› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Bi-plast
Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Aniado kumaty. Przecież to prywatna działka. Notabene właściciel ten sam na którego działce... ~ qqqZdaje się, że to była działka prywatna więc miasto będzie kiedyś z tego miało podatki od... ~ POinformowanybardzo ladne miejsce na budownictwo i widoki na jezioro Drużno i z tylu jest ładne jeziorko do... ~ Elblążaninkto jak glosował!!!??? ~ ciekawyile miasto dostał za ten teren!!!????? ~ podatnik

Elbląg. "Sielanka" wyremontuje dachy i zlikwiduje bariery za ponad 40 milionów zł

› bieżące 2 miesiące temu    5.12.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Bloki mieszkalne należące do SM Sielanka w ElbląguBloki mieszkalne należące do SM Sielanka w Elblągu fot. Marcin Mongiałło

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka” otrzymała 24 miliony zł unijnego dofinansowania m.in na likwidację barier architektonicznych i społecznych oraz prace remontowe w 73 budynkach. Koszt całej inwestycji ponad 42 miliony zł.
 

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka” przygotowuje się do dużej inwestycji, jest to możliwe dzięki 24 milionom  zł unijnego dofinansowania. ESM znalazła się liście projektów godnych dofinansowania. Koszt całej inwestycji ponad 42 miliony zł. 

Inwestycja będzie polegała na  likwidacji barier architektonicznych i społecznych oraz rewitalizacji obiektów.

W  73 budynkach mieszkalnych będzie: przeprowadzony kompleksowy remont dachów z przebudową kominów,
wentylacji grawitacyjnej (montaż nasad kominowych typu turbowent) i modernizacja instalacji odgromowej,

Do tego jeszcze: 

remont balkonów,

docieplenia cokołów budynków z remontem opasek i podestów,

montaż wzdłuż schodów dodatkowych pochwytów,

montaż na półpiętrach składanych krzeseł,

montaż przed wejściami do klatek schodowych tablic administracyjnych w języku  Braille'a,

budowa i rozbudowa monitoringu wizyjnego,

przebudowa placów zabaw poprzez ustawienie nowych urządzeń siłowni plenerowej typu fitness. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ netkaa
2 miesiące temu 2
barierami jest brak wind. Wystarczy przyjrzeć się takim samym budynkom w Berlinie (kiedyś Wschodnim) i pozazdrościć zewnętrznych wind. To dopiero likwidacja barier!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yzys
2 miesiące temu 1
Schody na klatkach dla osób niepełnosprawnych powinni przystosować.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.