› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
nie wydawajcie pieniędzy na pierdoły zróbcie basen na Spacerowej ~ wkurzonyJak to jest, że wbrew temu, jak nam wmawiają od 1999 r., że w tym zapyziałym województwie nam... ~ Do_pomorskiegoTo Symbol - POMNIK rządów PO tak robili z całą Polską ! ~ ErykPrzetrwał wojnę a został zlikwidowany za tzw. wolnej Polski. Wolnej? Chyba od rozsądku. ~ emigrantWładza wszystko zniszczy. Tu mamy jeden z nielicznych przykładów. ~ Bartoszz I co zrobić? Kierownik wpłacił dwa klocki na kampanię i co mu zrobią? ~ smutne miasto Proszę sobie obejrzeć harmonogram zajęć na krytej pływalni przy ul. Robotniczej ~ PatWszystko zależy od godziny, ale jak są szkoły to jest po pływaniu. ~ motylChodzę na basen w godz. 12.20 -15.00 i na ogół są w tym czasie 2-3 tory wolne ~ maka47Jest naprawdę żle. Chodzę na basen co tydzień iciągle tory zajęte ~ nonaDzieci też są mieszkańcami tego miasta. ~ wswChodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ Uzi

I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

› bieżące ponad rok temu    1.04.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 144 / 57%
A A A
I Targi wyposażenia sklepów i gastronomii organizowane przez KASCOMP. Serdecznie zapraszamy!

Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było! Firma Kascomp serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na I Targi Wyposażenia sklepów i gastronomii w Elblągu. Patrząc na plan dnia można jasno powiedzieć – będzie się działo.

Targi ElGastroMarkt zorganizowane przez firmę KAScomp to pierwsze takie wydarzenie w Elblągu. Na targach swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące profesjonalne wyposażenie zakładów gastronomicznych jak i wszelkiego rodzaju punktów żywienia zbiorowego. W czasie targów odwiedzający będą mogli skorzystać z wielu specjalnie na ten dzień przygotowanych ofert nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla gospodarstw domowych. Szeroka oferta produktów i usług będzie obejmować m.in. wyposażenie kuchni, baru, bufetu, zastawę stołową, szkolenia personelu i wiele, wiele innych.

W czasie trwania targów będą obowiązywały obniżone ceny na zakup urządzeń specjalistycznych, kas fiskalnych, ekspresów do kawy, porcelany etc – ale tylko w dniu targów!

To jedyne w okolicy wydarzenie, na którym można będzie zobaczyć tak szeroką gamę kompleksowego wyposażenia do hoteli, gastronomii, handlu, cukierni oraz małych zakładów produkcyjnych. W czasie trwania targów będzie jedyna w swoim rodzaju możliwość spotkania ze specjalistami swoich dziedzin – technologami utrzymania czystości oraz szefami kuchni. Te targi to możliwość uzyskania szczegółowych, ale przede wszystkim darmowych konsulatacji. Istnieje również opcja przygotowania projektu technologicznego do uzgodnienia z sanepidem. Co więcej – podczas targów będzie można zapisać się na darmowe szkolenia:

„Zdrowe wyżywienie w dobrej cenie” w placówkach oświatowych ‘Moja pierwsza gastronomia – jak i od czego zacząć’ Barmańskie – skierowane do pracowników gastronomii Liczba miejsc darmowych na szkolenia jest ograniczona!

Zapytaliśmy przedstawicieli elbląskiej firmy KAScomp, która jest głównym organizatorem i pomysłodawcą imprezy, skąd idea utworzenia takich targów w Elblągu?

Zamysł ten powstał wiele miesięcy temu i mimo wielu trudności udało się ją zorganizować. Działania takie mają na celu zaoszczędzić okolicznym firmą czasu jaki zwykłe musza poświęcić na wyjazdy na targi. Wszyscy specjaliści będą na miejscu do dyspozycji gości. Klienci będą mogli poradzić się, czy poprosić o projekt technologiczny.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na I Targi ElGastroMarkt, które odbędą się 9 kwietnia 2014 roku o godziniach od 10.00 do 17.00 w Hotelu Arbiter (Plac Słowiański 2 w Elblągu).

Darmowa rejestracja: http://www.kascomp.net/targi-elgastromarkt.html

Ulica Wieżowa 13, 82-300 Elblag , tel. 55 642 22 00, tel.kom. 508 348 606
Strona internetowa: www.kascomp.net

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.