› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›
Kocham Cię mój Elblągu. Tęsknię za miastem , odwiedzam moje miasto Elbląg raz w... ~ Kasia , kocham Cię mój Elblągu.Ulica Freta to moje dzieciństwo i lata młodzieńcze. Czasem, gdy jestem w Elblągu zajeżdżam... ~ MarekWarto dobrać odpowiednią ofertę i skorzystać z jakiejś porywnówarki pożyczek jak... ~ gostekno nie i mieszkańcy Gładysz i Podągów jeszcze nie stoją z kosami na sztorc na rubieżach wsi?!... ~ nie będzie bawarczyk pluł nam w twarz Hazard to jedno z gorszych uzależnień ponieważ w amoku niszczymy też życie innym ludziom...... ~ marcelii94Wszystko zależy od jakości zastosowanych materiałów. Sam projekt ma w sobie sporo elegancji. ~ umbraspierdolili cala starowke tymi kwadrackami idici zadza miastem to jest tylko do do... ~ lobbyDlaczego urzędasy i miejski konserwator zabytków pozwalają na to aby na Starym Mieście budować... ~ yghjdtDrodzy włodarze, a co z kamienicą znanego "hotelarza" Jana.P.? rozumiem tłumaczenie, że w... ~ dfgWybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest bardzo ważny. Konsekwencje złej decyzji... ~ rankingowChyba z 12 jak nie więcej zł za prowizję prowadzenia konta ROR. Policzcie sobie w skali roku ile... ~ Najdroższy bank w Polsce. Z tego co kojarze to już 30 lat temu wisiały w nim tabliczki do rozbiorki... ~ ...Weźcie mieszkańcy zbierzcie się w kupę. Wykupcie mieszkania, stwórzcie wspólnotę. ZBK tylko... ~ Stanowcze NIE dla burzenia w mieście zabytków! Niepojęte, jak w Elblągu jest kompletny brak poszanowania dla architektury i przeszłości... ~ OburzonyNie muszą kupować. Mogą też wynajmować na wolnym rynku, przecież to na tych samych zasadach. ~ EwelinaKupcie se jak normalni ludzie. ~ bezwzględnyMieszkańcy mogą też kupić mieszkanie na wolnym rynku. Tak jak ja kupiłem, płace kredyt. A nie... ~ polismonitoring będzie najlepszym rozwiązaniem :)  ~ janek

I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

› bieżące ponad rok temu    1.04.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 144 / 57%
A A A
I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było! Firma Kascomp serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na I Targi Wyposażenia sklepów i gastronomii w Elblągu. Patrząc na plan dnia można jasno powiedzieć – będzie się działo.

Targi ElGastroMarkt zorganizowane przez firmę KAScomp to pierwsze takie wydarzenie w Elblągu. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące profesjonalne wyposażenie zakładów gastronomicznych jak i wszelkiego rodzaju punktów żywienia zbiorowego. W czasie targów odwiedzający będą mogli skorzystać z wielu specjalnie na ten dzień przygotowanych ofert nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla gospodarstw domowych. Szeroka oferta produktów i usług będzie obejmować m.in. wyposażenie kuchni, baru, bufetu, zastawę stołową, szkolenia personelu i wiele, wiele innych.

W czasie trwania targów będą obowiązywały obniżone ceny na zakup urządzeń specjalistycznych, kas fiskalnych, ekspresów do kawy, porcelany etc – ale tylko w dniu targów!

To jedyne w okolicy wydarzenie, na którym można będzie zobaczyć tak szeroką gamę kompleksowego wyposażenia do hoteli, gastronomii, handlu, cukierni oraz małych zakładów produkcyjnych. W czasie trwania targów będzie jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania ze specjalistami swoich dziedzin – technologami utrzymania czystości oraz szefami kuchni. Te targi to możliwość uzyskania szczegółowych, ale przede wszystkim darmowych konsulatacji. Istnieje również opcja przygotowania projektu technologicznego do uzgodnienia z sanepidem. Co więcej – podczas targów będzie można zapisać się na darmowe szkolenia:

„Zdrowe wyżywienie w dobrej cenie” w placówkach oświatowych ‘Moja pierwsza gastronomia – jak i od czego zacząć’ Barmańskie – skierowane do pracowników gastronomii Liczba miejsc darmowych na szkolenia jest ograniczona!

Zapytaliśmy przedstawicieli elbląskiej firmy KAScomp, która jest głównym organizatorem i pomysłodawcą imprezy, skąd idea utworzenia takich targów w Elblągu?

Zamysł ten powstał wiele miesięcy temu i mimo wielu trudności udało się ją zorganizować. Działania takie mają na celu zaoszczędzić okolicznym firmą czasu jaki zwykłe musza poświęcić na wyjazdy na targi. Wszyscy specjaliści będą na miejscu do dyspozycji gości. Klienci będą mogli poradzić się, czy poprosić o projekt technologiczny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na I Targi ElGastroMarkt, które odbędą się 9 kwietnia 2014 roku o godziniach od 10.00 do 17.00 w Hotelu Arbiter (Plac Słowiański 2 w Elblągu).

Darmowa rejestracja: http://www.kascomp.net/targi-elgastromarkt.html

Ulica Wieżowa 13, 82-300 Elblag , tel. 55 642 22 00, tel.kom. 508 348 606
Strona internetowa: www.kascomp.net

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.