› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Czekam na wyburzenie komenskiego 3 ! ~ MdTen kto budwoał naszą kamienicę chyba nie słyszał od czymś takim jak  wyciszenie... ~ marcelii94Chyba żeby dostać się i zająć te mieszkanie na parterze specjalnie siły używac nie trzeba a... ~ MKCały budynek to patologia ~ KJ.Od lat nic się nie zmienia e tej klatce mieszkkalam tam to wiem powinni dac ludziom mieszkania a... ~ KaśkaKtoś ze swoją miłością zrobi sobie kolację, wiecie, owoce morza, dobre wino... a wszystko... ~ De JaNiech dyrektor podniesie cztery litery i osobiście sprawdzi bo jego oszukują o zabezpieczeniach... ~ patolPatola prawie każdego dnia tam chleje i drze ryja, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym... ~ OnJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaZmiękczacz wody to rewelacja, spore ułatwienie w domu. Łatwiej utrzymać dom w czystości i dać... ~ KrysiaAle dzieci ucza sie na małym basenie ~ Il..ngCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskilokale uslugowe juz na Starowce niepotrzebne , trzeba garaży . ~ ottoA o ścieżce kościelnej to już zapomnieli? Kolejny minimalizm w wykonaniu władz miasta. ~ ArchitektJakos trudno mi znalezc podobienstwo.. ~ PickTa ciemna kamieniczka z żółtymi pionowymi paskami jest na prawdę brzydka.. ~ steSzkoda że nie będzie rekonstrukcji tego fragmentu ścieżki kościelnej. ~ er cemoże Ci się przyda https://www.zelbetex.pl/ile-cementu-na-m3-betonu/ ~ rokiwika

Elbląg. Pod młotek działki w sąsiedztwie Bażantarni. Sprawdź jaka cena wywoławcza

› biznes 20 dni temu    26.09.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pod młotek działki w sąsiedztwie Bażantarni. Sprawdź jaka cena wywoławcza

Prezydent Elbląga ogłosił przetarg na sprzedaż 12 nieruchomości niezabudowanych w sąsiedztwie Bażantarni. Cena wywoławcza wynosi 1,5 miliona zł plus VAT.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na kompleks 12 nieruchomości niezabudowanych, położonych  w Elblągu w sąsiedztwie Lasu Komunalnego Bażantarnia.  Odbędzie się on 25 listopada. Cena wywoławcza wynosi prawie 1,5 miliona zł plus VAT. Działki znajdują się przy ulicach: Chrobrego, Sokolej i Kruczej. 

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z 2002 roku teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. 

Zwycięzca przetargu musi rozpocząć zabudowę w terminie do 3 lat i zakończyć w terminie 5 lat. Za każdy rok zwłoki nabywca zapłaci karę wynoszącą 200 tys. zł za każdy rozpoczęty rok zwłoki. 

Nabywca będzie też zobowiązany m.in. do budowy drogi utwardzonej  w porozumienie z Departamentem Zarządu Dróg. Szacunkowy koszt to 2,1 miliona zł. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Inwestor
17 dni temu 2
Tak przyciągają inwestorów w Tym mieście? Dramat tu nigdy się nic nie ruszy dalej komuna i zacofanie. Władze miasta na emeryturę się nadają
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Piotr
19 dni temu 1
Kolejne biedronki
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.