› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
spierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janekZarządem budynków komunalnych , to w jaki sposób dbają o budynki oraz jaki mają burdel w... likwidują agencje a bankomatów jak na lekarstwo ~ janPrzecież dyrektorzy PKO zarabiają za mało milionów więc trzeba szukać oszczędności... ~ ermeble w pomieszczeniu to ważna rzecz, ale najważniejsze to ze sobą wszystko zgrać i zadbać... ~ Malina1122Na Mickiewicza tez zlikwidowali ~ elblążanka "Przecież od wielu lat tam była, pełno ludzi zawsze, starsi płacą różne opłaty" a z... ~ bankster

Excellent zestaw prysznicowy – warto czy nie?

› poradnik miesiąc temu    6.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Excellent zestaw prysznicowy – warto czy nie?

W Polsce coraz częściej stawia się na gotowe zestawy prysznicowe. Montowane są one samodzielnie w kabinie natryskowej bądź w połączeniu z wanną. Jaki model jednak wybrać, aby posłużył przez wiele lat? Czy Excellent zestaw prysznicowy to dobry wybór? Co cechuje ten model?

Czym zestaw prysznicowy natynkowy różni się od zestawu podtynkowego?

Łazienka powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Jednak wybór odpowiednich rozwiązań aranżacyjnych w tym przypadku nie jest sprawą prostą. Wynika to z bogatej oferty dostępnej obecnie na rynku, przez którą często nie wiadomo, na co się zdecydować. Pewne problemy sprawia już zakup zestawu prysznicowego. Do wyboru są modele natynkowe i podtynkowe. Te pierwsze zwane również ściennymi są w całości wyprowadzone na zewnątrz. Zestawy podtynkowe z kolei są schowane pod tynkiem. Widać jedynie ich elementy sterujące oraz wylewki. Oba rozwiązania mają przy tym swoich zwolenników i przeciwników.

Czy warto zdecydować się na Excellent zestaw prysznicowy natynkowy?

Przy wykańczaniu łazienki trzeba podjąć wiele istotnych decyzji aranżacyjnych. Czy Excellent zestaw prysznicowy natynkowy to dobry wybór? A może lepiej zdecydować się na zestaw podtynkowy? W przypadku montażu podtynkowego trzeba podjąć decyzję jak najwcześniej, bo wiąże się to oczywiście z dość mocną ingerencją w strukturę ściany.

Zestawy natynkowe są o wiele łatwiejsze w montażu. W razie ewentualnej awarii, nie ma też większego problemu z ich naprawą czy wymianą. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale przy dużych łazienkach, gdzie zmieści się sporo elementów. Stawiając na Excellent zestaw prysznicowy z deszczownicą nie trzeba się przy tym obawiać, że całość będzie się prezentować mało efektownie. Obecnie na rynku nie brakuje zresztą rozwiązań niezwykle estetycznych.

Na zestawy podtynkowe często stawia się w małych łazienkach, gdzie każdy centymetr sześcienny przestrzeni jest na wagę złota. Zestawy tego typu są doskonałym dopełnieniem aranżacji minimalistycznych. Jednak w razie awarii, konieczne jest kucie tynku i płytek ceramicznych, co znacznie podnosi koszty prac.

Modna i nowoczesna łazienka z zestawem prysznicowym

Obecnie zestawy prysznicowe cieszą się bardzo dużą popularnością i nic w tym dziwnego. To w końcu rozwiązanie kompleksowe. Nie trzeba bowiem kupować osobno baterii prysznicowej, słuchawki, deszczownicy oraz pozostałych elementów. Dodatkowo, w takim przypadku można mieć pewność, że całość będzie naprawdę jednolita stylistycznie.

Podstawowy zestaw prysznicowy składa się przy tym z kilku elementów. Kluczowe znaczenie ma oczywiście bateria. Żaden zestaw prysznicowy nie może się obejść także bez dobrej jakości słuchawki. Standardem są już modele oferujące kilka różnych standardów strumieni. Kolejny element to deszczownica, która może mieć różnorodne kształty i formy. Daje ona możliwość zastąpienia zwykłej kąpieli prysznicowej odpoczynkiem w przyjemnym deszczu. Całość łączy drążek, który montowany bywa, jak wspomniano wyżej, natynkowo lub podtynkowo.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.