› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qaz

Elbląg. Nie zapłacił ponad 200 tys. zł czynszu. Lista mieszkań z eksmisją

› bieżące 6 miesięcy temu    19.12.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 Elbląg. Nie zapłacił ponad 200 tys. zł czynszu. Lista mieszkań z eksmisją

Miasto dysponuje teraz 351 lokalami, których najemcy zostali eksmitowani prawomocnymi wyrokami sądowymi. Najbardziej zadłużone mieszkanie znajduje się przy ul. Królewieckiej. Dług z odsetkami wynosi ponad 200 tys. zł.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się lista 351 mieszkań komunalnych objętych prawomocnymi wyrokami eksmisyjnymi. Ponad dziewięć miesięcy temu było ich 287, rok  temu – 300, a rok i 5 miesięcy temu – 143.

Wszystkie mieszkania są zadłużone. Najmniej to przy ul. Królewieckiej – 2 tys. 860 zł z odsetkami (pow. 39 m kwadratowych). Najwięcej zadłużony lokal znajduje się również przy ul. Królewieckiej – 207 tys. zł, w tym 112 tys. zł to należność podstawowa, a pozostała kwota to odsetki. Mieszkanie ma powierzchnię 46 metrów kwadratowych. Niewiele mniej od „rekordzisty” długów ma najemca lokalu przy ul. Witkiewicza – 202 tys. zł z odsetkami. 

Najwięcej zadłużonych mieszkań jest  przy: Alei Grunwaldzkiej - 16, następnie Malborskiej – 14, Czerniakowskiej - 13, Robotniczej - 12, Mickiewicza – 11  i Wyspiańskiego - 9. 

Przeważnie dług jednego lokalu wynosi kilkadziesiąt tysięcy złotych. Więc skromnie licząc to ponad 10 milionów zł należności w całym mieście. Mieszkania mają zwykle  piece, tylko kilka centralne ogrzewanie. Powierzchnia użytkowa średnio około 30 metrów kwadratowych. Najczęściej są dwupokojowe. Nie wszystkie mają łazienki.

Można złożyć wniosek lub ofertę zamiany. Lista mieszkań przeznaczonych do zamiany, po eksmisji prawomocnym wyrokiem sądu, kliknij tutaj. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zyk
5 miesięcy temu 4
A gdzie szybsza reakcja urzędu miasta
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plac, ulica, aleja
5 miesięcy temu ocena: 0%  3
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja Niepodległości? Wokół tej sprawy jest wiele zamieszania wśród moich współpracowników. Proszę o przedstawienie mi zasad pisowni tej nazwy własnej. Czy ma może jakieś znaczenie, że jest to aleja, a nie aleje?? Piszemy aleja Niepodległości i Aleje Niepodległości. Słowo aleja w nazwach ulic pisane jest wielką literą, gdy występuje w liczbie mnogiej. Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gru
5 miesięcy temu ocena: 100% 2
Cały czas wklejany ten tekst. Powtarzam to kolejny raz. Radni miasta Elbląga podjęli uchwałę iż wszystkie ulice mające w nazwie aleja piszemy z dużej litery. Tak samo place. Więc mamy: Aleja Grunwaldzka, Aleja Odrodzenia jak i Plac Słowiański, Plac Grunwaldzki. Temat ten Był już poruszany rok temu. Uchwała nr XXVIII/558/2017 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 7 września 2017r. Tak więc redaktor nie popełnia błędu.
~ gość
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Rekordziści pewnie na "muła" zawsze mają. Zagonić to do roboty i zlikwidować renty pijackie. Odtruć i nakaz pracy. Jak nie to pod most.
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.