› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Elbląg. Likwidują dwie placówki PKO BP

› daj znać 2 miesiące temu    24.01.2020
Grażyna Wosińska
komentarzy 8 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Likwidują dwie placówki PKO BP fot. materiały prasowe

Bank PKO BP likwiduje swoje dwie placówki agencyjne: przy ul. Teatralnej (wejście do Kauflandu) i Królewieckiej (w szpitalu). Formalne zakończenie współpracy nastąpi z końcem lutego. Nasz Czytelnik jest tym faktem oburzony, przecież wiele starszych osób tam uiszczało opłaty. 

W 2017 roku PKO BP zlikwidowało placówkę, przy ul. Pionierskiej, teraz to samo czeka dwie inne przy ul. Teatralnej (wejście do Kauflandu) i ul. Królewieckiej (w szpitalu).

Wynika to z przyczyn biznesowych. 

Formalne zakończenie współpracy nastąpi z końcem lutego 

- wyjaśnia Iwona Radomska, ekspert PKO BP. 

Jednocześnie informuje, że w Elblągu klienci mogą korzystać z innych placówek agencyjnych zlokalizowanych: przy ul. Gwiezdnej  24, ul. Szarych Szeregów 2 B, ul. Słonecznej 15a/1u, ul. Wyczółkowskiego 5, ul. 1 Maja 50, jak również oddziałów banku przy ul. Teatralnej 9, pl. Dworcowym 3A, ul. Broniewskiego 53, ul. Hetmańskiej 12/14.

Nasz Czytelnik jest oburzony decyzją PKO BP.

Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty

- argumentuje. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (8)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Najdroższy bank w Polsce.
miesiąc temu 8
Chyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile będzie. Niech się bujają.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
2 miesiące temu ocena: 100%  7
likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ er
2 miesiące temu ocena: 50%  6
Przecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności zwalniając kasjerki i innych szeregowych pracowników. Poza tym Rząd Dojnej Zmiany oczekuje na większe wsparcie finansowe od upaństwowionych banków.
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elblążanka
2 miesiące temu ocena: 100%  5
Na Mickiewicza tez zlikwidowali
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bankster
2 miesiące temu ocena: 100%  4
"Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z wenętrznych kalkulacji banku zapewne wyszło, że to deficytowa usługa. gdyby brali za każdym razem po 50.000 pożyczek na 12% to co innego
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rex
2 miesiące temu ocena: 43%  3
Mogą sobie pójść do żabki i tam płacić różne opłaty
odpowiedz oceń komentarz 3 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asd
2 miesiące temu ocena: 78%  2
Ale w czym jest problem skoro na Teatralnej znajduje sie Oddział Banku?
odpowiedz oceń komentarz 7 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ elbl
miesiąc temu 1
w oddziale prowizja od chyba 5 zł w górę!!! i pełno ludzi
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.