› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›
B1 - Stawbud
Tak, tanie nieruchomości to atut Elbląga ~ domliSzczury to jedno, ale masakrą totalną był też smród ;/ ~ PaulekKostonNiestety budynek jest dewastowany w znacznym stopniu. Nikt nie dba o przestrzeń wokół. ~ No nameNiestety, rządy PIS uwolniły u ludzi najgorsze cechy i zachowania i uczyniły z nich standardy... ~ ivanMieszkańcy sami podrzucają odpady do parków np dzikie ogródki zamiast do śmieci to do parku ... ~ JanPrezes z gospodarzem doprowadzili mimo sprzeciwu działkowców do autostrady na terenie działek... ~ JanuszWszystko jest koszmarnie drogie, mieszkania to jedno, ale i jedzenie drogie, życie po prostu. ~ Miszka88Mieszkania w ogóle są coraz droższe. ~ TubiskowaDzien dobry chciałabym wynająć sale na 6 sierpnia jak można się skontaktowac ~ AgaWedług mnie jak coś będzie nie tak, to raczej nie pozwolą zrobić basnu. Ale to najlepiej... ~ agnessZmiękczacz w piwnicy + filtr ultrafiltracja z mineralizatorem w kuchni = nowe życie we własnym... ~ AlekByłam tam w roku 66 więc 20 lat po wojnie i niestety mamy jako społeczeństwo udział w... ~ Balladyna A ja i tak robię prawie wszytskie zakupy online. Spożywkę, ciuchy, meble, a nawet kwiaty. ~ AnikawJa myślę, że Elbląg jest fajnym miastem i warto w nim kupić mieszkanie, nie tylko do... ~ KamilSOsobiście polecam propozycje przygotowywane przez biuro Kingdom (www.kingdomelblag.pl). Pani Ani... ~ KamillMogło by miasto sprzedać za niewielkie pieniądze np.mi ja bym chętnie w nim zamieszkała z... ~ SzczeraPrzykro mi jak czytam takie wiadomości. Sama miałam mieszkanie zadłużone na prawie 18 tysięcy.... ~ aga elblag Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.

Głosowanie na szkolne stołówki nadal trwa! Szkoły z Elbląga nieźle sobie radzą. Pomóżmy!

› konkursy ponad rok temu    19.04.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Jeszcze przez 6 tygodni trwa głosowanie w konkursie, który towarzyszy programowi „Extra Szkolna Stołówka”. Szkoły podstawowe walczą o remont stołówki – takie wsparcie otrzyma pięć szkół z całej Polski. Ponadto w 50 szkołach zostaną przeprowadzone warsztaty dotyczące mądrego gospodarowania żywnością, a każda szkoła, która przystąpi do programu, otrzyma dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych.

Szkoła Podstawowa nr 19 im Bohaterów Westerplatte z Elbląga zgromadziła dotychczas (19 kwietnia, godz. 13:04) 2947 punktów i jest w ścisłej czołówce szkół z naszego województwa. Zaraz za nią jest Szkoła Podstawowa nr 16 im. J. wybickiego z Elbląga (2289 punktów).

Głosowanie na szkoły ruszyło 1 lutego i potrwa do 31 maja, dlatego to najlepszy czas na mobilizację! 
Do tej pory do konkursu zgłosiło się 471 szkół z całej Polski, w tym z poszczególnych województw (dane z dnia 13.04.2017):

  • z województwa dolnośląskiego - 27
  • z kujawsko – pomorskiego – 10
  • z lubelskiego – 56
  • z lubuskiego – 3
  • z łódzkiego – 35
  • z małopolskiego – 18
  • z mazowieckiego – 63
  • z opolskiego –  14
  • z podkarpackiego – 21
  • z podlaskiego – 7
  • z pomorskiego – 18
  • ze śląskiego – 103
  • ze świętokrzyskiego – 15
  • z warmińsko – mazurskiego – 26
  • z wielkopolskiego – 30
  • z zachodniopomorskiego – 25

Najwięcej głosów łącznie zebrały dotychczas szkoły z województw: śląskiego, mazowieckiego i lubelskiego. 
A oto pierwsza 10. szkół z największą ilością głosów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Rudniku nad Sanem
  6. Szkoła Podstawowa im. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach Grubakach
  7. Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Rychwale
  8. Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach
  9. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach
  10. Szkoła Podstawowa w Sewerynowie.

Jak zagłosować na szkołę?

Rywalizacja jest zacięta, bo jest o co walczyć. Jak sprawić, aby szkoła z naszego regionu miała szansę na wygraną? Głosować na szkoły może każdy - wystarczy wejść na stronę extrastolowki.pl i zagłosować na zdjęcie stołówki dodane przez daną szkołę. Jedna osoba może oddać jeden głos dziennie, warty jeden punkt. Aby zwiększyć szansę na wygraną, wystarczy zarejestrować paragon z dowolnego produktu Delmy – szkoła otrzyma wtedy głos o wartości 10 punktów. W ostatnim miesiącu głosowania warto pamiętać, by nadal wspomagać swoimi głosami szkołę ze swojego regionu.

Jest o co walczyć!

Stołówki zostaną wyremontowane w pięciu szkołach. Ponadto w 50 kolejnych szkołach z największą ilością głosów eksperci Federacji Polskich Banków Żywności przeprowadzą warsztaty dotyczące mądrego gospodarowania żywnością. 30 kolejnych szkół otrzyma także zestaw 50 kolorowych tac, w które extra stołówka powinna być wyposażona. 

Regulamin programu znajduje się na extrastolowki.pl.
Inicjator programu – Delma 
Partner społeczny – Federacja Polskich Banków Żywności


„Extra Szkolna Stołówka” to program edukacyjny dedykowany dla szkół podstawowych, którego partnerem społecznym jest Federacja Polskich Banków Żywności. Jego celem jest polepszenie warunków, w jakich dzieci w szkołach spożywają posiłki, oraz edukacja w zakresie właściwego gospodarowania żywnością. Każda szkoła zarejestrowana na stronie www.extrastolowki.pl otrzyma materiały edukacyjne w formie elektronicznej oraz scenariusz prowadzenia lekcji dla nauczycieli, przygotowane przez ekspertów Federacji Polskich Banków Żywności. Programowi towarzyszy konkurs skierowany do szkół podstawowych, dzięki któremu zostanie wyłonionych 5 placówek, które wygrają remont stołówki o 30 000 zł. Rejestracji może dokonać dyrektor placówki lub inna osoba dorosła za jego zgodą, w okresie od 2 stycznia 2017 r. do 31 maja 2017 r. Inicjatorem programu jest marka Delma.
Regulamin programu znajduje się na extrastolowki.pl.

  • Extra Szkolna Stołówka
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 1
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.