› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Elbląg. Koniecznie sprawdź. Są projekty list przydziału mieszkań komunalnych

› budownictwo mieszkaniowe 8 miesięcy temu    15.11.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Koniecznie sprawdź. Są projekty list przydziału mieszkań komunalnych  fot. archiwum elblag.net

Na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Elblągu wywieszono dziś (15.11) trzy listy projekty: przydziału mieszkań komunalnych, do remontu i zamiany  ze względu na niepełnosprawność na rok 2020 roku. Odwołania można składać do 17 grudnia.

Jak co roku w Biuletynie Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim  znajdują się projekty list, z których można się dowiedzieć: kto ma szansę otrzymać przydział na mieszkanie komunalne, kto dostanie przydział mieszkania do remontu, a kto będzie na liście zamian ze względu  niepełnosprawność. Wszystko dotyczy 2020 roku. 
Zainteresowani mają 30 dni na odwołanie się do Społecznej Komisji Mieszkaniowej. Odwołania należy składać w Biurze Podawczym (parter głównego gmachu Urzędu Miejskiego). Termin mija 17 grudnia. 
Po rozpatrzeniu odwołań w BIP i na tablicy ogłoszeń urzędu będą opublikowane ostateczne listy.    

Projekt przydziału mieszkań w 2020 roku zawiera nazwiska dziewięciu osób, które mają szansę otrzymać lokal komunalny. Pięć to osoby samotne, trzy to małżeństwa, a tylko jeden lokal będzie dla trzech osób. W ubiegłym roku było dziesięć mieszkań. 
Lista przydziału mieszkań do remontu liczy 68 rodzin i osób samotnych, w ubiegłym roku było 66. 
Natomiast lista zamiany  ze względu na niepełnosprawnośćzawiera 10 nazwisk, a rok temu było 13.
 
Chcesz znać szczegóły kliknij tutaj. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.