› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud

Elbląskie szkoły otrzymają nowe komputery

› bieżące ponad rok temu    6.08.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 16 / 100%
A A A
Elbląskie szkoły otrzymają nowe komputery fot. elblag.net

Sześć szkół ponadgimnazjalnych z Elbląga już wkrótce wzbogaci się o nowoczesne sale komputerowe. Miasto otrzymało unijne dofinansowanie na adaptację i wyposażenie szkolnych pracowni, w celu poprawy jakości kształcenia kadry informatycznej na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach projektu „Wyposażenie pracowni komputerowych w elbląskich placówkach oświatowych oferujących kształcenie na kierunkach informatycznych”, nowe sale komputerowe zyskają: Zespół Szkół Mechanicznych, Centrum Kształcenia Praktycznego, Centrum Kształcenia Ustawicznego, Zespół Szkół Ogólnokształcących,  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 oraz IV Liceum Ogólnokształcące.

Realizacja zadania umożliwi: doposażenie pracowni informatycznych w wymienionych szkołach,  dostosowanie bazy szkolnictwa zawodowego do obowiązujących standardów kształcenia, poszerzenie zakresu kształcenia i dostosowanie oferty szkoleniowej do potrzeb pracodawców, w szczególności z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Całkowity koszt projektu to prawie 1,6 mln zł. Miasto Elbląg zdobyło dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości: 1,3 mln zł. Projekt został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 - 2013.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.