› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Czekam na wyburzenie komenskiego 3 ! ~ MdTen kto budwoał naszą kamienicę chyba nie słyszał od czymś takim jak  wyciszenie... ~ marcelii94Chyba żeby dostać się i zająć te mieszkanie na parterze specjalnie siły używac nie trzeba a... ~ MKCały budynek to patologia ~ KJ.Od lat nic się nie zmienia e tej klatce mieszkkalam tam to wiem powinni dac ludziom mieszkania a... ~ KaśkaKtoś ze swoją miłością zrobi sobie kolację, wiecie, owoce morza, dobre wino... a wszystko... ~ De JaNiech dyrektor podniesie cztery litery i osobiście sprawdzi bo jego oszukują o zabezpieczeniach... ~ patolPatola prawie każdego dnia tam chleje i drze ryja, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym... ~ OnJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaZmiękczacz wody to rewelacja, spore ułatwienie w domu. Łatwiej utrzymać dom w czystości i dać... ~ KrysiaAle dzieci ucza sie na małym basenie ~ Il..ngCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskilokale uslugowe juz na Starowce niepotrzebne , trzeba garaży . ~ ottoA o ścieżce kościelnej to już zapomnieli? Kolejny minimalizm w wykonaniu władz miasta. ~ ArchitektJakos trudno mi znalezc podobienstwo.. ~ PickTa ciemna kamieniczka z żółtymi pionowymi paskami jest na prawdę brzydka.. ~ steSzkoda że nie będzie rekonstrukcji tego fragmentu ścieżki kościelnej. ~ er cemoże Ci się przyda https://www.zelbetex.pl/ile-cementu-na-m3-betonu/ ~ rokiwika

Elbląg. Działka przy Komeńskiego pod młotek. Sprawdź jaka cena wywoławcza

› inwestycje drogowe 14 dni temu    2.10.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Działka przy Komeńskiego pod młotek. Sprawdź jaka cena wywoławcza

Prezydent Elbląga ogłosił przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej przy ul. Komeńskiego. Cena wywoławcza wynosi  786 tys. zł plus VAT. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na nieruchomość niezabudowaną, położoną  w Elblągu przy ul. Komeńskiego, o pow. 0,3620 ha. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, mieszkalno – usługową. 

Przetarg odbędzie się  2 grudnia. Cena wywoławcza wynosi  786 tys. zł zł plus VAT. 

Przyszły inwestor zobowiązany będzie do wykonania remontu ul. J. A. Komeńskiego na odcinku od Al. Grunwaldzkiej do ul J. Kochanowskiego.

Dodatkowo nabywca musi się liczyć z kosztami, gdy nie rozpocznie budowy do 31 grudnia 2024 roku lub jej nie zakończy do 31 grudnia 2026 roku. Kary umowne wyniosą po 80 tys. zł  za każdy rozpoczęty rok zwłoki.

Nieruchomość nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, więc konieczna jest decyzja prezydenta Elbląga o warunkach zabudowy, uzyskana przez nabywcę własnym staraniem i na własny koszt.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.