› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
"aleja i Aleje Jak powinno się pisać nazwę ulicy: Aleja Niepodległości czy też aleja... ~ plac, ulica, alejaZaorać obrońców pokoju. Wyłapać meneli i zagonić do roboty. Tak samo tych nierobów z dolnej. ~ gośćprzejdzcie się na Stefczyka i zobaczcie jaki tam budynek remontują proponuje zbuzyc zbk na... ~ 1234Stawidłowa jak co roku znika z listy . ~ kovalskiKościuszki 3 już nie istnieje :-) ~ mieszkaniecRozbierajcie szybko Komeńskiego 3 - palą w piecach byle czym. Smród dokoła, że masakra. i... ~ zZróbmy to panowie! ~ Baba WangaOczywiście, że proste. Sama naklejałam i wyszło pięknie. Fakt, że to był sklep z polecenia... ~ KaśkaJestem zdecydowanie na tak! ~ ELStraszne rzeczy, odnowiono niemiecka will? Przy tym był pan Wilk, przedstawiciel PiSu? Pytanie,... ~ EuPiCzłowieku o marnej wiedzy nawet nie wiesz ile leży tam na dnie żelastwa!!!!!!!!!!!!!!!! O... ~ WOLNY ELBLAGNa zachodzie w Holandii to normalne, że takie kąpieliska są w takich miejscach, no ale cóż ,... ~ wyborcaGłupi i Głupota ... Tam basen ul.Spacercka ... Polityk jest wariat rzeki na basenie. Głupi... ~ Huberta Super... Po 5 piwek w Specjal-Pubie i na plażę!!! ~ ksamolA co robiłeś do tej pory???? Zbierałeś piasek????? ~ WOLNY ELBLAGCzyżby Panu Stefanowi zostało trochę odpadów po zamkniętej odlewni z Pasłęka ? A może... ~ Mariusz LewandowskiByłoby super! Zbyt piękne, aby było możliwe. ~ NetaPomysł ok, ALE: 1. Co z ewentualnymi powodziami? 2. Co z "elementem" z tamtej dzielnicy miasta,... ~ Anty

Elbląg. Zadłużył mieszkanie na 192 tysiące złotych. Jest lista lokali po eksmisji do zamiany

› bieżące 11 miesięcy temu    26.10.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 Elbląg. Zadłużył mieszkanie na 192 tysiące złotych. Jest lista lokali po eksmisji do zamiany fot. Marcin Mogiałło

Miasto dysponuje 300 lokalami, których najemcy zostali eksmitowani prawomocnymi wyrokami sądowymi. Najbardziej zadłużone mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 metrów kwadratowych znajduje się przy ul. Królewieckiej. Dług z odsetkami wynosi 192 tys. zł. Czterdzieści lokali jest zadłużonych na ponad 80 tys. zł.

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się lista 300 mieszkań komunalnych objętych prawomocnymi wyrokami eksmisyjnymi. Można złożyć wniosek lub ofertę zamiany. Jeszcze pięć miesięcy temu było ich tylko 143. 

Wszystkie mieszkania są zadłużone. Najmniej to przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 39 m kw. - tylko 742 zł z odsetkami, najwięcej to przy ul. Królewieckiej - 192 tys. zł, w tym 106 tys. należność podstawowa, a 82 tys. zł to odsetki. Ma ono powierzchnię 46 metrów kwadratowych. 

Przeważnie dług jednego lokalu wynosi kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Więc skromnie licząc to ponad 10 milionów zł należności w całym mieście. Mieszkania mają zwykle  piece, tylko kilka centralne ogrzewanie. Powierzchnia użytkowa średnio około 30 metrów kwadratowych. Najczęściej są dwupokojowe. Nie wszystkie mają łazienki. 

Lista mieszkań przeznaczonych do zamiany, po eksmisji prawomocnym wyrokiem sądu:

http://um-elblag.samorzady.pl/art/id/31210 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 4
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tatus505
11 miesięcy temu ocena: 83%  2
nie płacą to gonić i dać tym co zapłacą koniec chowania darmozjadów
odpowiedz oceń komentarz 5 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zrew
11 miesięcy temu ocena: 14% 1
Jesteś debilem nie każdego stać na opłatę rachunków
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.