› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Inicjatywy sąsiedzkie elblążan po raz drugi. Skorzystaj z dofinansowania ESWIP

› bieżące ponad rok temu    7.12.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Inicjatywy sąsiedzkie elblążan po raz drugi. Skorzystaj z dofinansowania ESWIP

Ruszyła druga edycja konkursu na inicjatywy sąsiedzkie. Mogą w nim wziąć udział mieszkańcy Elbląga i powiatu elbląskiego. Dofinansowanie otrzyma 5 inicjatyw, a każdej grupie przydzielony zostanie grant na wydatki o wysokości 500 zł. Koszty związane z inicjatywą muszą być poniesione w terminie do 21 grudnia br, a inicjatywa zakończona do 31 marca 2013.

Organizatorem projektu jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Przygotowano go dla wszystkich elblążan i mieszkańców powiatu elbląskiego, którzy chcą zaktywizować swoich bliższych i dalszych sąsiadów. Wniosek i regulamin inicjatyw sąsiedzkich dostępne są na stronie Stowarzyszenia – www.eswip.pl.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji dofinansowanie objęło działania związane ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Były to: konkurs na najpiękniej przystrojone gospodarstwo, wspólne warsztaty rękodzielnicze dla mieszkańców wsi Władysławowo i Osiedle Adamowo oraz przedsylwestrowa zabawa w kalambury dla mieszkańców osiedla przy ul. Nowowiejskiej i tworzenie graffiti na Zatorzu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.