› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Chodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka No rzeczywiście kultura.. Pismo zaczynające się od zwrotu Brudasie. Jestem ciekawa kto te... ~ Oburzona Łaża nie wiadomo gdzie w centrum, idzcie pod most na Modrzewinę tam to syf jest straszny i wielu... ~ elblążaninBłagam zajrzyjcie od strony ogrodu na wysokości przed posesją Łódzka 30 ~ potrzebna interwencjaZapraszam na parking przy ul. Kwiatkowskiego jedno wysypisko śmieci. Ciekawe komu wystawią mandat... ~ qazCo istatniejsze obecnie dzieki nim można dokonac bardzo ciekawych aranżacji wnętrz. Samo... ~ kulamarek11Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosna

Gdzie szukać tanich ofert ubezpieczenia mieszkania?

› poradnik 2 miesiące temu    11.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gdzie szukać tanich ofert ubezpieczenia mieszkania?

Już 80% Polaków ubezpiecza swoje domy i mieszkania. To przejaw zdrowego rozsądku, ponieważ roczny koszt polisy jest wielokrotnie niższy od wydatków, jakie niesie ze sobą np. włamanie, pożar czy zalanie nieruchomości. Ubezpieczenie mieszkania wcale nie jest luksusem dla wybranych. Zwłaszcza, że dobra polisa nie musi być droga. Gdzie zatem szukać tanich ofert ubezpieczenia mieszkania?

Tanie ubezpieczenie znajdziesz w Internecie

W dobie internetowych porównywarek ubezpieczeń znalezienie dobrej polisy ubezpieczeniowej w rozsądnej cenie jest kwestią spędzenia kilku minut przed komputerem. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest chociażby ubezpieczenia mieszkania z rankomat.pl. Tę porównywarkę kojarzymy przede wszystkim z polisami komunikacyjnymi, tymczasem rankomat.pl oferuje już pełen zakres produktów ubezpieczeniowych, w tym właśnie majątkowych.

Zawarcie umowy ubezpieczenia mieszkania przez Internet jest bardzo proste i oszczędza mnóstwo czasu. Nie musisz wybierać się do agenta, rozmawiać z konsultantem na infolinii czy samodzielnie analizować poszczególnych ofert. Porównywarka zrobi wszystko za Ciebie.

Wystarczy podać dane, podstawowe informacje na temat nieruchomości, a następnie otrzymasz konkretne propozycje od różnych ubezpieczycieli. Po wybraniu jednej z nich pozostaje już tylko uzupełnienie wszystkich danych i dokonanie płatności przez Internet. Polisa zostanie wysłana na Twoją skrzynkę mailową lub pocztą tradycyjną.

A co, jeśli później znajdziesz jeszcze lepszą ofertę?

Ogromną zaletą zawierania polisy majątkowej online jest prawo do odstąpienia od umowy w ciągu aż 30 dni. Gwarantuje Ci to ustawa o prawach konsumenta. Jeśli więc w ciągu miesiąca stwierdzisz, że jednak pierwotnie wybrana oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji, otrzymując zwrot opłaconej składki.

Czy to jest bezpieczne?

Jeśli do tej pory wykupywałeś ubezpieczenie nieruchomości tylko u agenta, bo „tak jest bezpieczniej”, to powinieneś wiedzieć, że opcja internetowa gwarantuje Ci podobny lub nawet wyższy poziom ochrony. Oczywiście przed podaniem jakichkolwiek danych na stronie internetowej towarzystwa ubezpieczeniowego lub porównywarki, warto sprawdzić, czy połączenie jest szyfrowane (symbol zielonej kłódki w pasku przeglądarki). Jeśli tak, to masz pewność, że nikt niepowołany nie wejdzie w posiadanie poufnych informacji o Tobie i Twojej nieruchomości.

Nie musisz się również obawiać, że po wypełnieniu formularza i nieskorzystaniu z oferty będziesz nękany telefonami od ubezpieczeniowych akwizytorów. To już nie te czasy. Obecnie wyłącznie Ty możesz wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny czy elektroniczny ze strony towarzystw. Jeśli tego nie zrobisz, porównywarka nie udostępni nikomu Twojego adresu e-mail i numeru telefonu.

Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy ubezpieczenia mieszkania przez Internet?

Kluczowe znaczenie ma gwarantowany zakres ochrony. Przy wyborze polisy na pewno nie należy się kierować wyłącznie wysokością składki. Musisz mieć pewność, że dane ubezpieczenie zadziała wtedy, gdy będziesz tego najbardziej potrzebować.

Dlatego zwróć uwagę, czy polisa obejmuje szkody wynikające ze zdarzeń losowych (np. pożar), jak i umyślnego działania człowieka (np. włamanie). Ważne jest także, aby ubezpieczenie obejmowało składniki ruchome, czyli meble, sprzęt RTV i AGD, cenne przedmioty itd.

Samodzielna analiza poszczególnych ofert ubezpieczeniowych jest oczywiście trudna i czasochłonna. To kolejny powód, dla którego warto kupić ubezpieczenie mieszkania za pośrednictwem internetowej porównywarki. W rankomat.pl wszystkie wyświetlone oferty zawierają zakres ubezpieczenia, co pozwala Ci szybko ocenić ich atrakcyjność w stosunku do ceny.

Ponadto zawsze możesz poprosić o pomoc specjalistów od ubezpieczeń, którzy podpowiedzią Ci wybór polisy najlepiej odpowiadającej Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.