› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
popieram budowe, niezaleznosc to podstawa! Wszyscy jestesmy za Normalnoscia itd i Wszyscy mam... ~ trzezwylumpeksy są super, a kolejki do kas mówią same za siebie... ~ alutka011ładnie można wyciagnac odszkodowanie przez te niewidoczne linki:D ~ lulWspółczuję dziecku które wjechało by tam rozpędzonym rowerem i zahaczyło szyją o tą... ~ hrhdhdrhRegal Park flat & business????? a nie Królewski park mieszkalno-biznesowy!!!!! "A niechaj... ~ Polski ChińczykTrochę to wszystko naciagane. Budynek sądu ma 46m. Regal park ma być wyższy, więc policzmy. 13... ~ Realistachyba wieże samobójców, Elbląg miasto emerytów i rencistów, młodzi bez żadnych perspektyw... ~ faridTo jest jak ostatnia deska ratunku. Pan poseł nie związany z władzami Miasta, ani tymi przed... ~ elblążankaCzy Pan Poseł weźmie udział w sesji RM w piątek, bo idealna sytuacja do przedstawienia... ~ Ukropdobrze że ma pomysł, fajnie jakby to nie było tylko obietnicą przedwyborczą, bo zbliżamy się... ~ arcziTo mi wygląda bardziej na pasaż handlowy, niźli na galerię handlową... przykłady: Latchorzew,... ~ BuziaczekOstatnim Dowódcą tej jednostki był płk Jarosław HALICKI. mjr ŚCIBISZ był tylko pełniącym... ~ jaSą dwie grupy, których interesy są przeciwstawne - decydenci i odbiorcy ciepła. Dla... ~ EmerytNie tylko Toruń korzysta z turbiny gazowej i taniego ciepła. W Zielonej Górze pracuje turbina... ~ ZamechowiecŻadnych negocjacji z Energą - niech ten przeżytek techniki sprzedadzą na złom ~ ECZawsze musi być jakiś katalizator - dobrze że robi to poseł niezależny co widać po diagnozie... ~ romanKuoując tani węgiel sprowadzany przez Pana Posła Andrzeja Kobylarza z Rosji ~ kobyła z PardubicPanie Pośle - może dlatego że jest Pan z poza Elbląga to jest też Pan z poza układu który... ~ Anna

Elbląg. Zadłużył mieszkanie na 192 tysiące złotych. Jest lista lokali po eksmisji do zamiany

› bieżące 8 miesięcy temu    26.10.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 Elbląg. Zadłużył mieszkanie na 192 tysiące złotych. Jest lista lokali po eksmisji do zamiany fot. Marcin Mogiałło

Miasto dysponuje 300 lokalami, których najemcy zostali eksmitowani prawomocnymi wyrokami sądowymi. Najbardziej zadłużone mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 metrów kwadratowych znajduje się przy ul. Królewieckiej. Dług z odsetkami wynosi 192 tys. zł. Czterdzieści lokali jest zadłużonych na ponad 80 tys. zł.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się lista 300 mieszkań komunalnych objętych prawomocnymi wyrokami eksmisyjnymi. Można złożyć wniosek lub ofertę zamiany. Jeszcze pięć miesięcy temu było ich tylko 143. 

Wszystkie mieszkania są zadłużone. Najmniej to przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 39 m kw. - tylko 742 zł z odsetkami, najwięcej to przy ul. Królewieckiej - 192 tys. zł, w tym 106 tys. należność podstawowa, a 82 tys. zł to odsetki. Ma ono powierzchnię 46 metrów kwadratowych. 

Przeważnie dług jednego lokalu wynosi kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Więc skromnie licząc to ponad 10 milionów zł należności w całym mieście. Mieszkania mają zwykle  piece, tylko kilka centralne ogrzewanie. Powierzchnia użytkowa średnio około 30 metrów kwadratowych. Najczęściej są dwupokojowe. Nie wszystkie mają łazienki. 

Lista mieszkań przeznaczonych do zamiany, po eksmisji prawomocnym wyrokiem sądu:

http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/31210 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 4
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tatus505
8 miesięcy temu ocena: 83%  2
nie płacą to gonić i dać tym co zapłacą koniec chowania darmozjadów
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zrew
8 miesięcy temu ocena: 14% 1
Jesteś debilem nie każdego stać na opłatę rachunków
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.