› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

Elbląg. Ta działka pójdzie pod młotek

› inwestycje komercyjne 8 miesięcy temu    22.01.2020
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Ta działka pójdzie pod młotek

Miasto wystawiło na przetarg nieruchomość, która przylega do pasa drogowego ulicy Romualda Traugutta. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Park Dolinka oraz zabudowa mieszkaniowa. Parcela jest przeznaczona  pod zabudowę usługowo-mieszkaniową. Cena wywoławcza wynosi  657 tys. 900 zł zł plus VAT. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się  ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 0,2240 ha. ha, położoną w Elblągu przy ulicy Romualda Traugutta. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi Park Dolinka. Parcela  przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalno– usługową.

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się  23 marca o godz. 10.00, w sali nr 301 Urzędu Miejskiego w Elblągu. Cena wywoławcza wynosi 657 tys. 900 zł plus VAT. 

Nabywca nieruchomości będzie  zobowiązany do rozpoczęcia zabudowy  do  31 grudnia 2023 roku i zakończenia zabudowy do 31 grudnia 2025 r. Gdy nie dotrzyma on umowy grożą mu kary  umowne po 70.000 zł za każdy rozpoczęty rok zwłoki. Dodatkowo w celu zabezpieczenia zapłaty należności z tytułu ww. kar umownych dobrowolnie nabywca podda się rygorowi egzekucji do kwoty 850 tys. zł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ JankeS
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Kiedy przetarg na teren przy Traugutta po byłym ogrodnictwie, pomiędzy Kwiatową i Słoneczną? Centrum miasta, a przestrzenie jak na Dzikich Polach... Czyżby w ratuszu bali się przesłonić horyzonty senatorowi Wciśle (widok z Kwiatowej)? ;)
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mariusz
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
a kto kupi te skarpe trzeba było nie rozbierać tylko remontować i bylyby podatki panie adamczuk
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.