› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Elbląg. Tutaj powstanie nowy obiekt

› budownictwo mieszkaniowe 2 miesiące temu    21.01.2020
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Tutaj powstanie nowy obiekt

Miasto wystawiło na przetarg nieruchomość, przy ul. Kilińskiego. Jest przeznaczona  pod zabudowę usługową i/lub mieszkaniową. Cena wywoławcza wynosi 674 tys. 500 zł plus VAT. 

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się dziś (21.01) ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na  nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 0,3764 ha, położoną w Elblągu w dzielnicy Zatorze, wzdłuż ulicy Malborskiej, od strony południowej przylega do pasa drogowego ulicy Jana Kilińskiego. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa oraz usługowa. Z uwagi na ten fakt przeznaczona jest pod zabudowę usługową i/lub mieszkaniową.

Dla obszaru sprzedawanej parceli brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, więc

zabudowa nieruchomości winna nastąpić w oparciu o wydaną przez Prezydenta Miasta Elbląg decyzję o warunkach zabudowy, uzyskaną przez Nabywcę własnym staraniem i na własny koszt

- czytamy w ogłoszeniu. 

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się  23 marca o godz. 11.00, w sali nr 300A Urzędu Miejskiego w Elblągu. Cena wywoławcza wynosi 674 tys. 500 zł plus VAT. 

Nabywca nieruchomości będzie  zobowiązany do rozpoczęcia zabudowy  do  31 grudnia 2021 r. i zakończenia zabudowy do 31 grudnia 2023 r. Gdy nie dotrzyma on umowy grożą mu kary  umowne po 70.000 zł za każdy rozpoczęty rok zwłoki.  Dodatkowo w celu zabezpieczenia zapłaty należności z tytułu ww. kar umownych dobrowolnie nabywca podda się rygorowi egzekucji do kwoty 750 tys. 000 zł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Majster
2 miesiące temu ocena: 33%  2
Tylko co tam wybudować? Patrząc na sąsiedztwo , to tylko tani monopolowy ma szansę się utrzymać.
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jacoby
2 miesiące temu ocena: 100%  1
No i gutek.
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.