› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
Straż miejska raczej Straż Wiejska nie wierzę w te brednie, raczej jedno wielkie kłamstwo. ~ SorChętnie popatrzę jak straż miejska i inne służby będą kontrolować tereny, bo jakoś nigdy... ~ Wiosnana robotniczej kolo rynku syf za blokami za sklepem abc kto to posprzata ~ mieszkaniec rencistabędzie tak jak w tamtym roku nawet z samochodu nie wysiądą a przez podwórka należące do... ~ novak Wszystko cacy zobaczcie jaki jest meksyk z tyłu Górnośląskiej od strony Dolinki po lewei... ~ tatus505Czy te ceny- http://www.baltica-heaven.pl są porównywalne do Waszych? Czy wyglądają... ~ KarinaWCzyli perspektywa Elbląga taka że Elbląg się zwija -Miasto do rozwoju potrzebuje młodych... ~ ErykW Elblagu są ceny atrakcyjne porownując do Gdanska ,nie wspomnę o Sopocie. ~ agataW Gdyni znajoma sprzedała mieszkanie 70m2 do kapitalnego remontu za 600 tys złotych i gdzie tu... ~ sw mikolajW Gdansku na Morenie za mieszkanie 36m2 w stanie denweloperskim trzeba zapłacić 10 000 za m2 ~ ElblążaninA czemu nie pisz A że te mieszkanie w Gdansku za 5800za m2 to są Kowale przy obwodnicy samej... ~ patolaCeny w Gdańsku rzeczywiście atrakcyjne w porównaniu do Elbląga. Znajoma kupiła niedawno... ~ onaBeczelność elbląskich tzw. developerów nie zna granic. Dobrze wiedzą, że Elblążanie... ~ Prawdazarobki elblaskie, ceny gdanskie ~ qwerty1234Ten artykuł jest bez sensu. Wynika z niego, że ceny używanych mieszkań w Elblągu są dwa razy... ~ pytajacy na pustyniStąd trzeba uciekać. Ale o to chyba włodarzą chodzi. Starzy wymrą a młodzi nie będą drzeć... ~ gośćGrubo przesadzone te ceny. Kolega z Elblaga kupił właśnie w Gdańsku 85m2 w starym budownictwie... ~ EdJa bym wszystko zrobiła aby uzyskać takie mieszkanie a nie którzy ludzie dostają i zadłużają ~ Ania

I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

› bieżące ponad rok temu    1.04.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 144 / 57%
A A A
I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było! Firma Kascomp serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na I Targi Wyposażenia sklepów i gastronomii w Elblągu. Patrząc na plan dnia można jasno powiedzieć – będzie się działo.

Targi ElGastroMarkt zorganizowane przez firmę KAScomp to pierwsze takie wydarzenie w Elblągu. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące profesjonalne wyposażenie zakładów gastronomicznych jak i wszelkiego rodzaju punktów żywienia zbiorowego. W czasie targów odwiedzający będą mogli skorzystać z wielu specjalnie na ten dzień przygotowanych ofert nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla gospodarstw domowych. Szeroka oferta produktów i usług będzie obejmować m.in. wyposażenie kuchni, baru, bufetu, zastawę stołową, szkolenia personelu i wiele, wiele innych.

W czasie trwania targów będą obowiązywały obniżone ceny na zakup urządzeń specjalistycznych, kas fiskalnych, ekspresów do kawy, porcelany etc – ale tylko w dniu targów!

To jedyne w okolicy wydarzenie, na którym można będzie zobaczyć tak szeroką gamę kompleksowego wyposażenia do hoteli, gastronomii, handlu, cukierni oraz małych zakładów produkcyjnych. W czasie trwania targów będzie jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania ze specjalistami swoich dziedzin – technologami utrzymania czystości oraz szefami kuchni. Te targi to możliwość uzyskania szczegółowych, ale przede wszystkim darmowych konsulatacji. Istnieje również opcja przygotowania projektu technologicznego do uzgodnienia z sanepidem. Co więcej – podczas targów będzie można zapisać się na darmowe szkolenia:

„Zdrowe wyżywienie w dobrej cenie” w placówkach oświatowych ‘Moja pierwsza gastronomia – jak i od czego zacząć’ Barmańskie – skierowane do pracowników gastronomii Liczba miejsc darmowych na szkolenia jest ograniczona!

Zapytaliśmy przedstawicieli elbląskiej firmy KAScomp, która jest głównym organizatorem i pomysłodawcą imprezy, skąd idea utworzenia takich targów w Elblągu?

Zamysł ten powstał wiele miesięcy temu i mimo wielu trudności udało się ją zorganizować. Działania takie mają na celu zaoszczędzić okolicznym firmą czasu jaki zwykłe musza poświęcić na wyjazdy na targi. Wszyscy specjaliści będą na miejscu do dyspozycji gości. Klienci będą mogli poradzić się, czy poprosić o projekt technologiczny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na I Targi ElGastroMarkt, które odbędą się 9 kwietnia 2014 roku o godziniach od 10.00 do 17.00 w Hotelu Arbiter (Plac Słowiański 2 w Elblągu).

Darmowa rejestracja: http://www.kascomp.net/targi-elgastromarkt.html

Ulica Wieżowa 13, 82-300 Elblag , tel. 55 642 22 00, tel.kom. 508 348 606
Strona internetowa: www.kascomp.net

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.