› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Zapomniał powiedzieć o swoim wyroku z UOKIK fotyczącym zmowy cenowej i nieuczciwej konkurencji.... ~ SfobodnyyNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraUlica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekHazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowmonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekJa wolałam zabezpieczyć się poprzez system alarmowy i  instalację kamer. Wydaje mi się... ~ MarcelaCześć,  Nie znalazłem odpowiedniego wątku, a temat dość podobny. Czy ktoś z was... ~ DominikWitkowskiCzy mozna zapisac sie majac male dziecko lecz mieszkam u mamy i tam mam meldunek lecz to mieszkanie... ~ ZbigniewKantory internetowe są często wygodniejsze niż zwykłe. Kursy lepsze, a gotówka w dużej... ~ FrankJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ AniaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJaka prasa taki tytul artykulu ~ HWłaśnie dzisiaj wszedłem do sklepu Biedronka przy ul Warszawskiej w Pułtusku 2 minuty przed 21.... ~ byk

Elbląg: Twoje podwórko z miejskim dofinansowaniem

› bieżące ponad rok temu    19.10.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 15 / 100%
A A A
Elbląg: Twoje podwórko z miejskim dofinansowaniem

W 2013 roku powstał miejski program „Przyjazne Przestrzenie – Moje Podwórko”, którego celem jest wsparcie finansowe mieszkańców chcących poprawić estetykę i funkcjonalność terenów wewnątrzosiedlowych.

Założeniem Programu jest wsparcie przedsięwzięć polegających na:

tworzeniu nowych terenów wypoczynkowo-rekreacyjnych (trawniki, nasadzenia drzew i krzewów) wraz z infrastrukturą towarzyszącą (ławeczki, alejki – chodniki, parkowe, kosze na śmieci) oraz modernizacji i odtwarzania terenów zielonych,

tworzeniu nowych placów zabaw lub ich modernizacja istniejących poprzez dostawienie lub zastąpienie dotychczasowych urządzeń zabawowych nowymi,

tworzenie nowej lub modernizacji starej infrastruktury - chodniki, drogi dojazdowe, miejsca postojowe

Z finansowego wsparcia objętego Programem mogą skorzystać wspólnoty mieszkaniowe spełniające łącznie poniższe warunki:

znajdują się w nich lokale stanowiące własność Gminy Miasto Elbląg,

mają zawarte umowy dzierżawy na korzystanie z terenu stanowiącego własność Gminy Miasto Elbląg lub posiadają własny niezagospodarowany teren przyległy na którym przewiduje się realizację przedsięwzięcia.

Przykład z ul. Sadowej
Przykładowym przedsięwzięciem zrealizowanym w bieżącym roku w ramach Programu „Przyjazne Przestrzenie – Moje Podwórko” jest budowa miejsc postojowych przy ulicy Sadowej 99-107. Parking z miejscami postojowymi dla 18 samochodów powstał na działce gminnej Nr 78/5, na którą Wspólnota Mieszkaniowa ma umowę dzierżawy zawartą z ZBK. Zadanie to zostało wykonane ze środków Wspólnoty Mieszkaniowej w Elblągu z 10% dofinansowaniem z budżetu miasta.

Gdzie po wniosek?
Szczegółowe założenia finansowe, procedura związana ze składaniem i rozpatrywaniem wniosków oraz druk wniosku można znaleźć na stronie internetowej:

Urzędu Miejskiego pod adresem http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/26450

ZBK w Elblągu pod adresem www.zbk.elblag.pl


Wnioski należy składać do Urzędu Miejskiego w Elblągu Departamentu Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji w terminie do 30 czerwca każdego roku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.