› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Elbląg. Kolejna działka pod młotek na zabudowę wielorodzinną. Sprawdź gdzie

› budownictwo mieszkaniowe 11 miesięcy temu    18.10.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Kolejna działka pod młotek na zabudowę wielorodzinną. Sprawdź gdzie

2 grudnia działka o powierzchni 1 hektara przy ul. Okólnik będzie do nabycia w przetargu ustnym nieograniczonym, ogłoszonym przez prezydenta Elbląga. Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym, na sprzedaż działki o powierzchni 1 hektara, przy ul. Okólnik. Licytacja  odbędzie się 2 grudnia. Cena wywoławcza wynosi 663 tys. zł.  
Na nieruchomości znajdują się użytki rolne (RIVa i RIIIb), więc jej zagospodarowanie wymaga wyłączenia gruntów z produkcji rolnej. Jednak przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Działka znajduje się na terenie, gdzie brakuje miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W związku z tym zabudowa nieruchomości winna nastąpić w oparciu o wydaną, przez prezydenta Elbląga, decyzję o warunkach zabudowy, uzyskaną przez nabywcę własnym staraniem i na własny koszt. 
Nabywca nieruchomości musi rozpocząć zabudowę do 31 grudnia 2023 r. i zakończyć do dnia 31 grudnia 2025 r. 
W przypadku niedotrzymania terminu rozpoczęcia, a także zakończenia zabudowy grożą kary umowne 70 tys. zł za każdy rok zwłoki. To nie wszystko, nabywca 

dobrowolnie podda się rygorowi egzekucji do kwoty 830.000 zł (słownie złotych: osiemset trzydzieści tysięcy). Gminie Miasto Elbląg będzie przysługiwało prawo do wystąpienia z wnioskiem o nadanie aktowi notarialnemu nabycia nieruchomości, będącej przedmiotem przetargu klauzuli wykonalności, w terminie do 31 grudnia 2036 r.

O tym jakie było zainteresowanie zakupem działki, przy ul. Okólnik dowiemy się 2 grudnia. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.