maja. W czasie prowadzonych robót wykonawca musi zapewnić przejezdność ulic, dojazdów i dojść do przyległych nieruchomości oraz w sposób zapewniający funkcjonowanie podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.