› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
B1 - Stawbud
Szczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ Marek
 

Elbląg. Ruszyła budowa Regal Park (+zdjęcia)

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU ponad rok temu    7.11.2018
komentarzy 1
9 / 9
  Ruszyła budowa Regal Park
  + 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  Ruszyła budowa Regal Park fot. Marcin Mongiałło
  Komentarze do zdjęcia (1)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ rema
  ponad rok temu ocena: 0%  1
  Panie Marcinie! brawo! potrzeba było aż 9 ujęć by pokazać kilka kolanek rur preizolowanych przywiezionych samochodem. To naprawdę duże wydarzenie! Artykuł jednak powstał i to obszerny bo aż 9 ujęć. Czy naprawdę nie możesz Pan napisać o prawdziwych bolączkach elblążan? napisz Pan o wielkich szerokich ścieżkach dla rowerów mało używanych a przy tym chodnik o połowę mniejszy/węższy/ na kilku ulicach o zwążających się ulicach przy dojeździe do skrzyżowania.o dziurach i wybojach,o niegospodarności władz-o braku dbałości o infrastrukturę tak miejską jak i osiedlową itp itd.Redaktorzy ruszcie się z krzesełek i piszcie co nas obywateli bulwersuje a nie tylko piękne wyobrażenia urzędników.
  odpowiedz oceń komentarz 0 2
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.