› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Elbląg. Kolejna działka na sprzedaż

› budownictwo mieszkaniowe 2 miesiące temu    23.01.2020
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Kolejna działka na sprzedaż

Miasto sprzedaje działkę, przy ul. Jaworowej w dzielnicy Dąbrowa, o powierzchni ponad 0,35 hektara. Przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne i usługi. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazał się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki, przy ul. Jaworowej, o cenie wywoławczej  242 tys. zł, Powierzchnia parceli wynosi dokładnie  0,3507 ha. Nieruchomość stanowi użytek rolny (RIIIb), jej zagospodarowanie wymaga wyłączenia gruntów z produkcji rolnej.
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego osiedla „Dąbrowa część II”, działka  przeznaczona jest pod funkcje zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, usługowej i jednorodzinnej z usługami.
Nabywcy na własny koszt doprowadzą uzbrojenia do nieruchomości i usuną ewentualne kolizje z istniejącym uzbrojeniem, a także doprowadzą do zasilenia obiektów w media 

Nabywca nieruchomości będzie  zobowiązany do rozpoczęcia zabudowy  do  31 grudnia 2022 roku i zakończenia zabudowy do 31 grudnia 2024 r. Gdy nie dotrzyma on umowy grożą mu kary  umowne po 25 tys. zł za każdy rozpoczęty rok zwłoki. Dodatkowo w celu zabezpieczenia zapłaty należności z tytułu ww. kar umownych dobrowolnie nabywca podda się rygorowi egzekucji do kwoty 300 tys. zł.

O tym jakie było zainteresowane zakupem działki dowiemy się  24 lutego po godz. 10.00

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.