› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
8 lat temu było 3 razy mniej zadłużonych, czy to wiele nie mówi?,a co na to PiS z dobrej... ~ EuPiCzy jakiś urzędnik może wytłumaczyć w jaki sposób można doprowadzić do stutysięcznego... ~ ???Interesuje mnie kilka mieszkań ze splace zadłużenie i je przejmie jak to zrobić ktoś cos... ~ Spłace dług Ty człowieku zasuwas po 12 h 6 dni w tygodniu żeby opłacić stacje a miasto ma tyle lokali ze by... ~ 21 wiek a nie komuna ;-) Niektórzy muszą pracować z nadgodzinami i w weekendy żeby nie mieć zadłużenia a patologia... ~ Dośćprzy tej ulicy jest chyba 5 takich samych bloków, a tylko ten tak wygląda, to chyba świadczy o... ~ m&mNie rozumiem, jak wspolnota ma pretensje sama do siebie? Prosze wziac kredyt i robic remont, a nie... ~ Elblazaninto jest luksus, Bema 33 klatka szok ~ mama"Nie ma domofonu więc co rusz nocuje na klatce bezdomny. Boimy się czy nie zaprószy ognia" W... ~ DonDenie gadajcie glupot mieszkania w srodku sa extra chyba ze ktos nie dba to ze troche tynku odpada to... ~ masakraco za glupoty po prostu chca zeby im blok wyrementowac mieszkalem tam wiele lat nie dawno sie... ~ aaaaaaaaasZebrać się w kupę,zrobić zebranie,ustalić reguły remontu u gitara. Prezes pomoże,tylko... ~ Skutki kupna mieszkania na własność Pni MK niedługo będą wybory samorządowe i trzeba sie pokazać że coś się robi? ~ dodoW końcu ktoś się tym zajął. ~ wagaI aleja Piłsudskiego ~ polNo i teraz jasnosc sie stala. Wielkie dzieki za wyjasnienia, tego nam trzeba bylo. A propos... ~ Jacoby18.25.3. Wyrazy wchodzące w skład określenia dotyczącego nazw ulic, placów i parków oraz... ~ ulica, aleja, plac, pałac Pod Globusem, willa Atma, most Grunwaldzki, most Poniatowskiego, brama Isztar, pomnik... ~ ulica, aleja, plac

Głosowanie na szkolne stołówki nadal trwa! Szkoły z Elbląga nieźle sobie radzą. Pomóżmy!

› konkursy 10 miesięcy temu    19.04.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Jeszcze przez 6 tygodni trwa głosowanie w konkursie, który towarzyszy programowi „Extra Szkolna Stołówka”. Szkoły podstawowe walczą o remont stołówki – takie wsparcie otrzyma pięć szkół z całej Polski. Ponadto w 50 szkołach zostaną przeprowadzone warsztaty dotyczące mądrego gospodarowania żywnością, a każda szkoła, która przystąpi do programu, otrzyma dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych.

Szkoła Podstawowa nr 19 im Bohaterów Westerplatte z Elbląga zgromadziła dotychczas (19 kwietnia, godz. 13:04) 2947 punktów i jest w ścisłej czołówce szkół z naszego województwa. Zaraz za nią jest Szkoła Podstawowa nr 16 im. J. wybickiego z Elbląga (2289 punktów).

Głosowanie na szkoły ruszyło 1 lutego i potrwa do 31 maja, dlatego to najlepszy czas na mobilizację! 
Do tej pory do konkursu zgłosiło się 471 szkół z całej Polski, w tym z poszczególnych województw (dane z dnia 13.04.2017):

 • z województwa dolnośląskiego - 27
 • z kujawsko – pomorskiego – 10
 • z lubelskiego – 56
 • z lubuskiego – 3
 • z łódzkiego – 35
 • z małopolskiego – 18
 • z mazowieckiego – 63
 • z opolskiego –  14
 • z podkarpackiego – 21
 • z podlaskiego – 7
 • z pomorskiego – 18
 • ze śląskiego – 103
 • ze świętokrzyskiego – 15
 • z warmińsko – mazurskiego – 26
 • z wielkopolskiego – 30
 • z zachodniopomorskiego – 25

Najwięcej głosów łącznie zebrały dotychczas szkoły z województw: śląskiego, mazowieckiego i lubelskiego. 
A oto pierwsza 10. szkół z największą ilością głosów:

 1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie
 2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
 3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi
 4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach
 5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem
 6. Szkoła Podstawowa im. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach Grubakach
 7. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Rychwale
 8. Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach
 9. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach
 10. Szkoła Podstawowa w Sewerynowie.

Jak zagłosować na szkołę?

Rywalizacja jest zacięta, bo jest o co walczyć. Jak sprawić, aby szkoła z naszego regionu miała szansę na wygraną? Głosować na szkoły może każdy - wystarczy wejść na stronę extrastolowki.pl i zagłosować na zdjęcie stołówki dodane przez daną szkołę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie, warty jeden punkt. Aby zwiększyć szansę na wygraną, wystarczy zarejestrować paragon z dowolnego produktu Delmy – szkoła otrzyma wtedy głos o wartości 10 punktów. W ostatnim miesiącu głosowania warto pamiętać, by nadal wspomagać swoimi głosami szkołę ze swojego regionu.

Jest o co walczyć!

Stołówki zostaną wyremontowane w pięciu szkołach. Ponadto w 50 kolejnych szkołach z największą ilością głosów eksperci Federacji Polskich Banków Żywności przeprowadzą warsztaty dotyczące mądrego gospodarowania żywnością. 30 kolejnych szkół otrzyma także zestaw 50 kolorowych tac, w które extra stołówka powinna być wyposażona. 

Regulamin programu znajduje się na extrastolowki.pl.
Inicjator programu – Delma 
Partner społeczny – Federacja Polskich Banków Żywności


„Extra Szkolna Stołówka” to program edukacyjny dedykowany dla szkół podstawowych, którego partnerem społecznym jest Federacja Polskich Banków Żywności. Jego celem jest polepszenie warunków, w jakich dzieci w szkołach spożywają posiłki, oraz edukacja w zakresie właściwego gospodarowania żywnością. Każda szkoła zarejestrowana na stronie www.extrastolowki.pl otrzyma materiały edukacyjne w formie elektronicznej oraz scenariusz prowadzenia lekcji dla nauczycieli, przygotowane przez ekspertów Federacji Polskich Banków Żywności. Programowi towarzyszy konkurs skierowany do szkół podstawowych, dzięki któremu zostanie wyłonionych 5 placówek, które wygrają remont stołówki o 30 000 zł. Rejestracji może dokonać dyrektor placówki lub inna osoba dorosła za jego zgodą, w okresie od 2 stycznia 2017 r. do 31 maja 2017 r. Inicjatorem programu jest marka Delma.
Regulamin programu znajduje się na extrastolowki.pl.

 • Extra Szkolna Stołówka
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.